Чемпіонат ДЮФЛ Рівненської області 2016/2017. Групи "Південь" і "Північ" (+Календарі 2 кола)

Результати фінального турніру юнаки 2003-2004 р.н.:

1 місце - КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

2 місце - Верес-КОЛІФКС-2003 (Костопіль)

3 місце - ДЮСШ Верес-2003 (Рівне)

4 місце - ДЮСШ (Вараш)

5 місце - Кристал/ДЮСШ (Дубно)

6 місце - Єврошпон (Смига)

7 місце - ОДЕК-Рівненський район

8 місце - Стандарт (Рівне)

9 місце - ДЮСШ Верес-04 (Рівне)

10 місце - КДЮСШ Колос (Сарни)

Фінал за 1-2 місця (16.06, м. Костопіль): КДЮСШ-БЛІСП (Березне) - Верес-КОЛІФКС-2003 (Костопіль) - 2:0

Матч за 3-4 місця (16.06, м. Рівне): ДЮСШ Верес-2003 (Рівне) - ДЮСШ (Вараш) - +:- (неявка)

Фінальна підгрупа "А" (15.06, м. Рівне):

ДЮСШ Верес-2003 - Верес-КОЛІФКС-2003 - 0:0

Верес-КОЛІФКС-2003 - Єврошпон (Смига) - 3:0

Верес-КОЛІФКС-2003 - Єврошпон (Смига) - 6:0

Фінальна підгрупа "Б" (15.06, м. Березне):

КДЮСШ-БЛІСП (Березне) - ДЮСШ (Вараш) - 4:0

КДЮСШ-БЛІСП (Березне) - Кристал/ДЮСШ (Дубно) - 7:0

ДЮСШ (Вараш) - Кристал/ДЮСШ (Дубно) - 0:0

Етап Плей-офф, група "А" (12.06., м. Рівне):

Кристал/ДЮСШ (Дубно) - ДЮСШ Верес-04 (Рівне) - 2:0

ОДЕК-Рівненський район - ДЮСШ Верес-04 (Рівне) - 2:0

Кристал/ДЮСШ (Дубно) - ОДЕК-Рівненський район - 0:0, по пен. - 7:6

Етап Плей-офф, група "Б" (14.06., м. Рівне):

ДЮСШ Верес-2003 (Рівне) - Стандарт (Рівне) - 6:0

Стандарт (Рівне) - КДЮСШ Колос (Сарни) - 1:0

ДЮСШ Верес-2003 (Рівне) - КДЮСШ Колос (Сарни) - 4:0

Становище команд і турнірні таблиці груп ДЮФЛРО за посиланням:

www.zrff.com.ua/index.php/2015-06-07-10-23-15

Підсумкові результати фінального турніру серед юнаків 2001-2002 р.н.:

І місце – КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

ІІ місце – ДЮСШ Верес-2001 (Рівне)

ІІІ місце - Верес-КОЛІФКС-2001 (Костопіль)

ІІІ місце – КДЮСШ (Радивилів)

5 місце - ДЮСШ (Вараш)

6 місце - ДЮСШ (Корець)

7 місце - КАМАЗік (Острожець)

8 місце - ДЮСШ (Оженин/Острог)

9 місце - КДЮСШ Колос (Сарни)

10 місце - Верес-КОЛІФКС-2002

Фінальний матч за 1-2 місця (22.06., м. Рівне): КДЮСШ-БЛІСП (Березне) - ДЮСШ Верес-2001 (Рівне) – 0:0, по пен. – 9:8

Фінальна підгрупа "А" (20.06, с. Великий Олексин):

ДЮСШ Верес-2001 – ДЮСШ (Корець) - 4:0

ДЮСШ Верес-2001 – КДЮСШ (Радивилів) – 2:0

КДЮСШ (Радивилів) – ДЮСШ (Корець) – 1:0

Фінальна підгрупа "Б" (20.06, м. Березне):

КДЮСШ-БЛІСП (Березне) - Верес-КОЛІФКС-2001 – 0:0

КДЮСШ-БЛІСП (Березне) - ДЮСШ (Вараш) - 3:0

Верес-КОЛІФКС-2001 – ДЮСШ (Вараш) - 1:0

Етап Плей-офф, група "А" (13.06., м. Рівне):

Верес-КОЛІФКС-2001 – ДЮСШ (Оженин/Острог) – 4:0

Верес-КОЛІФКС-2001 – КДЮСШ Колос (Сарни) – +:- (техн.)

КДЮСШ Колос (Сарни) – ДЮСШ (Оженин/Острог) – 1:1

Етап Плей-офф, група "Б" (14.06., смт Корець):

ДЮСШ (Корець) – КАМАЗік (Острожець) – 4:1

ДЮСШ (Корець) – Верес-КОЛІФКС-2002  +:- (техн.)

КАМАЗік (Острожець) – Верес-КОЛІФКС-2002  +:- (техн.)

 

"ПІВДЕНЬ"

1 тур
20 вересня (вівторок)

1 Млинів – Рай.ДЮСШ - 2:0 м, 0:2 ст
21 вересня (середа)
2 Радивилів – Смига мол. - 1:3
22 вересня (четвер)
3 КАМАЗік – Дружба ст. 1:1
23 вересня (п’ятниця)
4 ФЦ Дубно – Кристал/ДЮСШ 1:3 м, 2:6 ст
2 тур
27 вересня (вівторок)

5 Кристал/ДЮСШ – Радивилів 2:0 м, 0:4 ст
28 вересня (середа)
6 Смига – КАМАЗік мол. - 11:0
29 вересня (четвер)
7 Дружба – Млинів ст. - 1:3
30 вересня (п’ятниця)
8 Рай.ДЮСШ – ФЦ Дубно - перенос
3 тур
4 жовтня (вівторок)

9 КАМАЗік – Радивилів - 1:5 м, 1:1 ст
10 Млинів – Смига мол. - 0:3
6 жовтня (четвер)
11 ФЦ Дубно – Дружба ст. - 2:3
12 Рай.ДЮСШ – Кристал/ДЮСШ - 2:8, 1:1
4 тур
11 жовтня (вівторок)

13 Дружба – Рай.ДЮСШ ст. 0:1
13 жовтня (четвер)
14 Радивилів – Млинів перенос
15 Кристал/ДЮСШ – КАМАЗік 9:0 м, 1:4 ст
14 жовтня (п’ятниця)
16 Смига – ФЦ Дубно мол. - 13:0
5 тур
18 жовтня (вівторок)

17 Млинів – ФЦ Дубно 3:2 м, 0:2 ст
19 жовтня (середа)
18 Смига – Кристал/ДЮСШ мол. - 0:1
20 жовтня (четвер)
19 Дружба – Радивилів ст. - 1:5
21 жовтня (п’ятниця)
20 Рай.ДЮСШ – КАМАЗік - 1:3 м, 1:0 ст
6 тур
25 жовтня (вівторок)

21 Радивилів – Рай.ДЮСШ - 6:0 м, 2:1 ст
26 жовтня (середа)
22 КАМАЗік – ФЦ Дубно - 7:1 м, 2:2* ст* - до рішення Бюро Ліги
27 жовтня (четвер)
23 Кристал/ДЮСШ – Млинів - 5:0 м, 2:1 ст
7 тур
1 листопада (вівторок)

24 Кристал/ДЮСШ – Дружба ст. - 1:0
2 листопада (середа)
25 ФЦ Дубно – Радивилів - 1:4 м, 4:4 ст
3 листопада (четвер)
26 Рай.ДЮСШ – Смига мол. - 0:10
4 листопада (п’ятниця)
27 Млинів – КАМАЗік - 1:0 м, 3:2 ст

Початок матчів: молодші – 12.00, старші – 13.30
*Крім окремо зазначених
*Команда Рай.ДЮСШ (Дубенський р-н) приймає:
молодші і старші – в с.Тараканів

 

"ПІВНІЧ"

1 коло
1 тур
27 вересня (вівторок)

1 Володимирець – Вараш - 0:3 м, 1:8 ст
28 вересня (середа)
2 Сарни – Дубровиця мол. - 2:0
29 вересня (четвер)
3 Ізотоп – Рокитне ст. - 1:1
2 тур
4 жовтня (вівторок)

4 Рокитне – Володимирець ст. - 1:1
6 жовтня (четвер)
5 Дубровиця – Ізотоп мол. - перенос
6 Вараш – Сарни - 4:1 м, 3:0 ст.
3 тур
11 жовтня (вівторок)

7 Вараш – Дубровиця мол. - 6:2
8 Сарни – Рокитне ст. - 1:0
13 жовтня (четвер)
9 Володимирець – Ізотоп - 1:1 м, 5:2 ст

4 тур
18 жовтня (вівторок)

10 Ізотоп – Сарни - 1:3 м, 1:1 ст
20 жовтня (четвер)
11 Дубровиця – Володимирець мол. 0:2
12 Рокитне – Вараш ст. 5:1
5 тур
25 жовтня (вівторок)

13 Сарни – Володимирець - 0:0 м, 2:2 ст
27 жовтня (четвер)
14 Вараш – Ізотоп - 5:0 м, 6:3 ст

2 коло
6 тур
1 листопада (вівторок)

15 Вараш – Володимирець - 6:0 м, 0:3 ст
2 листопада (середа)
16 Дубровиця – Сарни мол.- 3:2
3 листопада (четвер)
17 Рокитне – Ізотоп ст. - перенос
7 тур
8 листопада (вівторок)

18 Ізотоп – Дубровиця мол. - перенос
9 листопада (середа)
19 Володимирець – Рокитне ст. 
10 листопада (четвер)
20 Сарни – Вараш

Початок матчів: молодші – 13.00, старші – 14.30


 

Команди
І О