Чемпіонат ДЮФЛ Рівненської області 2016/2017. Групи "Центр-А" і "Центр-Б"

Результати фінального турніру юнаки 2003-2004 р.н.:

1 місце - КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

2 місце - Верес-КОЛІФКС-2003 (Костопіль)

3 місце - ДЮСШ Верес-2003 (Рівне)

4 місце - ДЮСШ (Вараш)

5 місце - Кристал/ДЮСШ (Дубно)

6 місце - Єврошпон (Смига)

7 місце - ОДЕК-Рівненський район

8 місце - Стандарт (Рівне)

9 місце - ДЮСШ Верес-04 (Рівне)

10 місце - КДЮСШ Колос (Сарни)

Фінал за 1-2 місця (16.06, м. Костопіль): КДЮСШ-БЛІСП (Березне) - Верес-КОЛІФКС-2003 (Костопіль) - 2:0

Матч за 3-4 місця (16.06, м. Рівне): ДЮСШ Верес-2003 (Рівне) - ДЮСШ (Вараш) - +:- (неявка)

Фінальна підгрупа "А" (15.06, м. Рівне):

ДЮСШ Верес-2003 - Верес-КОЛІФКС-2003 - 0:0

Верес-КОЛІФКС-2003 - Єврошпон (Смига) - 3:0

Верес-КОЛІФКС-2003 - Єврошпон (Смига) - 6:0

Фінальна підгрупа "Б" (15.06, м. Березне):

КДЮСШ-БЛІСП (Березне) - ДЮСШ (Вараш) - 4:0

КДЮСШ-БЛІСП (Березне) - Кристал/ДЮСШ (Дубно) - 7:0

ДЮСШ (Вараш) - Кристал/ДЮСШ (Дубно) - 0:0

Етап Плей-офф, група "А" (12.06., м. Рівне):

Кристал/ДЮСШ (Дубно) - ДЮСШ Верес-04 (Рівне) - 2:0

ОДЕК-Рівненський район - ДЮСШ Верес-04 (Рівне) - 2:0

Кристал/ДЮСШ (Дубно) - ОДЕК-Рівненський район - 0:0, по пен. - 7:6

Етап Плей-офф, група "Б" (14.06., м. Рівне):

ДЮСШ Верес-2003 (Рівне) - Стандарт (Рівне) - 6:0

Стандарт (Рівне) - КДЮСШ Колос (Сарни) - 1:0

ДЮСШ Верес-2003 (Рівне) - КДЮСШ Колос (Сарни) - 4:0


Становище команд і турнірні таблиці груп ДЮФЛРО за посиланням:

www.zrff.com.ua/index.php/2015-06-07-10-23-15

www.zrff.com.ua/index.php/2015-06-07-10-23-15/dyuflro-2015-2016-1-liga-grupa-finalna-chastina

Підсумкові результати фінального турніру чемпіонату ДЮФЛРО сезону 2016/2017 р.   

серед юнаків 2001-2002 р.н.:

І місце – КДЮСШ-БЛІСП (Березне)

ІІ місце – ДЮСШ Верес-2001 (Рівне)

ІІІ місце - Верес-КОЛІФКС-2001 (Костопіль)

ІІІ місце – КДЮСШ (Радивилів)

5 місце - ДЮСШ (Вараш)

6 місце - ДЮСШ (Корець)

7 місце - КАМАЗік (Острожець)

8 місце - ДЮСШ (Оженин/Острог)

9 місце - КДЮСШ Колос (Сарни)

10 місце - Верес-КОЛІФКС-2002

Фінальний матч за 1-2 місця (22.06., м. Рівне): КДЮСШ-БЛІСП (Березне) - ДЮСШ Верес-2001 (Рівне) – 0:0, по пен. – 9:8

Фінальна підгрупа "А" (20.06, с. Великий Олексин):

ДЮСШ Верес-2001 – ДЮСШ (Корець) - 4:0

ДЮСШ Верес-2001 – КДЮСШ (Радивилів) – 2:0

КДЮСШ (Радивилів) – ДЮСШ (Корець) – 1:0

Фінальна підгрупа "Б" (20.06, м. Березне):

КДЮСШ-БЛІСП (Березне) - Верес-КОЛІФКС-2001 – 0:0

КДЮСШ-БЛІСП (Березне) - ДЮСШ (Вараш) - 3:0

Верес-КОЛІФКС-2001 – ДЮСШ (Вараш) - 1:0

Етап Плей-офф, група "А" (13.06., м. Рівне):

Верес-КОЛІФКС-2001 – ДЮСШ (Оженин/Острог) – 4:0

Верес-КОЛІФКС-2001 – КДЮСШ Колос (Сарни) – +:- (техн.)

КДЮСШ Колос (Сарни) – ДЮСШ (Оженин/Острог) – 1:1

Етап Плей-офф, група "Б" (14.06., смт Корець):

ДЮСШ (Корець) – КАМАЗік (Острожець) – 4:1

ДЮСШ (Корець) – Верес-КОЛІФКС-2002  +:- (техн.)

КАМАЗік (Острожець) – Верес-КОЛІФКС-2002  +:- (техн.)

"ЦЕНТР-А"

1 коло, 3 тур
5 квітня (середа)

10    «Верес» КОЛІФКС – ОДЕК - 5:0 мол., 2:0 ст.
1 коло, 1 тур
6 квітня (четвер)

3    Березне – Костопіль - 6:0 м, 3:1 ст.
1 коло, 6 тур
12 квітня (середа)

22    Костопіль – «Верес» КОЛІФКС - 0:6 м., 1:2 ст.
1 коло, 3 тур
13 квітня (четвер)

11    Березне – Гоща - 5:0 м., 3:0 ст.
1 коло, 7 тур
19 квітня (середа)

26    Березне – «Верес» КОЛІФКС - 2:2 м., 1:0 ст.
 

ДРУГЕ КОЛО

8 тур
19 квітня (середа)

29    Гоща – ДЮСШ «Верес» - 0:2 м., 0:3 ст.
25 квітня (вівторок)
30    ОДЕК – Здолбунів - перенесено
31    Костопіль – Березне   06.06.2017 р.
26 квітня (середа)
32    Корець – «Верес» КОЛІФКС - 0:5 м.. 0:1 ст.
9 тур
1 травня (понеділок)

33    Здолбунів – Костопіль - 3:2 м., 2:2 ст.
3 травня (середа)
34    Березне – Корець - 4:0 м., 6:2 ст.
35    ДЮСШ «Верес» – ОДЕК - 5:0 м., 5:0 ст.
36    «Верес» КОЛІФКС – Гоща - 3:0 м., 2:0 ст.
10 тур
9 травня (вівторок)

37    Костопіль – Корець - 5:0 м., 2:3 ст.
10 травня (середа)
38    Здолбунів – ДЮСШ «Верес» - 0:4 м.. 0:6 ст.
39    ОДЕК – «Верес» КОЛІФКС - 0:5 м., 1:1 ст.
40    Гоща – Березне - 0:2 м., 1:0 ст.
11 тур
16 травня (вівторок)

41    ДЮСШ «Верес» – Костопіль - 5:0 м., 3:1 ст
17 травня (середа)
42    Березне – ОДЕК - 1:0 м., 2:1 ст.
43    «Верес» КОЛІФКС – Здолбунів - 6:0 м., 4:1 ст.
18 травня (четвер)
44    Корець – Гоща - перенесено
12 тур
23 травня (вівторок)

45    ОДЕК – Корець - перенесено
24 травня (середа)
46    Здолбунів – Березне  0:3 м., 0:5 ст.
47    ДЮСШ «Верес» – «Верес» КОЛІФКС - 0:0 м., 1:0 ст.
25 травня (четвер)
48    Костопіль – Гоща - 2:1 м., 2:1 ст.
13 тур
30 травня (вівторок)

49    «Верес» КОЛІФКС – Костопіль
31 травня (середа)
50    Березне – ДЮСШ «Верес»
1 червня (четвер)
51    Гоща – ОДЕК
52    Корець – Здолбунів
14 тур
7 червня (середа)

53    Здолбунів – Гоща
8 червня (четвер)
54    ДЮСШ «Верес» – Корець
9 червня (п’ятниця)
55    «Верес» КОЛІФКС – Березне
56    Костопіль – ОДЕК

Початок матчів: молодші – 13.00
                                  старші – 14.30


ПЕРШЕ КОЛО

1 тур
20 вересня (вівторок)

1 ДЮСШ «Верес» – Гоща - 9:0 молодші (м), 2:0 старші (ст)
2 «Верес» КОЛІФКС – Корець - 3:0 м, 2:2 ст
22 вересня (четвер)
3 Березне – Костопіль - перенос
4 Здолбунів – ОДЕК - 2:5 м, 2:3 ст
2 тур
27 вересня (вівторок)
5 Корець – Березне - 0:5 м, 0:2 ст
28 вересня (середа)
6 Костопіль – Здолбунів - 2:2 м, 0:2 ст
29 вересня (четвер)
7 ОДЕК – ДЮСШ «Верес» - 0:2 м, 1:3 ст
8 Гоща – «Верес» КОЛІФКС - 0:8 м, 1:0 ст
3 тур
4 жовтня (вівторок)

9 ДЮСШ «Верес» – Здолбунів - 5:0 м, 5:1 ст.

10 «Верес» КОЛІФКС – ОДЕК - перенос
6 жовтня (четвер)
11 Березне – Гоща - перенос
12 Корець – Костопіль - 1:1 м, 5:2 ст.
4 тур
11 жовтня (вівторок)

13 Костопіль – ДЮСШ «Верес» - 1:7 м, 0:11 ст
14 ОДЕК – Березне - 0:4 м, 0:5 ст
13 жовтня (четвер)
15 Здолбунів – «Верес» КОЛІФКС - 0:5 м, 0:3 ст
16 Гоща – Корець - 2:0 м, 1:3 ст
5 тур
18 жовтня (вівторок)

17 Березне – Здолбунів - 9:0 м, 9:0 ст
18 Гоща – Костопіль - 2:3 м, 1:0 ст
19 жовтня (середа)
19 Корець – ОДЕК - 0:1 м. 2:4 ст
20 жовтня (четвер)
20 «Верес» КОЛІФКС – ДЮСШ «Верес» - 1:1 м, 0:0 ст
6 тур
25 жовтня (вівторок)

21 ОДЕК – Гоща - 3:0 м, 1:1 ст
26 жовтня (середа)
22 Костопіль – «Верес» КОЛІФКС - перенос
27 жовтня (четвер)
23 ДЮСШ «Верес» – Березне - 1:1 м, 2:1 ст
28 жовтня (п’ятниця)
24 Здолбунів – Корець - 1:1 м, 0:2 ст
7 тур
1 листопада (вівторок)

25 Корець – ДЮСШ «Верес» - 0:4 м, 3:1 ст
2 листопада (середа)
26 Березне – «Верес» КОЛІФКС - перенос
3 листопада (четвер)
27 Гоща – Здолбунів - 3:1 м, 2:0 ст
28 ОДЕК – Костопіль - 2:0 м, 3:0 ст

 

"ЦЕНТР-Б"

7 тур
11 квітня (вівторок)

23 Березне - «Верес» КОЛІФКС-2002 ст. - 1:1
12 квітня (середа)
24 Оженин-Острог - ХФК Надія ст. – перенос

8 тур
19 квітня (середа)

25 Стандарт-Онікс - ХФК Надія - мол - 3:1
22 квітня (субота)
26 Оженин-Острог - Березне - ст. - 3:0
27 Клевань - ДЮСШ Верес-2004 мол. - 0:2

9 тур
24 квітня (понеділок)

28 Хімік - Стандарт-Онікс мол. - 0:3
25 квітня (вівторок)
29 Оженин-Острог - Клевань мол - 1:2
30 Оженин-Острог - «Верес» КОЛІФКС-2002 - ст. - 2:3
26 квітня (середа)
31 ХФК Надія -Березне ст. - 3:0
32 ХФК Надія - ДЮСШ Верес-2004 мол. - 0:2

10 тур
28 квітня (п’ятниця)

33 ДЮСШ Верес-2004 - Оженин-Острог мол. - 3:0
02 травня (вівторок)
34 Клевань - ХФК Надія мол. - 1:1

11 тур
03 травня (середа)

35 ХФК Надія - «Верес» КОЛІФКС-2002 ст. - 1:6

05 травня (п’ятниця)
36 Стандарт-Онікс - ДЮСШ Верес-2004 мол. - 2:2
37 Клевань - Хімік - мол. - перенесено

12 тур
10 травня (середа)

38 Оженин-Острог - ХФК Надія - 1:4 м., 5:4 ст.
39 Клевань -Стандарт-Онікс мол. - 1:2
40 «Верес» КОЛІФКС-2002 - Березне ст. - 2:1
12 травня (п’ятниця)
41 ДЮСШ Верес-2004 - Хімік мол. - 4:0

13 тур
17 травня (середа)

42 «Верес» КОЛІФКС-2002 - ХФК Надія ст. - 4:2
18 травня (четвер)
43 ХФК Надія - Хімік мол. - 2:2
44 Стандарт-Онікс – Оженин-Острог мол. - 5:1 (матч відбувся в с. Вельбівно)

14 тур
19 травня (п’ятниця)

45 Оженин-Острог - Хімік – мол. - перенесено
46 Оженин-Острог - Березне ст.  - 3:0

15 тур
23 травня (вівторок)

47 Березне - ХФК Надія - ст. - 0:3
48 «Верес» КОЛІФКС-2002 - Оженин-Острог ст. - 3:0

Початок матчів:   молодші – 13.00        
                                 старші – 14.30

 

1 коло
1 тур
27 вересня (вівторок)

1 Хімік – «Верес» КОЛІФКС-2002 ст. - 0:8
28 вересня (середа)
2 Оженин-Острог – Березне ст. - перенос
29 вересня (четвер)
3 ХФК Надія – Стандарт-Онікс мол. - 3:2 (10.11.16р.)
4 ДЮСШ Верес-2004 – Клевань мол. - 1:1
2 тур
4 жовтня (вівторок)

5 Клевань – Оженин-Острог мол. - 3:1
6 Березне – ХФК Надія ст. - 1:0
6 жовтня (четвер)
7 Стандарт-Онікс – Хімік мол. - 1:6
8 ДЮСШ Верес-2004 – ХФК Надія мол. - 0:0
7 жовтня (п’ятниця)
9 «Верес» КОЛІФКС-2002 – Оженин-Острог ст. - 4:0
3 тур
11 жовтня (вівторок)

10 Оженин-Острог – ДЮСШ Верес-2004 мол. - 0:5
13 жовтня (четвер)
11 Хімік – Березне ст. - 0:3 (техн.)
14 жовтня (п’ятниця)
12 ХФК Надія – Клевань мол. - перенос
4 тур
18 жовтня (вівторок)

13 «Верес» КОЛІФКС-2002 – ХФК Надія ст. - 6:1

Команди
І О