Чемпіонат ДЮФЛ Рівненської області 2017/2018. Вища ліга U-14, U-16

 Таблиці змагань - за посиланням www.zrff.com.ua/index.php/2015-06-07-10-23-15

Календар ігор ДЮФЛРО серед юнаків сезону 2017-2018 р.р.

 Вища ліга 

старші юнаки – 2002-2003 р.н.

молодші юнаки – 2004-2005 р.н.

 

1 тур
21 вересня (четвер)

1    ДЮСШ «Верес»-02/04 – ХФК «Надія»    5:0 мол., 3:0 ст.
2    Березне – Сарни          перенос   
3    Вараш – Володимирець    1:1 мол., 0:1 ст.
4    КОЛІФКС-04 – ДЮСШ «Верес»-05   3:2 мол.
5    КОЛІФКС-03 –КОЛІФКС-02  0:3 ст.
2 тур
26 вересня (вівторок)

6    ХФК «Надія» – Березне    4:4 мол., ст. перенос
7    Сарни – Вараш    4:1 мол., 1:1 ст.
27 вересня (середа)
8    КОЛІФКС-02 – ДЮСШ «Верес»-02   ст.   0:0
28 вересня (четвер)
9    ДЮСШ «Верес»-05 – ДЮСШ «Верес»-04   мол.  0:1
10    Володимирець –КОЛІФКС-03/04     0:3 мол., 2:1 ст.
3 тур
4 жовтня (середа)

11    ДЮСШ «Верес»-02/04 –КОЛІФКС-03/04    3:0 мол., 2:0 ст.
5 жовтня (четвер)
12    Вараш – ХФК «Надія»    4:2 мол., 5:1 ст.
13    Сарни – Володимирець   3:1 мол., 1:1 ст.
14    Березне – ДЮСШ «Верес»-05   мол. 0:1  
15    Березне – КОЛІФКС-02 ст.  2:1 ст.
4 тур
10 жовтня (вівторок)

16    ХФК «Надія» – Сарни 3:3 мол., 1:3 ст.
17    ДЮСШ «Верес»-05 – Вараш - до рішення Бюро Ліги 
18    КОЛІФКС-02 – Вараш  ст.  0:0
12 жовтня (четвер)
19    Володимирець – ДЮСШ «Верес»-02/04  0:1 мол., 0:3 ст.
20    КОЛІФКС-03/04 – Березне  3:0 мол., 0:4 ст.
5 тур
17 жовтня (вівторок)

21    ХФК «Надія» – Володимирець    13.00
22    Сарни – ДЮСШ «Верес»-05   мол.    13.00
23    Сарни – КОЛІФКС-02   ст.     14.30
19 жовтня (четвер)
24    Березне –  ДЮСШ «Верес»-02/04    13.00
25    Вараш – КОЛІФКС-03/04    13.00
6 тур
31 жовтня (вівторок)

26    ДЮСШ «Верес»-05 – ХФК «Надія»   мол.     13.00
1 листопада (середа)
27    КОЛІФКС-02 – ХФК «Надія»   ст.    13.00
2 листопада (четвер)
28    Володимирець – Березне    13.00
29    ДЮСШ «Верес»-02/04 – Вараш    13.00
30    КОЛІФКС-03/04 – Сарни    13.00
7 тур
7 листопада (вівторок)

31    ДЮСШ «Верес»-05 – Володимирець   мол.    13.00
8 листопада (середа)
32    КОЛІФКС-02 – Володимирець   ст.    13.00
33    Сарни – ДЮСШ «Верес»-02/04    13.00
9 листопада (четвер)
34    Вараш – Березне    13.00
35    ХФК «Надія» – КОЛІФКС-03/04    13.00

Команди
І О