Чемпіонат області 2017 року (перша ліга)

В КАЛЕНДАРІ МОЖЛИВІ ЗМІНИ!

ДРУГЕ КОЛО

ХІІ тур 26-27.08 (субота-неділя)
56. Колос – Маяк      4:8
57. АГАТ – Садове    3:0
58. Рафалівка – Малинськ 0:0
59.Ізотоп-РАЕС - ОДЕК     0:4
60. Сокіл – Вілія    2:1
Случ – вихідний

ХІІІ тур 03.09 (неділя)
61. Маяк – Сокіл     2:1
62. Садове – Колос  1:2
63. Малинськ – АГАТ (20.09)
64. ОДЕК – Рафалівка 4:1
65. Случ - Ізотоп-РАЕС  0:5 
Вілія – вихідний

ХІV тур 09-10.09 (субота-неділя)
66. Маяк – Садове     4:0   
67. Колос – Малинськ (13.09) 0:3
68. АГАТ – ОДЕК  0:1
69. Рафалівка – Случ    4:1
70. Ізотоп-РАЕС – Вілія 3:2
Сокіл – вихідний

ХV тур 16-17.09 (субота-неділя)
71. Садове – Сокіл    1:1
72. Малинськ – Маяк      0:0
73. ОДЕК – Колос      1:0
74. Случ – АГАТ    1:3
75. Вілія – Рафалівка     0:0
Ізотоп-РАЕС – вихідний

ХVІ тур 23-24.09 (субота-неділя)
76. Садове – Малинськ (27.09) Ср.16:00
77. Маяк – ОДЕК       1:3
78. Колос – Случ       1:2
79. АГАТ – Вілія          3:2
80. Сокіл - Ізотоп-РАЕС 3:3
Рафалівка – вихідний

ХVIІ тур 30.09-01.10 (субота-неділя)
81. Малинськ – Сокіл    9:3
82. ОДЕК – Садове (05.11) Ср.
83. Случ – Маяк   1:0
84. Вілія – Колос  0:2
85. Ізотоп-РАЕС - Рафалівка 0:1
АГАТ – вихідний

ХVIIІ тур 07-08.10 (субота-неділя)
86. Малинськ – ОДЕК     Нд.15.00
87. Садове – Случ     3:1
88. Маяк – Вілія    Нд.15.00
89. АГАТ - Ізотоп-РАЕС    Нд.15.00
90. Сокіл – Рафалівка   Нд.15.00
Колос – вихідний

ХІХ тур 14-15.10 (субота-неділя)
91. ОДЕК – Сокіл (18.10) Ср.15:00
92. Случ – Малинськ (18.10) Ср.15:00
93. Вілія – Садове      Нд.15.00
94. Ізотоп-РАЕС - Колос Сб.15.00
95. Рафалівка – АГАТ      Нд.15.00
Маяк – вихідний

ХX тур 21-22.10 (субота-неділя)
96. Сокіл – АГАТ    Нд.15.00
97. ОДЕК – Случ (25.10)  Ср.15:00
98. Малинськ – Вілія (25.10) Ср.15:00
99. Маяк - Ізотоп-РАЕС     Нд.15.00
100. Колос - Рафалівка  Сб.15.00
Садове – вихідний

ХXІ тур 28-29.10 (субота-неділя)
101. Случ – Сокіл      Сб.15.00
102. Вілія – ОДЕК (01.11) Ср.15:00
103.Ізотоп-РАЕС-Садове     Сб.15.00
104.Маяк – Рафалівка    Нд.15.00
105. АГАТ – Колос       Нд.15.00
Малинськ – вихідний

ХXIІ тур 04-05.11 (субота-неділя)
106. Сокіл – Колос     Нд.15.00
107. Случ – Вілія       Сб.15.00
108.Малинськ - Ізотоп-РАЕС Нд.15.00
109. Садове - Рафалівка 0:3 (24.09)
110. Маяк – АГАТ        Нд.15.00
ОДЕК – вихідний

ПЕРШЕ КОЛО

І тур 29.04 (субота)
1. Маяк – Колос (21.05) Сб.16.00
2. Садове – АГАТ Сб.16.00 1:1
3. Малинськ – Рафалівка (05.07) Ср.18.00 0:0
4. ОДЕК – Ізотоп-РАЕС Сб.16.00 0:0
5. "Вілія" (Млинів) – Сокіл Сб.16.00 1:1

ІІ тур 06.05 (субота)
6. Сокіл – Маяк Сб.16.00 1:0
7. Колос – Садове Сб.16.00 1:1
8. АГАТ – Малинськ (23.09) 2:4

9. Рафалівка – ОДЕК (28.06.) Ср.16.00 1:1
10. Ізотоп-РАЕС – Случ Сб.16.00 1:1

ІІІ тур 13-14.05 (субота-неділя)
11. Садове – Маяк Нд.16.00 1:1
12. Малинськ – Колос (17.05) Ср.16.00 1:0
13. ОДЕК – АГАТ (17.05) Ср.16.00 4:0
14. Случ – Рафалівка Нд.17.00 2:0
15. "Вілія" (Млинів) – Ізотоп-РАЕС Нд.16.00 0:3

IV тур 20-21.05 (субота-неділя)
16. Сокіл – Садове (27.05) Сб.16.00  0:1
17. Маяк – Малинськ (24.05) Ср.14.00 3:1
18. Колос – ОДЕК (24.05) Ср.17.00 1:5
19. АГАТ – Случ Нд.16.00 1:1
20. Рафалівка - "Вілія" (Млинів) Нд.16.00 1:0

V тур 27-28.05 (субота-неділя)
21. Малинськ – Садове (31.05) Ср.16.00 2:0
22. ОДЕК – Маяк (31.05) Ср.16.00 3:1
23. Случ – Колос Сб.16.00  1:4
24. "Вілія" (Млинів) – АГАТ Нд.16.00 4:2
25. Ізотоп-РАЕС – Сокіл (21.05) Нд.16.00 3:2

VI тур 04.06 (неділя)
26. Сокіл – Малинськ (07.06.) Ср.16.00 1:0
27. Садове – ОДЕК (07.06.) Ср.16.00 0:1
28. Маяк – Случ Нд.16.00 0:0
39. Колос – "Вілія" (Млинів) Сб.16.00 1:1
30. Рафалівка – Ізотоп-РАЕС Нд.16.00 1:2

VII тур 10-11.06 (субота-неділя)
31. ОДЕК – Малинськ (14.06.) Ср. 0:0
32. Случ – Садове Нд.16.00 1:0
33. "Вілія" (Млинів) – Маяк Нд.16.00 1:5
34. Ізотоп-РАЕС – АГАТ Сб.16.00 3:2
35. Рафалівка – Сокіл Нд.16.00 1:2

VIII тур 17-18.06 (субота-неділя)
36. Сокіл – ОДЕК (21.06.) Ср.16.00 0:4
37. Малинськ – Случ (21.06) Ср.16.00 5:1
38. Садове – "Вілія" (Млинів) Нд.16.00 4:1
39. Колос – Ізотоп-РАЕС Сб.16.00 1:3
40. АГАТ – Рафалівка Нд.16.00 0:2

IX тур 24-25.06 (субота-неділя)
41. АГАТ – Сокіл Нд.16.00 5:0
42. Случ – ОДЕК Нд.16.00 0:2
43. "Вілія" (Млинів) – Малинськ Нд.16.00  1:6
44. Ізотоп-РАЕС – Маяк Сб.16.00 0:2
45. Рафалівка – Колос Нд.16.00 0:0

X тур 01-02.07 (субота-неділя)
46. Сокіл – Случ Нд.16.00  1:2
47. ОДЕК – "Вілія" (Млинів) Нд.16.00 2:1
48. Садове - Ізотоп-РАЕС Сб.16.00 0:4
49. Рафаловка – Маяк 14.06 Ср.16.00 1:1
50. Колос – АГАТ Сб.16.00 0:0

XI тур 08-09.07 (субота-неділя)
51. Колос – Сокіл Нд.16.00 7:0
52. "Вілія" (Млинів) – Случ Нд.16.00 2:0
53.Ізотоп-РАЕС – Малинськ Сб.16.00 1:2
54. Рафалівка – Садове Нд.16.00 7:2
55. АГАТ – Маяк Нд.16.00 1:3

Початок ігор чемпіонату області: ЮНАКИ – 13:30
ДОРОСЛІ – 16:00

 

* Команда "Колос" (Кричильськ) проводить домашні матчі на стадіоні "Динамо" в Сарнах.

Команди
І О
1 17 45
2 18 37
3 17 31
4 18 30
5 17 27
6 17 19
7 17 18
8 17 18
9 17 15
10 18 13
11 17 12