Чемпіонат Рівненської області 2017 серед юнаків

В КАЛЕНДАРІ МОЖЛИВІ ЗМІНИ!

 

ДРУГЕ КОЛО

ХІІ тур 26-27.08 (субота-неділя)
56. Колос – Маяк      0:5
57. АГАТ – Садове    10:0
58. Рафалівка – ХФК Надія 4:0
59.Ізотоп-РАЕС - ОДЕК     1:0
60. Сокіл – Вілія    0:3
Случ – вихідний

ХІІІ тур 02-03.09 (субота-неділя)
61. Маяк – Сокіл     3:1
62. Садове – Колос  0:7
63. ХФК Надія – АГАТ 0:3
64. ОДЕК – Рафалівка 0:3
65. Случ - Ізотоп-РАЕС  0:5
Вілія – вихідний

ХІV тур 09-10.09 (субота-неділя)
66. Маяк – Садове     11:0   
67. Колос – ХФК Надія (13.09) 2:4
68. АГАТ – ОДЕК  перенесено
69. Рафалівка – Случ    2:0
70. Ізотоп-РАЕС – Вілія 1:1
Сокіл – вихідний

ХV тур 16-17.09 (субота-неділя)
71. Садове – Сокіл    0:6
72. ХФК Надія – Маяк      0:8
73. ОДЕК – Колос      3:1
74. Случ – АГАТ    1:0
75. Вілія – Рафалівка  1:3
Ізотоп-РАЕС – вихідний

ХVІ тур 23-24.09 (субота-неділя)
76. Садове – ХФК Надія 0:7
77. Маяк – ОДЕК    1:0
78. Колос – Случ   1:3
79. АГАТ – Вілія   2:4
80. Сокіл - Ізотоп-РАЕС 0:2
Рафалівка – вихідний

ХVIІ тур 30.09-01.10 (субота-неділя)
81. ХФК Надія – Сокіл    1:4
82. ОДЕК – Садове
83. Случ – Маяк    0:0
84. Вілія – Колос 1:1
85. Ізотоп-РАЕС - Рафалівка 4:1
АГАТ – вихідний

ХVIIІ тур 07-08.10 (субота-неділя)
86. ХФК Надія – ОДЕК    
87. Садове – Случ      Сб.15.00
88. Маяк – Вілія    Нд.15.00
89. АГАТ - Ізотоп-РАЕС    Нд.15.00
90. Сокіл – Рафалівка   Нд.15.00
Колос – вихідний

ХІХ тур 14-15.10 (субота-неділя)
91. ОДЕК – Сокіл (18.10) Ср.15:00
92. Случ – ХФК Надія (18.10) Ср.15:00
93. Вілія – Садове      Нд.15.00
94. Ізотоп-РАЕС - Колос Сб.15.00
95. Рафалівка – АГАТ      Нд.15.00
Маяк – вихідний

ХX тур 21-22.10 (субота-неділя)
96. Сокіл – АГАТ    Нд.15.00
97. ОДЕК – Случ (25.10)  Ср.15:00
98. ХФК Надія – Вілія (25.10) Ср.15:00
99. Маяк - Ізотоп-РАЕС     Нд.15.00
100. Колос - Рафалівка  Сб.15.00
Садове – вихідний

ХXІ тур 28-29.10 (субота-неділя)
101. Случ – Сокіл      Сб.15.00
102. Вілія – ОДЕК (01.11) Ср.15:00
103.Ізотоп-РАЕС-Садове     Сб.15.00
104.Маяк – Рафалівка    Нд.15.00
105. АГАТ – Колос       Нд.15.00
ХФК Надія – вихідний

ХXIІ тур 04-05.11 (субота-неділя)
106. Сокіл – Колос     Нд.15.00
107. Случ – Вілія       Сб.15.00
108. ХФК Надія - Ізотоп-РАЕС Нд.15.00
109. Садове - Рафалівка 0:8
110. Маяк – АГАТ        Нд.15.00
ОДЕК – вихідний

І тур 29.04 (субота)
1. Маяк – Колос (21.05) Сб.16.00 перенос
2. Садове – АГАТ Сб.16.00 1:7
3. ХФК Надія – Рафалівка (05.07) Ср.18.00 0:10
4. ОДЕК – Ізотоп-РАЕС Сб.16.00 0:0
5. "Вілія" (Млинів) – Сокіл Сб.16.00 2:0

ІІ тур 06.05 (субота)
6. Сокіл – Маяк Сб.16.00 0:3
7. Колос – Садове Сб.16.00 8:1
8. АГАТ – ХФК Надія (28.06.) Ср.16.00 перенос
9. Рафалівка – ОДЕК (28.06.) Ср.16.00 3:1
10. Ізотоп-РАЕС – Случ Сб.16.00 0:4

ІІІ тур 13-14.05 (субота-неділя)
11. Садове – Маяк Нд.16.00 0:8
12. ХФК Надія – Колос (17.05) Ср.16.00 1:1
13. ОДЕК – АГАТ (17.05) Ср.16.00 0:0
14. Случ – Рафалівка Нд.17.00 2:4
15. "Вілія" (Млинів) – Ізотоп-РАЕС Нд.16.00 2:3

IV тур 20-21.05 (субота-неділя)
16. Сокіл – Садове (27.05) Сб.16.00  6:0
17. Маяк – Малинськ (24.05) Ср.14.00 3:0
18. Колос – ОДЕК (24.05) Ср.17.00 1:0
19. АГАТ – Случ Нд.16.00 0:4
20. Рафалівка - "Вілія" (Млинів) Нд.16.00 0:0

V тур 27-28.05 (субота-неділя)
21. Малинськ – Садове (31.05) Ср.16.00 11:0
22. ОДЕК – Маяк (31.05) Ср.16.00 2:2
23. Случ – Колос Сб.16.00  2:1
24. "Вілія" (Млинів) – АГАТ Нд.16.00 1:0
25. Ізотоп-РАЕС – Сокіл (21.05) Нд.16.00 8:0

VI тур 04.06 (неділя)
26. Сокіл – Малинськ (07.06.) Ср.16.00 1:1
27. Садове – ОДЕК (07.06.) Ср.16.00 1:7
28. Маяк – Случ Нд.16.00 2:0
39. Колос – "Вілія" (Млинів) Сб.16.00 0:1
30. Рафалівка – Ізотоп-РАЕС Нд.16.00 3:1

VII тур 10-11.06 (субота-неділя)
31. ОДЕК – Малинськ (14.06.) Ср. 4:0
32. Случ – Садове Нд.16.00 3:0
33. "Вілія" (Млинів) – Маяк Нд.16.00 1:0
34. Ізотоп-РАЕС – АГАТ Сб.16.00 2:1
35. Рафалівка – Сокіл Нд.16.00 5:1

VIII тур 17-18.06 (субота-неділя)
36. Сокіл – ОДЕК (21.06.) Ср.16.00 0:2
37. Малинськ – Случ (21.06) Ср.16.00 1:4
38. Садове – "Вілія" (Млинів) Нд.16.00 0:3
39. Колос – Ізотоп-РАЕС Сб.16.00 2:5
40. АГАТ – Рафалівка Нд.16.00 1:3

IX тур 24-25.06 (субота-неділя)
41. АГАТ – Сокіл Нд.16.00 10:0
42. Случ – ОДЕК Нд.16.00 4:1
43. "Вілія" (Млинів) – Малинськ Нд.16.00  перенос
44. Ізотоп-РАЕС – Маяк Сб.16.00 2:1
45. Рафалівка – Колос Нд.16.00 3:1

X тур 01-02.07 (субота-неділя)
46. Сокіл – Случ Нд.16.00  2:0
47. ОДЕК – "Вілія" (Млинів) Нд.16.00 0:3
48. Садове - Ізотоп-РАЕС Сб.16.00 0:7
49. Рафаловка – Маяк 14.06 Ср.16.00 0:1
50. Колос – АГАТ Сб.16.00 1:1

XI тур 08-09.07 (субота-неділя)
51. Колос – Сокіл Нд.16.00 4:0
52. "Вілія" (Млинів) – Случ Нд.16.00 1:1
53.Ізотоп-РАЕС – Малинськ Сб.16.00 2:2
54. Рафалівка – Садове Нд.16.00 18:0
55. АГАТ – Маяк Нд.16.00 4:1

Початок ігор чемпіонату області: ЮНАКИ – 13:30
ДОРОСЛІ – 16:00

 

* Команда "Колос" (Кричильськ) проводить домашні матчі на стадіоні "Динамо" в Сарнах.

Команди
І О
1 18 46
2 17 37
3 17 35
4 16 34
5 16 29
6 16 21
7 15 18
8 16 16
9 17 15
10 16 9
11 16 0