Чемпіонат Рівненської області з футболу серед ветеранів 35+ 2015

Чемпіонат Рівненської області з футболу серед ветеранів 35+ 2015
 
 
Учасники змагань
Група "Південь" Група "Північ"
"Автоленд" (Здолбунів) "Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ)
ФК "Дубно" Володимирецький р-н.
"Шубків" (Рівненський р-н.) Дубровицький р-н.
ФК "Здолбунів" "Полісся" (Рокитне)
"Сокіл" (Радивилів) "Маяк" (Сарни)
"Славія" (Рівне) Костопільський р-н.
"Тинне" (Рівненський р-н.) -
Перше коло
Дата Час 1 тур
16 травня 16:00 Дубно 0 : 2 Сокіл
16 травня 16:00 Шубків 2 : 2 Тинне
16 травня 16:00 Здолбунів 0 : 4 Автоленд
16 травня 16:00 Ізотоп-РАЕС 0 : 0 Дубровицький р-н.
16 травня 16:00 Полісся 1 : 0 Костопільський р-н.
17 травня 16:00 Маяк 0 : 0 Володимирецький р-н.
Славія - вихідний
Дата Час 2 тур
23 травня 16:00 Тинне 1 : 2 Здолбунів
23 травня 16:00 Автоленд 1 : 0 Дубно
23 травня 16:00 Сокіл 0 : 5 Славія
23 травня 18:00 Костопільський р-н. 3 : 0 Ізотоп-РАЕС
23 травня 16:00 Дубровицький р-н. 1 : 2 Володимирецький р-н.
23 травня 17:00 Полісся 1 : 2 Маяк
Шубків - вихідний
Дата Час 3 тур
30 травня 16:00 Здолбунів 1 : 2 Шубків
30 травня 16:00 Дубно 2 : 0 Тинне
30 травня 16:00 Славія 6 : 0 Автоленд
30 травня 16:00 Володимирецький р-н. 0 : 2 Ізотоп-РАЕС
16 липня 18:00 Маяк 2 : 1 Костопільський р-н.
30 травня 16:00 Дубровицький р-н. 0 : 0 Полісся
Сокіл - вихідний
Дата Час 4 тур
6 червня 16:00 Шубків 0 : 1 Дубно
6 червня 16:00 Тинне 1 : 5 Славія
6 червня 16:00 Автоленд 0 : 1 Сокіл
6 червня 16:00 Ізотоп-РАЕС 3 : 2 Маяк
7 червня 13:00 Полісся 1 : 1 Володимирецький р-н.
6 червня 16:00 Костопільський р-н. 1 : 1 Дубровицький р-н.
Здолбунів - вихідний
Дата Час 5 тур
13 червня 16:00 Дубно 3 : 0 Здолбунів
17 червня 18:00 Славія 3 : 0 Шубків
13 червня 16:00 Сокіл 1 : 1 Тинне
13 червня 16:00 Ізотоп-РАЕС 6 : 2 Полісся
20 червня 13:00 Маяк 2 : 0 Дубровицький р-н.
13 червня 16:00 Володимирецький р-н. 2 : 0 Костопільський р-н.
Автоленд - вихідний
Дата Час 6 тур
20 червня 16:00 Здолбунів 0 : 4 Славія
20 червня 16:00 Шубків 0 : 2 Сокіл
20 червня 16:00 Тинне 0 : 4 Автоленд
Дубно - вихідний
Дата Час 7 тур
27 червня 16:00 Славія 5 : 1 Дубно
27 червня 16:00 Сокіл 6 : 1 Здолбунів
27 червня 16:00 Автоленд 1 : 1 Шубків
Тинне - вихідний
Дата Час 8 тур
29 серпня 16:00 Сокіл 3 : 1 Дубно
29 серпня 16:00 Тинне 0 : 4 Шубків
29 серпня 16:00 Автоленд 3 : 0 Здолбунів
 Славія - вихідний
Дата Час 9 тур
перенос 16:00 Здолбунів 4 : 0 Тинне
5 вересня 16:00 Дубно 0 : 2 Автоленд
перенос 16:00 Славія 3 : 1 Сокіл
Шубків - вихідний
Дата Час 10 тур
12 вересня 16:00 Шубків 1 : 1 Здолбунів
12 вересня 16:00 Тинне 1 : 0 Дубно
07.10 16:00 Автоленд 0 : 2 Славія
12 вересня 16:00 Дубровицький р-н. 1 : 3 Ізотоп-РАЕС
12 вересня 16:00 Костопільський р-н. 3 : 0 Полісся
12 вересня 16:00 Володимирецький р-н. 0 : 1 Маяк
Сокіл - вихідний
* - технічний результат
Дата Час 11 тур
19 вересня 16:00 Дубно 2 : 0 Шубків
19 вересня 13:00 Славія 3 : 0 (Техн.) Тинне
19 вересня 16:00 Сокіл 1 : 0 Автоленд
19 вересня 16:00 Ізотоп-РАЕС 3 : 1 Костопільський р-н.
19 вересня 16:00 Володимирецький р-н. 3 : 0 Дубровицький р-н.
19 вересня 16:00 Маяк 1 : 0 Полісся
Здолбунів - вихідний
Дата Час 12 тур
26 вересня 16:00 Здолбунів 3 : 0 Дубно
26 вересня 16:00 Шубків 0 : 2 Славія
26 вересня 16:00 Тинне 1 : 1 Сокіл
26 вересня 16:00 Ізотоп-РАЕС 5 : 1 Володимирецький р-н.
26 вересня 16:00 Костопільський р-н. 0 : 0 Маяк
26 вересня 16:00 Полісся 3 : 0 (Техн.) Дубровицький р-н.
Автоленд - вихідний
Дата Час 13 тур
3 жовтня 16:00 Славія 8 : 1 Здолбунів
3 жовтня 16:00 Сокіл 4 : 1 Шубків
3 жовтня 16:00 Автоленд 2 : 0 Тинне
3 жовтня 16:00 Маяк 2 : 2 Ізотоп-РАЕС
3 жовтня 16:00 Володимирецький р-н. 1 : 3 Полісся
3 жовтня 16:00 Дубровицький р-н. 1 : 2 Костопільський р-н.
 Дубно - вихідний
Дата Час 14 тур
10 жовтня 16:00 Дубно 1 : 4 Славія
10 жовтня 16:00 Здолбунів 1 : 4 Сокіл
10 жовтня 16:00 Шубків 0 : 1 Автоленд
10 жовтня 16:00 Полісся 1 : 0 Ізотоп-РАЕС
10 жовтня 16:00 Дубровицький р-н. 1 : 2 Маяк
10 жовтня 16:00 Костопільський р-н. 1 : 1 Володимирецький р-н.
Тинне - вихідний

Півфінал 1: 17.10.15р. "ІЗОТОП-РАЕС" (Кузнецовськ) - "СЛАВІЯ" (Рівне) - 1:5

                                         "СОКІЛ" (Радивилів) - "МАЯК" (Сарни) - 4:1

Півфінал 2: 24.10.15р. "СЛАВІЯ" (Рівне) - "ІЗОТОП-РАЕС" (Кузнецовськ) - 4:0

                                         "МАЯК" (Сарни) - "СОКІЛ" (Радивилів) - 0:3

Фінал:  01.11.15р.          "СЛАВІЯ" (Рівне) - "СОКІЛ" (Радивилів) - 4:1

Турнірна таблиця

Група "Південь"

М Команда І В Н П М О
1  Славія 12 12 0 0 50-5 36
2 Сокіл 12 8 2 2 26-14 26
3 Автоленд 12 6 1 5 14-14 19
4 Дубно 12 4 0 8 11-22 12
5 Здолбунів 12 3 1 8 14-36 10
6 Шубків 12 2 3 7 13-18 9
7 Тинне 12 2 3 7 10-26 9

Група "Північ"

М Команда І В Н П М О
1 Маяк 10 6 3 1 14-8 21
2 Ізотоп-РАЕС 10 6 2 2 22-12 20
3 Полісся 10 4 2 4 12-14 14
4 Костопільський р-н 10 3 3 4 12-11 12
5 Володимирецький р-н 10 3 3 4 11-14 12
6 Дубровицький р-н 10 0 3 7 5-18 3
Команди
І О