Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Дитячо-юнацька футбольна ліга Рівненської області 2018/2019 (Групи "Північ" та "Південь")

Календар ігор ДЮФЛРО серед юнаків сезону 2018-2019 р.р.

група «Північ»
молодші юнаки – 2005 р.н., старші - 2003 р.н.

КАЛЕНДАР  1 коло
1 тур
1.    02 жовтня    ДЮСШ Рокитне    ДЮСШ Вараш    мол. 0:5
2.    02 жовтня    ДЮСШ Володимирець-06    РайДЮСШ Сарни    мол. 1:2
3.    04 жовтня    КДЮСШ «Ізотоп» Вараш    ДЮСШ Дубровиця    мол. перенос
2 тур
4.    11 жовтня    ДЮСШ Володимирець-05    КДЮСШ «Ізотоп» Вараш    мол. 1:5, cт. +:-
5.    12 жовтня    РайДЮСШ Сарни    ДЮСШ Вараш    мол. 0:7
6.    12 жовтня    ДЮСШ Рокитне    ДЮСШ Володимирець-06    мол. 2:1
3 тур
7.    18 жовтня    ДЮСШ Вараш    ДЮСШ Володимирець    мол. 5:1, ст. -:+
8.    19 жовтня    КДЮСШ «Ізотоп» Вараш    РайДЮСШ Сарни    мол. 2:1
9.    19 жовтня    ДЮСШ Володимирець-06    ДЮСШ Дубровиця    мол. 1:3
4 тур
10.    23 жовтня   РайДЮСШ Сарни    ДЮСШ Рокитне    мол. 3:0

11.    23 жовтня   РайДЮСШ Сарни - ДЮСШ Володимирець мол. 1:1, ст. 1:2
12.    25 жовтня   ДЮСШ Вараш    КДЮСШ «Ізотоп» Вараш    мол. 3:1
13.    25 жовтня   ДЮСШ Дубровиця    ДЮСШ Володимирець-05    мол. 1:4

14.     ДЮСШ Дубровиця    ДЮСШ Володимирець-06    мол. 4:3

5 тур
15.    29 жовтня    понеділок    ДЮСШ Рокитне    ДЮСШ Дубровиця    мол. 1:3
16.    01 листопада    четвер    ДЮСШ Володимирець-05    РайДЮСШ Сарни    ст. 1:1
17.    02 листопада    п’ятниця    ДЮСШ Володимирець-06    ДЮСШ Вараш    мол. 0:1
6 тур
18.    ДЮСШ Володимирець-05    ДЮСШ Володимирець-06    мол. 5:0
19.    06 листопада    вівтор.    КДЮСШ «Ізотоп» Вараш    ДЮСШ Рокитне    мол.
20.    06 листопада    вівтор.    ДЮСШ Дубровиця    ДЮСШ Вараш    мол.
7 тур
21.    08 листопада    четвер    ДЮСШ Рокитне    ДЮСШ Володимирець-05    мол.
22.    08 листопада    четвер    РайДЮСШ Сарни    ДЮСШ Дубровиця    мол.
23.    09 листопада    п’ятниця    ДЮСШ Володимирець-06    КДЮСШ «Ізотоп» Вараш    мол.


Початок матчів: молодші юнаки – 13.00   старші юнаки – 14.30

група «Південь»
молодші юнаки – 2005 р.н., старші - 2003 р.н.

1 коло
1 тур   
1    01.10    ФЦ «Дубно» (Дубно)    Рай.ДЮСШ (Дубенський район)    ст.  3:1
2    03.10    ДЮСШ (Козин)    ХФК «Тріумф» (Радивилів)    мол.  0:3 
3    06.10    ДЮСШ (Радивилів)    ДЮСШ (Млинів)     мол.  0:8
2 тур   
4    10.10    ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)    ДЮСШ (Демидівка)      мол. 2:1
5    10.10    ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)    Рай.ДЮСШ (Дубенський район)    ст.  5:1
6    12.10    п’ятниця    ДЮСШ-06 (Млинів)    ДЮСШ (Радивилів)      мол. перенесено
7    12.10    п’ятниця    ДЮСШ (Млинів)    ДЮСШ (Козин)   мол.  9:1
3 тур   
8    15.10    Рай.ДЮСШ (Дубенський район)    ХФК «Тріумф» (Радивилів)   ст. 0:5
9    16.10    ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)    ДЮСШ-06 (Млинів)   мол.  3:0
10    16.10   ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)    ФЦ «Дубно» (Дубно)     ст.  перенесено
11    17.10   ХФК «Тріумф» (Радивилів)    ДЮСШ (Млинів) мол. 0:2, 1:1 ст.         
12    18.10   ДЮСШ (Демидівка)    ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)  мол.  3:2
13    19.10   ДЮСШ (Радивилів)    ДЮСШ (Козин)  мол. 3:2
4 тур   
14    22.10    ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)    ДЮСШ-06 (Млинів)  мол. 8:0
15    23.10    ДЮСШ (Млинів)    ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)  мол. 1:0, ст. 1:0
16    24.10    ХФК «Тріумф» (Радивилів)    ДЮСШ (Демидівка)  мол. 0:1
17    24.10    ХФК «Тріумф» (Радивилів)    ФЦ «Дубно» (Дубно)   ст. перенесено
18    25.10    ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)    ДЮСШ (Радивилів)  мол. 3:0
19    26.10    ДЮСШ-06 (Млинів)    ДЮСШ (Козин)   мол. 0:2
20    26.10    ДЮСШ (Млинів)    Рай.ДЮСШ (Дубенський район)    ст.  8:0
5 тур   
21    29.10    ДЮСШ (Козин)    ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)  мол. 1:2
22    30.10    ФЦ «Дубно» (Дубно)    ДЮСШ (Млинів)   ст. 0:1
23    31.10    ХФК «Тріумф» (Радивилів)    ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)  мол. 0:5, ст. перенесено
24    01.11    ДЮСШ (Демидівка)    ДЮСШ-06 (Млинів)      мол.  2:1
25    03.11    ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)    ДЮСШ (Млинів)   мол.    11.30
6 тур   
26    05.11    понеділок    ДЮСШ (Демидівка)    ДЮСШ (Радивилів)          мол.    13.00
27    06.11    вівторок    ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)    ДЮСШ (Козин)        мол.    15.00
28    07.11    середа    ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)    ХФК «Тріумф» (Радивилів)    мол.    11.30
29    08.11    четвер    ДЮСШ (Млинів)    ДЮСШ-06 (Млинів)                мол.    13.00
30    09.11    п’ятниця    ДЮСШ (Радивилів)    ХФК «Тріумф» (Радивилів)    мол.    13.00
7 тур   
31    12.11    понеділок    ДЮСШ (Козин)    ДЮСШ (Демидівка)                мол.    12.00
32    13.11    вівторок    ДЮСШ (Радивилів)    ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)    мол.    12.30
33    14.11    середа    ДЮСШ-06 (Млинів)    ХФК «Тріумф» (Радивилів)    мол.    12.00
34    14.11    середа    ДЮСШ (Млинів)    ДЮСШ (Демидівка)                мол.    13.30
35    15.11    четвер    ДЮСШ/»Кристал» (Дубно)    ФК «Єврошпон-Смига» (Смига)  мол.    15.00

Турнірне положення команд за посиланням:

zrff.com.ua/index.php/1123-dyufl-rivnenskoji-oblasti-sezonu-2018-2019-r-r-polozhennya-komand-na-12-listopada

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: