Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Дитячо-юнацька футбольна ліга Рівненської області 2018/2019 (Групи "Центр-А", "Центр-Б")

Календар ігор ДЮФЛРО серед юнаків сезону 2018-2019 р.р.
група «Центр-А»
старші юнаки – 2003 р.н.
молодші юнаки – 2005 р.н.


1 коло
1 тур   

1    21.09        ДЮСШ (Гоща)    «ОДЕК» (Рівненський р-н)    мол. 2:1, ст. 1:2   
2    18.09        КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)  «Стандарт» (Рівне)    мол. 9:0, ст. 1:2       
3    20.09        ДЮСШзФ «Верес» (Рівне)    ДЮСШ (Костопіль)      мол. 11:0, ст. 6:0 
4    21.09        ДЮСШ (Здолбунів)    КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)    ст 0:2
2 тур   
5    25.09        ДЮСШ (Костопіль)    ДЮСШ (Гоща) 3:0 мол., 4:0 ст.       
6    27.09        КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)    «Стандарт» (Рівне)    ст перенос
7    27.09        КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)    ДЮСШзФ «Верес» (Рівне)  0:4 мол., 0:0 ст.      
8    28.09        «ОДЕК» (Рівненський р-н)    ДЮСШ (Здолбунів)     3:1 мол., 4:0 ст.   
3 тур   
9    02.10       КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)    ДЮСШ (Костопіль)     8:0 мол., 5:2 ст.   
10    04.10     ДЮСШзФ «Верес» (Рівне)    КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)    ст. 3:1
11    04.10     «Стандарт» (Рівне)    «ОДЕК» (Рівненський р-н)     0:4 мол., 4:1 ст.   
12    05.10      ДЮСШ (Здолбунів)    ДЮСШ (Гоща)  1:2 мол., 1:0 ст.      
4 тур   
13    09.10    ДЮСШ (Гоща)    «Стандарт» (Рівне)    3:0 мол., 0:2 ст.   
14    09.10    КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)    КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)   1:0 ст.
15    11.10    «ОДЕК» (Рівненський р-н)    ДЮСШзФ «Верес» (Рівне) 0:7 мол., 0:3 ст.      
16    12.10    ДЮСШ (Костопіль)    ДЮСШ (Здолбунів) 3:2 мол., 2:2 ст.       
5 тур   
17    16.10    КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)    «ОДЕК» (Рівненський р-н) 3:1 мол., 1:2 ст.       
18    18.10    ДЮСШзФ «Верес» (Рівне)    ДЮСШ (Гоща) 6:0 мол., 3:0 ст.      
19    19.10    «Стандарт» (Рівне)    ДЮСШ (Здолбунів) 2:2 мол., 2:0 ст.      
20    19.10    КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)    ДЮСШ (Костопіль)   3:4 ст.
6 тур   
21    23.10    ДЮСШ (Гоща)    КОЛІФКС-04/05 (Костопіль) 1:4 мол., 1:2 ст.      
22    25.10    ДЮСШ (Костопіль)    «Стандарт» (Рівне)   4:0 мол., 0:0 ст.    
23    25.10    ДЮСШ (Здолбунів)    ДЮСШзФ «Верес» (Рівне) 0:9 мол., 0:9 ст.      
24    26.10    «ОДЕК» (Рівненський р-н)    КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)   0:0 ст.
7 тур   
25    31.10    КДЮСШ-03 (Березнівський р-н)    ДЮСШ (Гоща)   матч перенесено
26    01.11    ДЮСШзФ «Верес» (Рівне)    «Стандарт» (Рівне)    14:0 мол., 3:0 ст.   
27    02.11    «ОДЕК» (Рівненський р-н)    ДЮСШ (Костопіль)   0:0 мол., 2:1 ст.    
28    02.11    КОЛІФКС-04/05 (Костопіль)    ДЮСШ (Здолбунів)    09.11.18р.   

Початок матчів: молодші юнаки – 13.00;   старші юнаки – 14.30 - КРІМ ВКАЗАНИХ ОКРЕМО
 

Календар ігор ДЮФЛРО серед юнаків сезону 2018-2019 р.р.
група «Центр-Б»
старші юнаки – 2003 р.н.
молодші юнаки – 2005 р.н.


1 коло
1 тур   

1    18.09    ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)    «Хімік» (Рівне)    мол. 8:0
2    18.09    ДЮСШ (Оженин-Острог)    КДЮСШ-БЛІСП (Березне) мол. 1:3, ст. 1:7      
3    21.09    ДЮСШ (Корець)    ХФК «Надія» (Рівне)  мол. 3:0, ст. 6:1      
4    21.09    «Центр спорту» (Клевань)    КОЛІФКС-03 (Костопіль)    ст 0:5
2 тур   
5    25.09    ДЮСШзФ «Верес»-05-I (Рівне)    ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)    мол 1:0
6    27.09    КДЮСШ-БЛІСП (Березне)    «Центр спорту» (Клевань) 6:0 мол., ст перенос       
7    27.09    «Хімік» (Рівне)    ДЮСШ (Корець)  0:7
8    28.09    ХФК «Надія» (Рівне)    ДЮСШ (Оженин-Острог)    2:0 мол., 0:1 ст.    
3 тур   
9    02.10      ДЮСШзФ «Верес»-05-I (Рівне)    «Хімік» (Рівне)    мол 13:1
10    02.10    ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)    КДЮСШ-БЛІСП (Березне)    мол 1:1 
11    04.10    «Центр спорту» (Клевань)    ХФК «Надія» (Рівне)   1:1 мол., 4:0 ст.     
12    05.10    ДЮСШ (Оженин-Острог)    ДЮСШ (Корець) 1:0 мол., 0:3 ст.      
4 тур   
13    09.10    ХФК «Надія» (Рівне)    ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)    мол 5:0
14    09.10    КДЮСШ-БЛІСП (Березне)    ДЮСШзФ «Верес»-05-I (Рівне)    мол 2:0
15    11.10    КДЮСШ-БЛІСП (Березне)    КОЛІФКС-03 (Костопіль)    2:1 ст.
16    11.10    ДЮСШ (Корець)    «Центр спорту» (Клевань)  2:0 мол., 3:1 ст.     
17    12.10    «Хімік» (Рівне)    ДЮСШ (Оженин-Острог)    0:6 мол.
5 тур   
18    16.10    ДЮСШзФ «Верес»-05-I (Рівне)    ХФК «Надія» (Рівне)    мол. 1:3
19    16.10    ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)    ДЮСШ (Корець)    мол. 3:0
20    16.10    «Центр спорту» (Клевань)    ДЮСШ (Оженин-Острог) 2:1 мол., 3:2 ст.      
21    18.10    КОЛІФКС-03 (Костопіль)    ХФК «Надія» (Рівне)    ст. 10:0
22    18.10    ДЮСШ-БЛІСП (Березне)    «Хімік» (Рівне)    мол. 3:0 (техн.)
6 тур   
23    23.10    ДЮСШ (Оженин-Острог)    ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)    мол. 3:1
24    23.10    ХФК «Надія» (Рівне)    КДЮСШ-БЛІСП (Березне)  мол. 0:2, старші - перенесено     
25    24.10    ДЮСШ (Корець)    ДЮСШзФ «Верес»-05-I (Рівне)    мол. 0:1
26    24.10    ДЮСШ (Корець)    КОЛІФКС-03 (Костопіль)    ст. 1:7
27    26.10    "Хімік» (Рівне)    «Центр спорту» (Клевань)  мол. 0:6
7 тур   
28    31.10    ДЮСШ (Оженин-Острог)    ДЮСШзФ «Верес»-05-I (Рівне)    мол. 0:0
29    31.10    ДЮСШзФ «Верес»-06 (Рівне)    «Центр спорту» (Клевань)    мол. 3:1
30    01.11    четвер    КОЛІФКС-03 (Костопіль)    ДЮСШ (Оженин-Острог)    ст - перенесено
31    01.11    четвер    КДЮСШ-БЛІСП (Березне)    ДЮСШ (Корець)      
32    02.11    п’ятниця    ХФК «Надія» (Рівне)    «Хімік» (Рівне)    мол. 6:0
33    02.11    п’ятниця    ДЮСШзФ «Верес»-05-I (Рівне)    «Центр спорту» (Клевань)  мол. 1:0

Початок матчів: молодші юнаки – 13.00   старші юнаки – 14.30 - КРІМ ВКАЗАНИХ ОКРЕМО
 

Турнірне положення команд за посиланням:

zrff.com.ua/index.php/1123-dyufl-rivnenskoji-oblasti-sezonu-2018-2019-r-r-polozhennya-komand-na-12-listopada

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: