Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Кубок Рівненської області та Кубок Ліги з футболу 2018 року

 УВАГА! Через технічні роботи, пов’язані із запровадженням нової бази даних ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців, як і бомбардирів, можуть відображатися некоректно. Просимо команди уважно слідкувати за обліком дисциплінарних санкцій. Згідно з п. 5.27. регламенту змагань відповідальність за даний облік покладається на команди

 

перший етап 1/32 фіналу

 

ФЦ "Дубно" (Дубно) – ФК "Тараканів" (Тараканів) - 3:1 (1:1).

14.04.2018, стадіон «Спартак» (Дубно), 100 глядачів.

Голи: Максим Кириченко (41, 90) Дмитро Майборода (88 п) - Анатолій Савчук (6 п)

"ФЦ Дубно": Грушевський, Канарський (Антонюк, 80), Майборода, Ткачук, Посільський, Аршинов (Волошин, 74), Ковальчук (Кириченко Б., 90+2), Ковальчук (Халюк, 74), Кириченко М. (Гордійчук, 90+4), Яворський (Коток, 74), Куделко.

Старший тренер - Віктор Кириченко.

"Тараканів": Новак, Тушин, Омельчук, Лисюк, Ковальчук, Копоть, Гроголь (Бесквіт 74), Таргоня (Какай Р., 70), Коваль (Денисюк, 46), Савчук, Басюк (Деревенько, 66).

Представник команди - Сергій Коваль.

Попередження: Аршиков Д. (6), Коваль В. (34), Грушевський П. (36), Гроголь М. (43), Ткачук В. (78), Лисюк Р. (87).

Вилучення: Павло Бесквіт (90 - позбавлення суперника очевидної можливості забити гол).

Арбітри: Віктор Самков (Рівненський р-н), Владислав Дрикин (Рівне), Володимир Саварин (Рівне).

 

"Імпульс" (Дубно) – "Граніт" (Клесів) - 0:2 (0:1).

14.04.2018, стадіон «Спартак» (Дубно), 150 глядачів

Голи: Заєць Сергій (40), Никончук Ігор (89).

"Імпульс": Оліщук - Парфенюк, Іщук (Кап`юк, 80), Сидорчук (Сім`як, 46), Котвінський, Олексієвець (Гринецький, 75), Собчук, Клікотко (Клец, 55), Плотніков, Письмак, Дудко.

Тренер - Ярослав Письмак.

"Граніт": Токарєв, Остапчук (Пархомчук, 89), Щерба (Марков, 90), Манзюк (Кірков, 75), Бриж, Заєць, Міськов, Криницький, Кузьмич, Тетерюков, Никончук (Головач, 90)

Тренер - Вадим Марков.

Попередження: Тетерюков (36), Письмак (70)
Вилучень не було

Арбітри: Андрій Ганіченко (Рівне), Ігор Серветник (Рівне), Юрій Карпович (Млинів).

 

"Гоща-АГАТ" (Гоща) – "Обарів" (Рівненський р-н) - 3:1 (1:0).

14.04.2018, стадіон ДЮСШ (смт. Гоща), 70 глядачів.

Голи: Володимир Гайдук (60, 87), Олександр Дмитрієнко (73) - Анатолій Виговський (39 п)

"Гоща-АГАТ": Дорошкевич, Ковтунович, Калюжний, Ярощук, Главацький (Наконечний, 87), Момотюк, Поліщук, Шелест, Гайдук, Солтис, Ярощук (Дмитрієнко, 46).

Представник команди - Юрій Демчук.

"Обарів": Вольвін, Полєвик, Маринич, Ігнатюк (Рибак, 76), Кідун, Янчарук, Веремчук, Валічун, Кірчук, Виговський, Рибак (Грисюк, 87).

Тренер - Виговський А.В.

Попередження: Ярощук А. (9), Шелест Л. (11), Кірчук Ю. (42), Грисюк В. (90)
Вилучень не було

Арбітри: Наталія Мамчур, Валерій Морозов В., Сергій Свірідов (усі – з Рівного).

 

"Продторгобладнання" (Забороль) – "Адвокат" (Корець) - 4:1 (3:1).

14.04.2018, стадіон «Колос» (Забороль), 100 глядачів

Голи: Олександр Бондаренко (7, 40, 64), Роман Горецький (19) - Олег Вакуліч (18).

"Продторгобладнання": Гордійчук, Федас А., Федас П., Горецький, Білецький, Ларіонов, Ткачук (Грипич, 49), Шевчук, Ухнальов-Ярошевич, Максимчук (Нездюр, 77), Бондаренко.

"Адвокат": Сагадін, Лазаревич, Новак, Бронивицький, Вакуліч, Байба (Оробець, 72), Редька (Сиротюк, 46), Іллюк, Соловей, Рой, Ничепирчук.

Попередження: Ларіонов О. (27), Новак Т. (28)

Арбітри: Володимир Дзюра (Рівне), Іван Гапончук (Гоща), Тарас Кир`янчук (Рівне).


"Моноліт" (Вараш) – "Зарічне" (Зарічне) - 3:0 (2:0).

14.04.2018, стадіон «Ізотоп» (м. Вараш), 150 глядачів.

Голи: Сергій Кедич (5, 30), Данило Вергульов (52)

"Моноліт": Коробчук, Федіна, Вергульов, Кедич, Лоза, Голодюк, Годунок, Квачук, Сильчук, Устимчик, Федіна

Представник команди - Олександр Яйченя.

"Зарічне": Полюхович, Гарбар, Філіц, Полюхович, Ковтунович, Полюхович, Кучик, Горбачевський, Коцюбайло, Полюхович, Мосійчук.

Представник команди - Павло Українець.

Без попереджень, без вилучень

Арбітри: Сергій Ротов, Павло Галагуз, Андрій Іванов (усі – м. Березне).

 

"Рівес" (Рівне) - "Інтеркарс" (Рівне) - 2:1 (0:1).

14.04.2018, стадіон школи, с. Великий Олексин.

Голи: Лещук Сергій 53`, Яконюк Валентин (83 п) - Ніколаєв Валерій (22)

"Рівес": Гищук І. - Тимощук, Онищук О. (Онищук Ю., 63), Гищук О., Свирид, Лещук (Дроздюк, 88), Хеленюк, Яконюк (Полюхович, 90), Першко (Гриб, 55), Бесащук, Лисюк (Жуков, 67).
Запасні: Жуков, Полюхович, Онищук Ю., Гриб, Дроздюк

Тренер - Сергій Кулініч.

ФК "Рівес" Великий Олексин, 1/32 фіналу Кубку Рівненської області з футболу 2018, РОФФ, Рівненська обласна федерація футболу

"Рівес"

"Інтеркарс": Інтеркарс: Мороз - Хаймець (Гнатюк, 42), Гончарук (Баланчик, 62), Кучмій, Овчарук, Давидов, Сидорчук (Герасимчук, 57), Ніколаєв (Семенюк, 68), Басовець, Котович, Вашай.
Запасні: Баланчик, Герасимчук, Гнатюк, Семенюк.

Президент - Віталій Шевчук.

ФК "Інтеркарс", 1/32 фіналу Кубку Рівненської області з футболу 2018, РОФФ, Рівненська обласна федерація футболу, Великий Олексин

"Інтеркарс"

Арбітри: Юрій Шамич, асистенти - Володимир Остимчук, Андрій Корецький.


"Фаворит" (Колоденка) – "Курозвани" (Курозвани) - 4:0 (1:0).

14.04.2018, стадіон «Колоденка» (Колоденка), 70 глядачів

Голи: Москалик Олександр (38, 50), Залоєць Дмитро (53), Данілов Вадим (57)

"Фаворит": Яремчук - Залоєць, Бондарець (Капітанюк, 71), Федчук (Спасовка, 75), Яцко, Воротеляк (Чубик, 63), Янковський, Москалик, Лук`янчук, Данілов (Кордиш, 82), Виговський (Остапчук, 80).

Тренер - Дмитро Кордиш.

"Курозвани": Кашуба - Воронко (Ковальчук, 46), Кравчук Р., Кипріянчук (Кравчук В., 84), Глущук (Симончук, 73), Попчук, Сергеєв (Кравчук Д., 85), Ганцев (Гурмак, 65), Лисюк (Дем`янчук, 46), Міщанін, Ситько (Гладковський, 77)

Тренер - Олександр Андрушенко.

Попереджень не було, вилучень не було

Арбітри: Сергій Милян (Здолбунів), Юрій Пархомчук (Рівне), Максим Полукеєв (Здолбунів).

 

другий етап 1/32 фіналу

 

"Агат" (Симонів) - "ОТГ Клевань-Оржів" - 0:3 (0:1).
22.04.2018, шкільний стадіон, с. Симонів, 150 глядачів.

Голи: Дмитро Лінник (19), Павло Делідон (47), Андрій Гомонюк (50)

"Агат": Годун - Гордійчук, Бенедичук, Холод, Дацюк, Стасюк, Кручок, Галушко (к), Барикін, Дармовіс (Петрик, 12), Басич.

Представник - Роман Крисюк.

"ОТГ Клевань-Оржів": Буняк - Ніколайчук, Онофрійчук, Мігна, Савранський, Гомонюк, Лінник, Делідон, Шевчук (Шрамович, 57), Васильків (Чуб, 77), Чоланюк (Лагерник, 61).

Тренер - Юрій Олефір.

Попередження: Дацюк, 34 - Чоланюк, 59.

Арбітри: Володимир Дзюра, асистенти - Олександр Очко, Сергій Свиридов (усі - Рівне).

 

ФЦ "Дубно" - "Полісся" (Малятин) - 1:3 (1:1, дод. 0:2).

22.04.2018, стадіон «Спартак» (Дубно), 120 глядачів.

Голи: Олексій Посільський (36) - Євгеній Ревуцький (78), (111), Павло Левечко (108).

"Дубно": Прушевський - Волошин, Канарський (Аршинов, 46), Антонюк (Посільський, 3), Кириченко Б. (Халюк, 17), Іщук, Кириченко М. (Ковальчук, 70), Коток, Яворський (Майборода, 7), Куделко, Гордійчук.

Старший тренер - Віктор Кириченко.

"Полісся": Матюк - Войцеховський, Ягелюк (Кумейко, 70), Білий, Парух (Іваницький, 108), Цілюков, Марченко (Глаз, 108), Тиндюк (Бровчук, 46), Сьох (Ревуцуький, 68), Топоровський, Кишиєв (Левчечко, 66).

Представник - Віталій Фурманець.

Попередження: Майборода, 35, Іщук, 72, Аршинов, 76, Волошин 87 - Глаз, 103.

Вилучення: Майборода, 102 (гра рукою, повторне попередження), Волошин, 111 (повторне попередження).

Арбітри: Сергій Яремчук (Оржів), асистенти - Володимир Остимчук, Володимир Саварин (обидва Рівне).

 

"Моноліт" (Вараш) - "Граніт" (Томашгород) - 0:2 (0:1).

21.04.2018, стадіон «Ізотоп» (м. Вараш), 100 глядачів.

Голи: Віталій Питель (7, 80).

"Моноліт": Булан - Лоза, Квачук (Нестерчук, 46), Вергульов, Устимчук (Федіна В., 75), Кислянка (Федіна О., 70), Сильчук, Голодюк, Годунок (Бойко, 60), Кедич, Колос.

Тренер - Роман Кузьмін.

"Граніт": Чубик - Ражик, Торчинський (Бричка, 30), Лозян, Федорович, Прядун (Гуренко, 88), Сорока (Холодич, 65), Крупенко, Питель, Ярмошик (Шеремет, 85), Макарицький.

Головний тренер - Юрій Кінчур.

Попередження: Сильчук (30), Голодюк (60), Годунок (88) - Бричка (57)

Арбітри: Андрій Ганіченко (Рівне), асистенти - Максим Полукеєв, Володимир Присяжнюк (обидва Здолбунів).

 

"Рівес" (В.Олексин) - "Стир" (Демидівка) - 0:2 (0:1).

21.04.2018, стадіон школи, с. Великий Олексин., 50 глядачів.

Голи: Андрій Абромович (43), Артем Полицек (57).

"Рівес": Дроздюк - Гищук, Писюк, Першко (Свірід, 81), Мамчур (к), Оніщук, Хеленюк, Бесащук, Яконюк, Полюхович (Жуков, 46), Лещук.

Тренер - Олег Гудима.

ФК "Рівес" Великий Олексин, 1/16 фіналу Кубку Рівненської області з футболу 2018, РОФФ, Рівненська обласна федерація футболу

"Рівес"

"Стир": Іваник - Колесник, Лінник, Босюк, Бартошик, Яремчук, Нагайник (Полицек, 31), Ступницький, Сімухов, Зозуля, Абромович (Місюкевич, 57).

Тренер - Сергій Цимбалюк.

ФК "Стир" Демидівка, Великий Олексин, 1/16 фіналу Кубку Рівненської області з футболу 2018, РОФФ, Рівненська обласна федерація футболу

"Стир"

Попередження: Яконюк (70) - Босюк (76), Сімухов (79).

Арбітри: Наталія Мамчур, асистенти - Олексій Гладков, Радіон Никорович (усі Рівне).


"Фаворит" (Колоденка) - "Волинь-Цемент" (Здолбунів) - 1:0 (0:0).

22.04.2018, стадіон «Колоденка» (Колоденка), 100 глядачів.

Гол: Яцко (60).

"Фаворит": Капітанюк - Залоєць, Федчук, Виговський, Яцко, Москалик, Бондарець, Марчук (Воротеляк, 46), Конончук, Данілов, Янковський.

Тренер - Дмитро Кордиш.

"Волинь-Цемент": Грилюк - Третяк (Вороб`юк, 75), Улітич, Кулеша, Ткач (Хрусь, 75), Довгалець, Савчук (Гук, 49), Завіруха, Давидюк, Горчак, Сіліхін.

Тренер - Олександр Довгалець.

Попередження: Федчук, 69 - Сіліхін, 31.

Арбітри: Андрій Ганіченко, асистенти - Юрій Пархомчук, Юрій Гаркуша (усі Рівне).


"Граніт" (Клесів) - "Лісівник" (Дубровиця) - 0:0 (дод. 0:0, пп 6:5).

21.04.2018, с. Карпилівка, стадіон "Колос", 200 глядачів.

Не реалізований пенальті: Валентин Крипицький ("Граніт", 45+2).

"Граніт": Токарев - Бриж, Остапчук, Стороженко, Щерба, Крипицький, Заєць, Піськов, Кузьмич, Тетерюков, Никончук.

Тренер - Вадим Марков.

"Лісівник": Подик - Мельник, Лось, Правник, Серко (Чудік, 93), Хомич, Котяш (Гладкий, 81), Леоновець, Скобленко, Покидько, Дідух (Мозоль, 7 - Деркач, 96).

Тренер - Володимир Подик.

Післяматчеві пенальті:
"Граніт" - реалізували: Валерій Бриж, Ігор Остапчук, Михайло Стороженко, Влад Піськов, Ігор Никончук, Олександр Пархомчук.
Не реалізували: Сергій Заєць, Максим Тетерюков.

"Лісівник" - реалізували: Максим Мельник, Микола Правник, Андрій Хомич, Вадим Леоновець, Валентин Скобленко.
Не реалізували: Іван Лось, Руслан Покидько, Володимир Деркач.

Попередження: Кузьмич (6), Щерба (8), Криницький (76) - Мельник (45+1), Серко (95).

Арбітри: Павло Дзюбак, асистенти - Павло Галагуз, Андрій Іванов (усі Березне).


"Гоща-АГАТ" - "Свиспан" (Костопіль) - 6:1 (3:0).

22.04.2018, стадіон "ДЮСШ" смт Гоща

Голи: Володимир Гайдук (36, 37, 38, 57), Олександр Дмитрієнко (76) Максим Гуда (79) – Роман Прищепа (71).

Арбітри: Віктор Самков, асистенти - Петро Федюра, Юрій Карпович.

 

"Продторгобладнання" (Забороль) +/- "Сокіл" (Осова)

21.04.2018, стадіон «Колос» (Забороль).

 

1/16 фіналу 

 

"Гоща-АГАТ" - "Колос" (Рачин) - 4:1 (0:1).

02.05.18, стадіон ДЮСШ, (смт Гоща), 50 глядачів.

Голи: Максим Гуда (47, 64), Володимир Гайдук (51), Олег Поліщук (56) - Сергій Савчук (26 п).

"Гоща-АГАТ": Дорошевич - Ковтунович (к), Савчук, Ярощук, Калюжний, Момотюк (Кондротюк, 70), Шелест, Гайдук (Мамєдов, 80), Поліщук, Клімчук (Дмитрієнко, 46), Солтис (Гуда, 46).

Представник - Юрій Демчук.

"Колос": Штабровський - Пастух (Ілььчук, 68), Савчук (Мишура Д., 66), Байрак (к), Нацейко, Пилипака, Омелянюк, Кубович (Синюк, 72), Мишура В. (Федорчук, 80), Савчук С. (Харчук, 85), Савчук В.

Тренер - Андрій Волинський.

Попередження: Дмитро Калюний (60) - Василь Пастух (45), Юрій Байрак (72).

Арбітри: Сергій Каращук, асистенти - Тарас Ткачук, Петро Федюра.

 

"Полісся" (Малятин) - "Коливань" (Клевань) - 3:4 (2:0, 3:3, дод 0:1).

Голи: Дмитро Парух (10), Роман Селюков (25), Павло Вервечко (а/г 47), Олег Ягелюк (82) - Олександр Кобрін (54), Сергій Кулаковський (90+4, 98).

Арбітр - Андрій Приймачук, асистенти - Юрій Шамич, Радіон Никорович.

 

"Продторгобладнання" (Забороль) - "Енергія" (Володимирець) - 2:2 (дод. 0:0, пп 2:3).

Арбітр - Сергій Яремчук, асистенти - Юрій Пархомчук, Олександр Очко.

 

"Граніт" (Клесів) - "Сокіл" (Радивилів-Крупець) - 1:0 (1:0).

02.05.18, стадіон "Колос" (смт Немовичі), 120 глядачів.

Гол: Ігор Пакончук (33).

"Граніт": Токарєв - Остапчук, Планицький, Парков, Палзюк (Бриж, 57), Криницький, Заєць (Крапо, 90+4), Піськов, Кузьмич (Кірков, 80), Оленіч (Тетерюков, 46), Николчук (Пархомчук, 63)..

Тренер - Вадим Парков.

"Сокіл": Наконечний - Феленюк В. (к), (Ковальчук С.О., 57), Богуславський, Байцерх, Жилінський, Турчинський, Кравчук (Чалик, 57), Феленк Т., Ковальчук С.М., Шпота (Цимбалюк, 72), Кусак.

Тренер - Дмитро Дмитрук. 

Попередження: Сергій Паланицький (35), Вадим Парков (48), Віктор Палзюк (67), Юрій Крапо (90+4) - Сергій Кравчук (31), Максим Жилінський (47), Вадим Феленюк (54), Мар`ян Кусак (63)

Вилучення: Максим Жилінський (64), друге попередження.

Арбітри: Віктор Самков, асистенти - Юрій Гаркуша, Сергій Швидун.

 

"Фаворит" (Колоденка) - "Калина" (Бугрин) - 1:7 (0:3).

02.05.18, стадіон, (с. Колоденка), 100 глядачів.

Голи: Ілля Янковський (62) - Віктор Чудля (21, 31), Віталій Мартинчук (33), Олександр Талімончук (78, 90), Роман Штогрін (81, 86).

"Фаворит": Остапчук - Москалик, Федчук (к), Янковський, Кравчук (Маринчук, 85), Конончук (Грушинець, 72), Виговський (Капітанюк, 46), Данілов, Воротеляк, Чубик (Кордиш, 85), Залоєць.

Тренер - Дмитро Кордиш.

"Калина": Шепель - Савончук, Господинчук, Марченко, Нестерук (Кпавчук, 46), Соловей (Медун, 53), Талімончук (к), Дмишук (Штогрін, 76), Мартинчук, Ткачук, Чудля.

Тренер - Олексій Бовтієв.

Попередження: Микола Федчук (26) "Фаворит"

Арбітри: Максим Фірсов, асистенти - Тарас Кир`янчук, Владислав Дрикін.

 

"Стир" (Демидівка) - "Вілія" (Млинів) - 2:3 (1:1).

02.05.18, стадіон "Колос" (смт Демидівка), 200 глядачів.

Голи: Ілля Нагайник (36), Вадим Сімухов (60) - Сергій Вишневський (33, 90+2 п), Андрій Панчина (85).

"Стир": Іваник - Колесник, Новосад, Бартошик, Лінник (к), Євтухов, Яремчук, Зозуля, Абрамович (Соколов, 62), Сімухов, Нагайник.

Тренер - Сергій Цимбалюк.

"Вілія": Глушко - Зарчук (Кравчук, 62), Ліщишин, Антосюк, Старушкевич, Гузоватий (Панчина, 46), Романчук (Хрипа, 46), Вишневський (к), Молоткевич (Ліщук, 67), Ткачук (Григориченко, 67), Присяжнюк (Гордійчук, 62).

Тренер - Леонід Слобоцький.

Попередження: Сергій Вишневський (87) "Вілія".

Арбітри: Володимир Дзюра, асистенти - Володимир Остимчук, Геннадій Демянюк.

 

"ОТГ Клевань-Оржів" - "Полісся" (Рокитне) - 1:2 (0:1).

04.05.2018, стадіон "Ліцей" (Клевань), 200 глядачів.

Голи: Андрій Шрамович (81) - Олександр Нечипорчук (37, 56).

Нереалізовані пенальті: Андрій Васильків (47), Тимофій Денисюк (75) - Михайло Тетерук (41)

"ОТГ Клевань-Оржів": Буняк - Делідон, Шевчук (Ревут, 65), Мігна, Савранський (Онофрійчук В., 46), Чоланюк (к) (Шрамович, 63), Васильків, Ніколайчук, Онофрійчук Д., Денисюк, Лінник.

Представник - Юрій Оліфір.

"Полісся": Мельничук - Колодич, Ковальчук, Гончар, Дробуш, Кибукевич, Ничипорчук (к), Берташ, Тетерук, Кравченко, Козаченко.

Тренер - Богдан Опанасюк.

Попередження: Павло Делідон (10), Руслан Ревут (75) - Віталій Гончар (43), Михайло Тетерук (46), Тарас Берташ (60).

Арбітри: Володимир Дзюра, асистенти - Ігор Серветник, Максим Шибунька.

 

"Граніт" (Томашгород) -"Вельбівно" - 2:1 (2:0).

6.05.2018, стадіон Рокитнівського склозаводу.

Голи: Григорій Крупенко (5), Віталій Питель (26) - Степан Кащин (53).

Арбітр - Микола Штинь, асистенти - Сергій Печончик, Валерій Штинь. 

 

1/8 фіналу

 

 "Граніт" (Томашгород) - "ОДЕК" (Оржів) - 0:5 (0:2).

09.05.2018, стадіон Рокитнівського склозаводу (смт Рокитне), 150 глядачів.

Голи: Владислав Семенчук (9), Вадим Ящук (45), Юрій Капустинський (78), Олег Кошка (90+1), Павло Таргоній (90+3).

Нереалізований пенальті: Віктор Газицький (90).

"Граніт": Чубик (к) - Федорович, Лозян, Чмуневич, Крупенко (Шеремет, 77), Сорока, Савчук, Ярмошик, Ражик, Питель (Бричка, 86), Попач (Масовець, 84).

Тренер - Юрій Кінчур.

"ОДЕК": Омелянюк (Кособуцький, 3) - Шекель (Воробей, 46), Чикалюк-Козакевич (к), Гриб, Фесенко (Трофімчук, 46), Ящук (Кошка, 80), Ніколайчук (Капустинський, 46), Наумець (Таргоній, 72), Семенчук, Приходько (Коляда, 72), Газицький.

Гол.тренер - Олег Шандрук.

Попередження: Анатолій Ражик (34), Дмитро Лозян (45+3), Віталій Питель (71), Григорій Крупенко (75) - Андрій Приходько (45+2).

Арбітри: Сергій Милян, асистенти - Максим Шибунька, Володимир Присяжнюк, спостерігач арбітражу - Володимир Кобець.

 

"Енергія" (Володимирець) - "Садове" (Гощанський р-н) - 1:3 (0:2).

Голи: Василь Новицький (76) - Вадим Джебдженяк (25), Іван Попович (42, 70).

Арбітри: Сергій Ротов, Павло Галагуз, Андрій Іванов, 4-й арбітр - Олександр Гребень, спостерігач арбітражу - В.Гуменний.

 

"Вілія" (Млинів) - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - 0:4 (0:2).

Голи: Антон Шевчук (21), Микола Засєкін (32), Максим Гуменюк (74, 76).

Арбітри: Андрій Шевчук, асистенти - Олексій Гладков, Тарас Кир`янчук, 4-й арбітр - Володимир Кулай, спостерігач арбітражу - І.Коваль

 

"Калина" (Бугрин) - "Малинськ" (Березнівський р-н) - 0:2 (0:1).

09.05.18, стадіон "Агроліцей" (с. Бугрин), 200 глядачів.

Голи: Віталій Брикса (27), Микола Гайдучик (67).

"Калина": Шепель - Господинчи, Марченко, Нестерук, Савончук, Талімончук, Ткачук, Мартинчук, Павлюк, Чудля, Штогрін.

Тренер - Олексій Бовтієв.

"Малинськ": Балаушко - Гергелюк, Негря, Лойко, Савицький (к), Луцюк, Царьов, Брикса, Нір`ях, Онищук, Каращенко (Гайдучик, 46).

Арбітри: Андрій Приймачук, асистенти - Петро Федюра, Володимир Дрикін, 4-й арбітр - Юрій Возьний, спостерігач арбітражу - Олег Гудима.

Тренер - Богдан Самардак.

Попередження: Віталій Брикса (22), Дмитро Луцюк (56), Кирило Негря (70), Микола Гайдучик (90+1) - усі "Малинськ".

Видалення:  Дмитро Луцюк (75), друге попередження.

 

"Гоща-Агат" - "Рафалівка" (Володимирецький р-н) - 0:4 (0:2).

09.05.18, стадіон ДЮСШ (смт Гоща), 200 глядачів.

Голи: Назар Степанюк (14), Віктор Стельмах (28), Роман Федина (62), В`ячеслав Штинь (90+1).

"Гоща-Агат": Дорошкевич - Ковтунович (к), Савчук, Ярощук, Калюшний, Гуда, Солтис (Дмитрієнко, 58), Момотюк,Поліщук, Вакульчик, Клімчук (Наконечний, 86).

Представник - Юрій Демчук.

"Рафалівка": Бедик - Єфімчук, Пархомчук (Штинь, 69), Сад (Левков В., 46), Лемешинський, Степанюк (к) (Пугач, 72), Гребень (Похила, 46), Серховець, Левков О., Федіна, Стельмах.

Тренер - Іван Малець.

Попередження: Сергій Єфімчук (66), Ярослав Похила (89) - обидва "Рафалівка".

Вилучення: Олександр Савчук (38) "Гоща-Агат" (небезпечний напад на суперника)

Арбітри: Сергій Каращук, асистенти - Володимир Остимчук, Віктор Галинець, спостерігач арбітражу - Олександр Гіль.

 

"Коливань" (Клевань) - "Маяк" (Сарни) - 2:0 (0:0).

09.05.18, стадіон "Парк" (смт Клевань).

Голи: Олексій Попік (73), Богдан Семенчук (76 п).

"Коливань": Слюсар - Майструк (Кузьміч, 61), Левчук А. (к), Петлюк, Семенчук, Оксенюк, Левчук Р. (Снітко, 86), Сорока (Білан, 90+2), Поннюк (Брюс Годвін, 90+5), Попік (Кобрін, 77), Кулаковський (Возняк, 88).

Тренер - О.С. Григорович.

ФК "Коливань", 1/8 фіналу Кубку Рівненської області з футболу 2018, РОФФ, Рівненська обласна федерація футболу, смт Клевань

"Коливань"

"Маяк": Тимошицький - Улянчук (Никончук, 78), Назаренко, Василець (Бакшин, 78), Воротеляк, Жданюк (Баранов, 79), Ситник (Степанюк, 73), Василечко (Якимчук, 79), Хлібович (к) (Харчук, 69), Степанчук, Кучерук (Полончук, 57).

Тренер - Сергій Примак.

Попередження: Андрій Оксенюк (51) - Андрій Тимошицький (75), Валентин Харчук (81), Сергій Воротеляк (89).

Без вилучень.

Арбітри: Андрій Кущевой, асистенти - Тарас Ткачук, Володимир Саварин, 4-й арбітр - Андрій Корецький, спостерігач арбітражу - Микола Васюта.

 

"Полісся" (Рокитне) - "Колос" (Кричильськ) - 3:2 (1:0, 1:1, дод. 2:1).

09.05.18, стадіон "Ювілейний" (смт Рокитне), 250 глядачів.

Голи: Олександр Нечипорчук (27), Олександр Козаченко (107), Олександр Довбуш (98) - Артем Коваль (64), Леонід Конончук (95).

"Полісся": Мельничук - Колодич, Ковальчук (Стрельчук, 120), Кибукевич, Гончар, Берташ, Ничипорук (к), Тетерук, Богданець, Гордійчук (Дробуш, 87), Опанасюк (Козаченко, 66).

Тренер - Богдан Опанасюк.

"Колос": Кардаш - Васильченко (Кусік, 46), Питель, Приймак, Чепіга (Каменчук, 74), Токов (8), Ніколайчук, Коваль (Полін, 46), Козяр, Драганчук, Левчук (Нікітчук, 65).

Тренер - Вадим Іванов.

Попредження: Олександр Ничипорук (7), Вадим Гордійчук (21), Віталій ковавльчук (59) - Тарас Драганчук (26), Роман Левчук (73), Андрій Токов (84), Роман Полін (102).

Без вилучень.

Арбітри: Наталя Мамчур, асистенти - Радіон Никорович, Сергій Швидун, спостерігач арбітражу - Степан Бахор.

 

"Граніт" (Клесів) - "АГАТ" (Гоща) - 1:2 (1:0, 1:1, дод 0:1).

09.05.18, стадіон "Колос" (с. Немовичі), 150 глядачів.

Голи: Сергій Заєць (42) - Андрій Джум (60), Максим Новосад (110).

"Граніт": Токарєв - Остапчук, Палзюк, Паланицький (Крапо, 71), Парков, Криницький, Заєць, Піськов (Кірков, 75), Пархомчук, Кузьмич (Щерба, 46), Николчук.

Тренер - Вадим Марков.

"АГАТ": Пушик - Цвик, Макарчук, Ядчишин, Сержанюк, Хомончак, Новосад, Вознюк (Величко, 103), Баранчук (Ситницький, 63), Зубарев, Джум (Бугаєць, 116 - Ющук, 118).

Тренер - Володимир Ткачук.

Попередження: Володимир Щерба (87) - Олексій Сержанюк (27), Андрій Джум (77).

Без вилучень.

 

Арбітри: Володимир Самков, асистенти - Юрій Пархомчук, Юрій Гаркуша.

 

Визначено володаря Кубка Ліги Рівненської області 

Кубок Ліги Рівненської області 2018, Кубок Ліги, Рівненська обласна федерація футболу, РОФФ, "Граніт" (Клесів)

Команда "Граніт" (Клесів) нагороджена Кубком Ліги Рівненської області 2018!

 

1/4 фіналу

 

"АГАТ" (Гоща) - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - зп 3:4 (1:1, 2:2, дод.2:2).

23.05.18, стадіон ДЮСШ (Гоща), 100 глядачів.

Голи: Дмитро Вознюк (35), Владислав Бугаєць (72) - Олександр Поляков (3), Микола Засєкін (82 п).

"АГАТ": Пушик - Ярчишин (к), Сержанюк, Макарчук, Хомончак, Ситницький (Баранчук, 100+6), Бугаєць, Джум (Сачук, 64), Зубарєв (Ющук, 90+3), Вознюк, Цвик.

Тренер - Володимир Ткачук.

"Ізотоп-РАЕС": Крисюк - Шевчук, Чугай, Кедич (к), Степанов (Блищин, 65), Ярченя (Нестерчук, 80), Кушнір, Засєкін, Поляков, Гуменюк, Пугач (Якубський, 68).

Старший тренер - Олександр Павлік.

Попередження: Вадим Сачук (66), Олександр Макарчук (76), Ілля Ситницький (89), Борис Ющук (90+7) - Сергій Чугай (48), Олександр Кушнір (63), Олександр Поляков (74).

Без вилучень.

Арбітри: Андрій Ганіченко (Рівне), асистенти - Сергій Швидун (Рівне), Віктор Галинець (Мирогоща), 4-й арбітр - Іван Гапончук (Гоща), спостерігач арбітражу - Олег Кучер (Рівне).


"Коливань" (Клевань) - "Полісся" (Рокитне) - 1:0 (0:0)

23.05.18, стадіон "Парк" (Клевань), 100 глядачів.

Гол: Олександр Кобрін (90+4).

"Коливань": Слюсар - Кузьміч (Білан, 73), Левчук (к), Пеглюк, Семенчук, Оксенюк, Левчук (Брюс Годвін, 90+4), Сорока, Папиюк, Попік, Возняк (Кобрін, 46).

Тренер - Григорович О.С.

"Полісся": Мельничук - Кибукевич О., Ковальчук (к), Гончар, Дробуш, Тетерук, Берташ, Кибукевич В., Кравченя, Кирильчук, Опанасюк.

Запасні: Прокопчук, Денисюк, Козаченко, Стрельчук, Денисюк, Богданець.

Тренер - Богдан Опанасюк.

Попередження: Андрій Сорока (45) - Олександр Дробуш (22), Вадим Кирильчук (41), Богдан Опанасюк (42), Віталій Ковальчук (45), Павло Мельничук (69), Віталій Гончар (90+1).

Без вилучень.

Арбітри: Наталя Мамчур, асистенти - Володимир Остимчук, Сергій Свірідов, 4-й арбітр - Володимир Кулай, спостерігач арбітражу - Ярослав Дмитрук (усі - Рівне).


"Малинськ" (Березнівський р-н) - "ОДЕК" (Оржів) - 0:2 (0:0, 0:0, дод. 0:2).

23.05.18, стадіон "Ліон" (Малинськ), 200 глядачів.

Голи: Юрій Капустинський (101), Михайло Трофімчук (109).

"Малинськ": Балаушко - Гергелюк, Лойко, Скоцький, Царьов (Негря, 99), Корнійчук (Сондак, 79), Савицький (к), Брикса (Каращенко, 88), Онищук, Кірях (Новосад, 94), Гайдучик (Крайчинський, 102).

Головний тренер - Богдан Самардак.

"ОДЕК": Кособуцький (к) - Шекель (Чикалюк, 120), Воробей, Мучак, Загривий, Ніколайчук (Ящук, 120+1), Кошка, Наумець (Фесенко, 96), Капустинський, Трофімчук (Приходько, 119), Газицький (Таргоній, 82).

Головний тренер - Олег Шандрук.

Попередження: Віталій Брикса (52), Юрій Сондак (105), Микита Крайчинський (117) - Іван Мучак (20), Олександр Ніколайчук (63), Сергій Загривий (68).

Без вилучень.

Арбітри: Андрій Шевчук, асистенти - Тарас Ткачук, Олексій Гладков, 4-й арбітр - Андрій Корецький, спостерігач арбітражу - Олександр Гіль (усі - Рівне).


"Рафалівка" - "Садове" (Гощанський р-н) - 1:0 (0:0)

23.05.18, стадіон "РАФ-БРУК", с. Рафалівка, 200 глядачів.

Гол: Ярослав Похила (88).

"Рафалівка": Бедик - Ярошик (Федіна Л., 73), Лемешинський, Сад, Пархомчук (к), Серховець, Федіна Р., Левков (Чугай, 90+1), Гребень, Єфімчук, Стельмах (Похила, 88).

Старший тренер - Іван Малець.

"Садове": Мозеров - Дмитрук, Новак Б., Новак С., Басич, Тивонюк, Гайдук, Фаренюк, Жак (к), Попович, Джебдженяк.

Запасні: Шминдрук, Бондарчук, Мангур, Грушицький.

Тренер - Олег Мазярко.

Попередження: Сергій Новак (18).

Без вилучень.

Арбітри: Сергій Милян (Здолбунів), асистенти - Володимир Саварин (Рівне), Ігор Серветник (Рівне), 4-й арбітр - Микола Штинь (Вараш), спостерігач арбітражу - Володимир Кобець.

 

1/2 фіналу

 

Перший матч

"Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - "Рафалівка" - 1:0 (1:0).

06.06.2018, стадіон "Ізотоп", м. Вараш, 200 глядачів

Гол: Михайло Лемешинський (а/г 36)

"Ізотоп-РАЕС": Крисюк - Шевчук, Чугай, Кедич (к), Ярченя (Блищик, 87), Поляков, Засєкін, Гуменюк, Степанов (Мельник, 90+2), Пугач (Якубецький, 46), Нестерчук.

Запасні: Міщенко, Якубецький, Мельник, Блищик, Коновальчук.

Тренер - Олександр Павлік.

"Рафалівка": Бедик - Єфімчук, Пархомчук (к), Лемешинський (Чугай, 60), Сад, Серховець, Гребень, Степанюк, Левков О. (Стельмах, 88), Федіна Л., Федіна Р.

Запасні: Черевоч, Стельмах, Штинь, Пугач, Левков В., Чугай, Похила.

Старший тренер - Іван Малець.

Попередження: Ярослав Нестерчук (31), Олег Якубецький (80) - Дмитро Серховець (39), Роман Сад (59), Олександр Левков (67).

Без вилучень.

Арбітри: Сергій Милян (Здолбунів), асистенти - Сергій Швидун (Рівне), Володимир Присяжнюк (Здолбунів), 4-й арбітр - Тарас Штинь (Вараш), спостерігач арбітражу - Володимир Чирков (Рівне).

 

Перший матч

"ОДЕК" (Оржів) - "Коливань" (Клевань) - 4:1 (3:0).

20.06.2018, стадіон "ОДЕК", смт Оржів, 200 глядачів.

Голи: Роман Воробей (20), Владислав Семенчук (36), Андрій Наумець (38), Микола Коляда (90) - Брюс Годвін (67).

"ОДЕК": Омелянюк (Кособуцький, 79) - Шекель (Загривий, 46), Воробей (Мучак, 46), Чикалюк-Козакевич (к), Фесенко, Кошка (Коляда, 46), Ящук, Семенчук (Капустинський, 58), Наумець, Трофімчук (Ніколайчук, 46), Таргоній (Газицький, 58).

Запасні: Кособуцький, Мучак, Загривий, Ніколайчук, Коляда, Капустинський, Газицький.

Головний тренер - Олег Шандрук.

"Коливань": Слюсар (Бицюк, 46) - Кузміч (Білан, 63), Остапчук (Євтушок, 46), Петлюк, Левчук А., Оксенюк (Возняк, 71), Левчук Р., Сорока (Сасько, 90+2), Кулаковський (Брюс Годвін, 55), Попік, Попнюк.

Запасні: Бицюк, Возняк, Білан, Брюс Годвін, Євтушок, Сасько, Продайко.

Тренер - Олександр Григорович.

Попередження: Роман Левчук (57).

Вилучення: Роман Левчук (78).

Арбітри: Віктор Самков (Рівненський р-н), асистенти - Тарас Кир`янчук, Владислав Дрикін, 4-й арбітр - Дмитро Шекель, спостерігач арбітражу - В`ячеслав Кобилецький (усі Рівне).

 

Матч-відповідь

"Рафалівка" - "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - 2:1 (0:0)

27.06.18, стадіон "РАФ-Брук", с.Рафалівка, 500 глядачів.

Голи: Роман Федіна (64), Олександр Левков (69) - Олександр Поляков (67).

"Рафалівка": Черевач - Гордійчук, Степанюк (к), Єфімчук, Пархомчук, Серховець, Чугай (Федіна Л., 66), Сад, Левков О. (Гребень, 72), Федіна Р., Стельмах.

Запасні: Бедик, Федіна Л., Штинь, Пугач, Левков В., Гребень.

Старший тренер - Іван Малець.

"Ізотоп-РАЕС": Крисюк - Шевчук, Кедич (к), Ярченя (Блищик, 49), Поляков, Засєкін, Нестерчук, Степанов (Мельник, 76) Пашко, Кушнір (Коновальчук, 86), Якубський (Гуменюк, 59).

Запасні: Міщенко, Чугай, Гуменюк, Мельник, Блищик, Тимофіюк, Коновальчук.

Тренер - Олександр Павлік.

Попередження: Роман Сад (46) - Олександр Кушнір (40), Ярослав нестерчук (42), Сергій Чугай (63), Микола Засєкін (77). 

Без вилучень.

Арбітри: Андрій Ганіченко, асистенти - Тарас Ткачук, Сергій Швидун (усі - Рівне), 4-й арбітр - Сергій Печончик (Вараш), спостерігач арбітражу - Олег Кучер (Рівне).

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: