Першість ДЮФЛ Рівненської області (1 ліга, група "Центр", група "Південь")

 Таблиці змагань - за посиланням www.zrff.com.ua/index.php/2015-06-07-10-23-15

Календар ігор ДЮФЛРО серед юнаків сезону 2017-2018 р.р.

Перша ліга, група «Центр»

                         старші юнаки – 2002-2003 р.н., молодші юнаки – 2004-2005 р.н.

1 тур
29 вересня (п’ятниця)

1.    ОДЕК-Рівненський р-н – Здолбунів 1:0 мол., 3:0 ст.
2.    Костопіль – Корець 5:0 мол., 2:6 ст.
06 жовтня (п’ятниця)
3.    Гоща – Стандарт 1:1 мол., 6:0 ст.

2 тур
10 жовтня (вівторок)

4.    Стандарт – ОДЕК-Рівненський р-н 0:10, 0:6
11  жовтня (середа)
5.    Корець – Гоща - 1:1, 1:1

13 жовтня (п’ятниця)
6.    Здолбунів – Костопіль

3 тур
19 жовтня (четвер)

7.    ОДЕК-Рівненський р-н – Костопіль
20 жовтня (п’ятниця)
8.    Стандарт – Корець 
9.    Гоща – Здолбунів

4 тур
24 жовтня (вівторок)

10.    Гоща - ОДЕК-Рівненський р-н
26 жовтня (четвер)
11.    Здолбунів – Корець
12.    Костопіль – Стандарт

5 тур
31 жовтня (вівторок)

13.    Костопіль – Гоща
03 листопада (п’ятниця)
14.    Корець – ОДЕК-Рівненський р-н
15.    Стандарт – Здолбунів

Перша ліга, група «Центр-Б»

                                                  молодші юнаки – 2004-2005 р.н.

1 тур
05 жовтня (четвер)    1. Клевань – Оженин/Острог - 3:1
06 жовтня (п’ятниця) 2. Хімік – Дубровиця - 1:13
2 тур
12 жовтня (четвер)    3. Хімік – Клевань - 1:6
13 жовтня (п’ятниця) 4. Дубровиця – Березне - 3:2
3 тур
17 жовтня (вівторок)    5. Оженин/Острог – Березне
20 жовтня (п’ятниця) 6. Клевань – Дубровиця
4 тур
27 жовтня (п’ятниця) 7. Хімік – Березне
27 жовтня (п’ятниця) 8. Оженин/Острог – Дубровиця
5 тур
30 жовтня (понеділок) 9. Оженин/Острог – Хімік
31 жовтня (вівторок) 10. Березне - Клевань
 

Перша ліга, група «Південь»

старші юнаки – 2002-2003 р.н., молодші юнаки – 2004-2005 р.н.

1 тур
18 вересня (понеділок)

1    Млинів – Рай.ДЮСШ   ст.    7:1
19 вересня (вівторок)
2    КАМАЗік – ДЮСШ/Кристал    перенесено
20 вересня (середа)
3    Радивилів – Козин    2:1м, 2:1 ст
21 вересня (четвер)
4    Січ – Метеор   мол.    1:0
22 вересня (п’ятниця)
5    Демидівка – ФЦ Дубно  ст.     4:6
2 тур
25 вересня (понеділок)

6    Рай.ДЮСШ – Радивилів   3:2 ст.
26 вересня (вівторок)
7    Метеор – Смига   мол.    4:4
27 вересня (середа)
8    Козин – Січ   мол.    0:1
9    Козин – Демидівка   ст.    5:2
28 вересня (четвер)
10    ДЮСШ/Кристал – Млинів    1:0 мол., 3:1 ст.
29 вересня (п’ятниця)
11    ФЦ Дубно – КАМАЗік   ст.  1:2
3 тур
3 жовтня (вівторок)

12    Демидівка – Рай.ДЮСШ   09.10., 12-00
4 жовтня (середа)
13    Смига – Козин   мол.  3:0
5 жовтня (четвер)
14    Радивилів – ДЮСШ/Кристал   0:7 мол., 1:2 ст.
6 жовтня (п’ятниця)
15    Млинів – КАМАЗік  перенос
4 тур
10 жовтня (вівторок)

16    ФЦ Дубно – Млинів   ст.  2:0
11 жовтня (середа)
17    КАМАЗік – Радивилів    13.00
12 жовтня (четвер)
18    ДЮСШ/Кристал – Січ   мол.    15.00
19    ДЮСШ/Кристал – Демидівка   ст.    16.30
13 жовтня (п’ятниця)
20    Козин – Метеор   мол.    13.00
5 тур
16 жовтня (понеділок)

21    КАМАЗік – Демидівка   ст.    13.00
17 жовтня (вівторок)
22    Радивилів – Млинів    12.00
18 жовтня (середа)
23    Смига – ДЮСШ/Кристал   мол.    15.00
19 жовтня (четвер)
24    Козин – ФЦ Дубно   ст.    13.00
20 жовтня (п’ятниця)
25    Січ – КАМАЗік   мол.    13.00
6 тур
23 жовтня (понеділок)

26    КАМАЗік – Смига   мол.    13.00
24 жовтня (вівторок)
27    ФЦ Дубно – Радивилів   ст.      15.00
25 жовтня (середа)
28    Млинів – Січ   мол.    13.00
26 жовтня (четвер)
29    ДЮСШ/Кристал – Метеор   мол.    15.00
27 жовтня (п’ятниця)
30    Рай.ДЮСШ – Козин   ст.    11.30
7 тур
30 жовтня (понеділок)

31    Січ – Радивилів   мол.    13.00
31 жовтня (вівторок)
32    Смига – Млинів   мол.    11.30
1 листопада (середа)
33    Козин – ДЮСШ/Кристал    13.00
2 листопада (четвер)
34    Демидівка – Радивилів   ст.    13.00
3 листопада (п’ятниця)
35    Метеор – КАМАЗік  мол.    13.00
36    Рай.ДЮСШ – ФЦ Дубно   ст.      11.30
8 тур
6 листопада (понеділок)

37    КАМАЗік – Козин    13.00
38    Радивилів – Смига   мол.    13.00
39    Млинів – Метеор   мол.    13.00
40    Млинів – Демидівка   ст.    14.30
7 листопада (вівторок)
41    ДЮСШ/Кристал – Рай.ДЮСШ ст.    15.00
9 тур
8 листопада (середа)

42    Метеор – Радивилів  мол.    13.00
9 листопада (четвер)
43    Смига – Січ   мол.    11.30
44    Козин – Млинів    12.00
10 листопада (п’ятниця)
45    Рай.ДЮСШ – КАМАЗік   ст.      11.30
46    ДЮСШ/Кристал – ФЦ Дубно   ст.      15.00
Примітка: Команда Рай.ДЮСШ (Дубенський район)
домашні матчі приймає у с.Верба

 

Команди
І О