Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Першість Рівненської області 2018 з футболу серед команд ветеранів 35+

У сезоні 2018 року у Першості Рівненської області з футболу серед команд ветеранів 35+ виявили бажання змагатися 15 команд, котрі було поділено на дві зони (після старту першості команда "Городок-Тинне" знялася зі змагань).

 

РЕГЛАМЕНТ

КАЛЕНДАР ПЕРШЕ КОЛО

КАЛЕНДАР ДРУГЕ КОЛО

 

 1 зона ("Південна")

"ПриГОЩАйся" (Гоща)

"Славія" (Рівне)

"Радивилів-Броди"

"Дубно"

"Autoplus" (Млинів)

"Городок-Тинне" *

"Фіалка" (Зоря)

"Експрес" (Здолбунів)

2 зона ("Північна")

"Ізотоп" (Вараш)

"Колос" (Березне)

 "Дубровиця"

"Горизонт" (Костопіль)

"Полісся" (Рокитне)

"Маяк" (Сарни)

"Володимирецький р-н" 

 

*"Городок-Тинне" (команда знялася зі змагань 15.05.2018)

 

1 тур

 Група "Південь"

"ПриГОЩАйся" - "Славія" (Рівне) - 0:4 (0:2)

"Радивилів-Броди" - "Дубно" - матч перенесено на пізніший термін

"Autoplus" (Млинів) - "Городок-Тинне" - +/-

"Фіалка" (Зоря) - "Експрес" (Здолбунів) - 0:2 (0:2).


Група "Північ"

"Ізотоп" (Вараш) - "Колос" (Березне) - 3:1

"Дубровиця" - "Горизонт" (Костопіль) - 0:0.

"Полісся" (Рокитне) - "Маяк" (Сарни) - 3:5

 

2 тур

 Група "Південь"

"Славія" (Рівне) - "Автоплюс" (Млинів) - 0:0.

"Експрес" (Здолбунів) - "Радивилів-Броди" - 0:1.

"Дубно" - ФК "ПриГОЩАйся" - 1:3.

Група "Північ"

"Володимирецький р-н" - "Дубровиця" - 0:0.

"Горизонт" (Костопіль) - "Ізотоп" (Вараш) - 0:1.

"Колос" (Березне) - "Полісся" (Рокитне) - 1:3.

 

3 тур

Група "Південь"

"ПриГОЩАйся" (Гоща) - "Експрес" (Здолбунів) - 2:0.

"Autoplus" (Млинів) - "Дубно"- 8:2.

"Фіалка" (Зоря) - "Славія" (Рівне) - матч перенесено.

Група "Північ"

"Ізотоп" (Вараш) - "Володимирецький р-н" - 1:1.

"Дубровиця" - "Маяк" (Сарни) - матч перенесено

"Полісся" (Рокитне) - "Горизонт" (Костопіль) - 5:0.


4 тур

Група "Південь"

"Славія" (Рівне) - "Радивилів-Броди" - 7:0 (4:0).

"Експрес" (Здолбунів) - "Autoplus" (Млинів) - 2:2.

"Дубно" - "Фіалка" (Зоря) - 4:1

Група "Північ"

"Маяк" (Сарни) - "Ізотоп" (Вараш) - 4:2

 "Володимирецький р-н" - "Полісся" (Рокитне) - 3:1 (3:1)

 

5 тур

Група "Південь"

"Експрес" (Здолбунів) - "Дубно" - 5:0.

"Радивилів-Броди" - "Фіалка" (Зоря) - 0:0.

"ПриГОЩАйся" - "Autoplus" (Млинів) - 0:3.

Група "Північ"

"Маяк" (Сарни) - "Колос" (Березне) - 3:2.

"Володимирецький р-н" - "Горизонт" (Костопіль) - 6:1.

"Ізотоп" (Вараш) - "Полісся" (Рокитне) - 1:2.

 

6 тур

Група "Південь"

"Славія" (Рівне) - "Експрес" (Здолбунів) - 6:1.

"Фіалка" (Зоря) - "ПриГОЩАйся" - 1:0.

"Autoplus" (Млинів) - "Радивилів-Броди" - 5:1.

Група "Північ"

"Колос" (Березне) - "Володимирецький р-н" - 1:0.

"Горизонт" (Костопіль) - "Маяк" (Сарни) - 0:1.

"Полісся" (Рокитне) - "Дубровиця" - 0:1

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

станом на 30 червня 2018 р.

 

 

Першість Рівненської області з футболу 2018 р, група Б, 2 ліга

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: