Першість Рівненської області (ІІ ліга) 2017 року

В КАЛЕНДАРІ МОЖЛИВІ ЗМІНИ!

ДРУГЕ КОЛО

ХІV тур 19-20.08 (субота-неділя)
79. Сокіл – Калина  1:1
80. КАМАЗ-Агро – Водник 1:2
81. Експрес - Волинь-Цемент 1:0
82. Граніт – Полісся  0:2
83. Стир – Костопіль  4:2
84. Енергія - Коливань  1:2
Острог-Академія-Ост-р-н – вихідний

ХV тур 24.08 (четвер)
85. Водник – Сокіл 3:2
86. Волинь-Цемент - КАМАЗ-Агро  6:0
87. Полісся - Експрес   +:-
88. Костопіль – Граніт  2:4
89. Стир – Коливань    1:0
90.Острог-Академія-Ост-р-н - Енергія 1:0
Калина – вихідний

ХVІ тур 27.08 (неділя)
91. Калина – Водник (13.09) 2:1
92. Сокіл - Волинь-Цемент 1:0   
93. КАМАЗ-Агро - Полісся 4:6
94. Експрес – Костопіль 3:2
95. Граніт - Коливань 1:2
96.Стир - Острог-Академія-Ост-р-н 1:3
Енергія – вихідний

ХVІІ тур 02-03.09 (субота-неділя)
97. Волинь-Цемент – Калина 2:3
98. Полісся – Сокіл 5:0
99. Костопіль - КАМАЗ-Агро 4:2
100. Коливань – Експрес  5:2
101.Острог-Академія-Ост-р-н-Граніт 4:1
102. Енергія – Стир   3:2
Водник – вихідний

ХVІІІ тур 09-10.09 (субота-неділя)
103. Водник - Волинь-Цемент Сб.16.00
104. Калина – Полісся    Нд.16.00
105. Сокіл – Костопіль    Нд.15.00
106.КАМАЗ-Агро - Коливань Сб.16.00
107. Експрес - Острог-Ак.-Ост-р-н Нд.16.00
108. Граніт - Енергія     Нд.15.00
Стир – вихідний

ХІХ тур 16-17.09 (субота-неділя)
109. Полісся – Водник   Нд.15.00
110. Костопіль – Калина Нд.16.00
111. Коливань – Сокіл     Нд.16.00
112. Острог-Ак.-Ост-р-н- КАМАЗ-Агро Сб.16.00
113. Енергія – Експрес    Нд.15.00
114. Стир – Граніт    Сб.15.00
Волинь-Цемент – вихідний

ХХ тур 23-24.09 (субота-неділя)
115. Волинь-Цемент - Полісся     Нд.16.00
116. Водник – Костопіль    Сб.16.00
117. Калина – Коливань    Нд.16.00
118. Сокіл – Острог-Ак.-Ост-р-н Нд.15.00
119. КАМАЗ-Агро - Енергія Сб.16.00
120. Експрес – Стир    Сб.16.00
Граніт – вихідний

ХХІ тур 30.09-01.10 (субота-неділя)
121. Костопіль - Волинь-Цемент     4:2
122. Коливань – Водник    3:1
123.Острог-Ак.-Ост-р-н - Калина    0:0
124. Енергія - Сокіл     1:0
125. Стир - КАМАЗ-Агро  3:3
126. Граніт – Експрес   3:1
Полісся - вихідний

XХІІ тур 07-08.10 (субота-неділя)
127. Полісся – Костопіль      Нд.15.00
128. Волинь-Цемент - Коливань     Нд.15.00
129. Водник - Острог-Ак.-Ост-р-н Сб.15.00
130. Калина – Енергія   Нд.15.00
131. Сокіл – Стир    Нд.15.00
132. КАМАЗ-Агро – Граніт Сб.15.00
Експрес – вихідний

XХІІІ тур 14-15.10 (субота-неділя)
133. Коливань – Полісся      Нд.15.00
134. Острог-Ак. Ост-р-н - Волинь-Цемент Сб.15.00
135. Енергія – Водник     Нд.15.00
136. Стир – Калина     Сб.15.00
137. Граніт – Сокіл     Нд.15.00
138. Експрес - КАМАЗ-Агро Нд.15.00
Костопіль – вихідний

ХXІV тур 21-22.10 (субота-неділя)
139. Костопіль – Коливань  Сб.15.00
140. Полісся - Острог-Ак.-Ост-р-н Нд.15.00
141. Волинь-Цемент - Енергія Нд.15.00
142. Водник – Стир     Сб.15.00
143. Калина –Граніт    Нд.15.00
144. Сокіл – Експрес    Нд.15.00
КАМАЗ-Агро – вихідний

ХXV тур 28-29.10 (субота-неділя)
145. Острог-Ак.-Ост-р-н - Костопіль Сб.15.00
146.Енергія – Полісся      Нд.15.00
147. Стир - Волинь-Цемент Сб.15.00
148. Граніт – Водник      Нд.15.00
149. Експрес – Калина     Нд.15.00
150. КАМАЗ-Агро – Сокіл   Сб.15.00
Коливань – вихідний

ХXVI тур 04-05.11 (субота-неділя)
151.Коливань - Острог-Ак.-Ост-р-н Нд.15.00
152. Костопіль – Енергія Сб.15.00
153. Полісся – Стир    Нд.15.00
154. Волинь-Цемент - Граніт Нд.15.00
155.  Водник – Експрес    Сб.15.00
156. Калина - КАМАЗ-Агро Нд.15.00
Сокіл – вихідний

Початок ігор першості області  о 16:00 крім домашніх ігор команд МФК Енергія (Володимирець), Полісся (Рокитне), Граніт (Томашгород) початок яких о 15:00.

Починаючи з жовтня місяця початок всіх ігор о 15:00.

 

ПЕРШЕ КОЛО

 І тур 29.04 (субота)
1. Калина – Сокіл Нд.16.00 5:2
2. Водник - КАМАЗ-Агро Сб.16.00 1:1
3. Волинь-Цемент – Експрес Сб.16.00 0:3
4. Полісся – Граніт Сб.16.00 3:0
5. Костопіль – Стир Сб.16.00 1:0
6. Коливань – Енергія Сб.16.00 1:1
Острог-Академія-Острозький район – вихідний

ІІ тур 06.05 (субота)
7. Сокіл – Водник Сб.16.00 3:6
8. КАМАЗ-Агро – Волинь-Цемент Сб.16.00 2:1
9. Експрес – Полісся Сб.16.00 3:1
10. Граніт – Костопіль Сб.16.00 3:1
11. Коливань - Стир Сб.16.00 1:3
12.Енергія - Острог-Академія-Острозький район Сб.16:00 2:3
Калина – вихідний

ІІІ тур 13-14.05 (субота-неділя)
13. Водник – Калина Сб.16.00 5:3
14. Волинь-Цемент – Сокіл Нд.16.00 3:4
15. Полісся - КАМАЗ-Агро Нд.16.00 3:1
16. Костопіль – Експрес Сб.16.00 1:1
17. Коливань – Граніт Нд.16.00 0:0
18. Острог-Академія-Острозький район – Стир Сб.16.00 0:3
Енергія – вихідний

IV тур 20-21.05 (субота-неділя)
19. Калина – Волинь-Цемент Нд.16.00 11:1
20. Сокіл – Полісся Нд.15.00 0:2
21. КАМАЗ-Агро - Костопіль Сб.16.00 2:1
22. Експрес – Коливань Нд.16.00 3:4
23. Граніт – Острог-Академія-Острозький район Нд.16.00 2:1
24. Стир – Енергія Сб.16.00 2:1
Водник – вихідний

V тур 27-28.05 (субота-неділя)
25. Волинь-Цемент - Водник Нд.16.00 0:2
26. Полісся – Калина Нд.15.00 1:5
27. Костопіль – Сокіл Сб.16.00 2:1
28. Коливань - КАМАЗ-Агро Нд.16.00 3:1
29.Острог-Академія-Острозький район – Експрес Сб.16.00 1:1
30. Енергія – Граніт Нд.15.00 4:0
Стир – вихідний

VI тур 04.06 (субота-неділя)
31. Водник – Полісся Нд.16.00 1:1
32. Калина – Костопіль Нд.16.00 2:2
33. Сокіл – Коливань Нд.15.00 1:4
34. КАМАЗ-Агро - Острог-Академія-Острозький район Сб.16.00 0:0
35. Експрес – Енергія Нд.16.00 т.р. 0:3
36. Граніт – Стир Нд.15.00 2:5
Волинь-Цемент – вихідний

VII тур 10-11.06 (субота-неділя)
37. Полісся – Волинь-Цемент Нд.15.00 1:1
38. Костопіль – Водник Сб.16.00 2:0
39. Коливань – Калина Нд.16.00 2:0
40. Острог-Академія-Острозький район - Сокіл Сб.16.00 3:0
41. Енергія – КАМАЗ-Агро Нд.15.00 5:4
42. Стир – Експрес Сб.16.00 1:1
Граніт – вихідний

VIII тур 17-18.06 (субота-неділя)
43. Волинь-Цемент Костопіль Сб.16.00 1:1
44. Водник – Коливань Нд.16.00 2:3
45. Калина - Острог-Академія-Острозький район Нд.16.00 0:1
46. Сокіл Енергія – Нд.15.00 1:2
47. КАМАЗ-Агро Стир Нд.16.00 1:1
48. Експрес – Граніт Нд.16.00 4:3
Полісся - вихідний

IX тур 24-25.06 (субота-неділя)
49. Костопіль – Полісся Сб.16.00    0:2   
50. Коливань – Волинь-Цемент Нд.16.00 1:3
51.Острог-Академія-Острозький район - Водник Сб.16.00 1:!
52. Енергія – Калина Нд.15.00  0:5
53. Стир – Сокіл Сб.16.00 5:0
54. Граніт – КАМАЗ-Агро Нд.15.00 5:0
Експрес – вихідний

X тур 28.06 (середа)

55. Полісся - Коливань Ср.15.00 1:3
56. Волинь-Цемент – Острог-Академія-Острозький район Ср.16.00 1;2
57. Водник – Енергія Ср.16.00 10:0
58. Калина – Стир Ср.16.00 3:0
59. Сокіл – Граніт Ср.15.00 0:0
60. КАМАЗ-Агро - Експрес Ср.16.00 1:0
Костопіль – вихідний

XІ тур 01-02.07 (субота-неділя)
61. Коливань – Костопіль Нд.16.00 2:0
62. Острог-Академія-Острозький район - Полісся Сб.16.00 1:2
63. Енергія – Волинь-Цемент Нд.15.00 5:1
64. Стир – Водник Сб.16.00 4:2
65. Граніт – Калина Нд.15.00 0:3
66. Експрес – Сокіл Нд.16.00 6:0
КАМАЗ-Агро – вихідний

XIІ тур 05.07 (середа)
61.Костопіль - Острог-Академія-Острозький район Ср.18.00 0:0
62. Полісся – Енергія Ср.15.00 2:0
63. Волинь-Цемент – Стир Ср.17.00 4:2
64. Водник – Граніт Ср.16.00 5:0
65. Калина – Експрес Ср.16.00 2:1
66. Сокіл - КАМАЗ-Агро Ср.18.00 перенос
Коливань – вихідний

XIІІ тур 08-09.07 (субота-неділя)
55. Острог-Академія-Острозький район – Коливань Сб.16.00 2:2
56. Енергія – Костопіль Сб.15.00 6:0
57. Стир – Полісся Сб.16.00 0:1
58. Граніт – Волинь-Цемент Нд.15.00 5:2
59. Експрес – Водник Нд.16.00 2:2
60. КАМАЗ-Агро - Калина Нд.16.00 0:1
Сокіл – вихідний

Початок ігор першості області 16:00.

Команди
І О
1 21 48
2 22 48
3 21 44
4 21 42
5 21 33
6 21 30
7 21 29
8 21 28
9 21 28
10 21 19
11 22 17
12 21 14
13 22 13