Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

КАЛЕНДАР 1 ліга Чемпіонат Рівненської області з футболу 2018 р

Згідно з рішенням виконавчого комітету Рівненської обласної федерації футболу цьогоріч Чемпіонат області з футболу (1 ліга) складатиметься з 13 команд.

 УВАГА! Через технічні роботи, пов’язані із запровадженням нової бази даних ФФУ, дані щодо дискваліфікованих гравців, як і бомбардирів, можуть відображатися некоректно. Просимо команди уважно слідкувати за обліком дисциплінарних санкцій. Згідно з п. 5.27. регламенту змаг

ань відповідальність за даний облік покладається на команди

Комітет із проведення змагань Рівненської обласної федерації футболу повідомляє, що усі матчі Чемпіонату області з футболу 2018 року, які переносяться на резервний день - середу - розпочинатимуться о 17:00.

 

КАЛЕНДАР друге коло

Матчі юнаків починаються о 13:30.

 

14 ТУР

№79 "Малинськ" - "Полісся" (Рокитне) - 15.08.18 - 17:00

№80 "Сокіл" (Радивилів-Крупець) – "АГАТ" (Гоща) 17.10.2018 - 16:00 (юнаки - 13:30).

№81 "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) – "Вілія" (Млинів) - 11.08.18 - 16:00

№82 "ОДЕК" (Оржів) – "Маяк" (Сарни) - 24.10.18 - 16:00 (юнаки - 13:30)

№83 "Рафалівка" (Рафалівка) – "Коливань" (Клевань) - 12.08.18 - 16:00

№84 "Колос" (Кричильськ) – "Калина" (Бугрин) - 11.08.18 - 16:00

"Садове" – вихідний

* Про дату і час матчу буде повідомлено додатково.

Резервний день – середа 15.08.18 (початок матчів о 17:00, матчі юнаків - 14:30).

 

15 ТУР

№85 «Калина» (Бугрин) - «Рафалівка» - 19.08.18 - 16:00

№86 «Коливань» (Клевань) - «ОДЕК» (Оржів) - 19.10.18 - 16:00 (юнаки - 13:30)

№87 «Маяк» (Сарни) – «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - 19.08.18 - 16:00

№88 «Вілія» (Млинів) – «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - 19.08.18 - 16:00

№89 «АГАТ» (Гоща) – «Малинськ» (Малинськ) - 22.08.18 - 17:00

№90 «Полісся» (Рокитне) – «Садове» (Садове) - 19.08.18 - 16:00

«Колос» (Кричильськ) – вихідний

* Про дату і час матчу буде повідомлено додатково.

Резервний день – середа 22.08.18 (початок матчів о 17:00, матчі юнаків - 14:30).

 

16 ТУР

№91 «Садове» (Садове) - «АГАТ» (Гоща) - 25.08.18 - 16:00

№92 «Вілія» (Млинів) - «Малинськ» (Малинськ) - 25.08.18 - 16:00

№93 «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - «Маяк» (Сарни) - 25.08.18 - 16:00

№94 «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - «Коливань» (Клевань) - 29.08.18 - 17:00.

№95 «ОДЕК» (Оржів) - «Калина» (Бугрин) - 29.08.18 - 17:00

№96 «Рафалівка» - «Колос» (Кричильськ) - 26.08.18 - 16:00

«Полісся» (Рокитне) - вихідний

Резервний день – середа 29.08. (початок матчів о 17:00, матчі юнаків - 14:30).
 

17 ТУР

№97 «Колос» (Кричильськ) - «ОДЕК» (Оржів) - 05.09.18 - 17:00

№98 «Калина» (Бугрин) - «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - 02.09.18 - 16:00

№99 «Коливань» (Клевань) - «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - 02.09.18 - 16:00

№100 «Маяк» (Сарни) - «Малинськ» (Малинськ) - 05.09.18 - 17:00

№101 «Вілія» (Млинів) - «Садове» (Садове) - 01.09.18 - 16:00

№102 «АГАТ» (Гоща) - «Полісся» (Рокитне) - 02.09.18 - 16:00

«Рафалівка» - вихідний.

Резервний день – середа 05.09.18 (початок матчів о 17:00, матчі юнаків - 14:30).


18 ТУР

№103 «Полісся» (Рокитне) - «Вілія» (Млинів) - 09.09.18 - 16:00

№104 «Садове» (Садове) - «Маяк» (Сарни) - 09.09.18 - 16:00

№105 «Малинськ» (Малинськ) - «Коливань» (Клевань) - 12.09.18 - 17:00

№106 «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - «Калина» (Бугрин) - 09.09.18 - 16:00

№107 «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - «Колос» (Кричильськ) - 08.09.18 - 16:00

№108 «ОДЕК» (Оржів) - «Рафалівка» - 26.09.18 - 17:00

«АГАТ» (Гоща) - вихідний

Резервний день – середа 12.09.18 (початок матчів о 17:00, матчі юнаків - 14:30).

 

19 ТУР

№109 «Рафалівка» - «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - 15.09.18 - 16:00

№110 «Колос» (Кричильськ) - «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - 16.09.18 - 14:00 (U-17 - 12:00)

№111 «Калина» (Бугрин) - «Малинськ» (Малинськ) - 19.09.18 - 17:00

№112 «Коливань» (Клевань) - «Садове» (Садове) - 16.09.18 - 16:00

№113 «Маяк» (Сарни) - «Полісся» (Рокитне) - 16.09.18 - 16:00

№114 «Вілія» (Млинів) - «АГАТ» (Гоща) - 16.09.18 - 16:00

«ОДЕК» (Оржів) - вихідний

Резервний день – середа 19.09.18 (початок матчів о 17:00, матчі юнаків - 14:30).

 

20 ТУР

№115 «АГАТ» (Гоща) - «Маяк» (Сарни) - 23.09.18 - 16:00

№116 «Полісся» (Рокитне) - «Коливань» (Клевань) - 23.09.18 - 16:00

№117 «Садове» (Садове) - «Калина» (Бугрин) - 22.09.18 - 16:00

№118 «Малинськ» (Малинськ) - «Колос» (Кричильськ) - 26.09.18 - 17:00

№119 «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - «Рафалівка» - 23.09.18 - 16:00

№120 «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - «ОДЕК» (Оржів) - 22.09.18 - 16:00

«Вілія» (Млинів) - вихідний

Резервний день – середа 26.09.18 (початок матчів о 17:00, матчі юнаків - 14:30).

 

21 ТУР

№121 «ОДЕК» (Оржів) - «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - 12.10.2018 - 16:00 (юнаки - 13:30).

№122 «Рафалівка» - «Малинськ» (Малинськ) - 03.10.18 - 17:00

№123 «Колос» (Кричильськ) - «Садове» (Садове) - 29.09.18 - 16:00

№124 «Калина» (Бугрин) - «Полісся» (Рокитне) - 30.09.18 - 16:00

№125 «Коливань» (Клевань) - «АГАТ» (Гоща) - 29.09.18 - 16:00

№126 «Маяк» (Сарни) - «Вілія» (Млинів) - 30.09.18 - 16:00

«Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - вихідний

* Про дату і час матчу буде повідомлено додатково.

Резервний день – середа 03.10.18 (початок матчів о 16:00, матчі юнаків - 13:30).


22 ТУР

№127 «Вілія» (Млинів) - «Коливань» (Клевань) - 07.10.18 - 15:00

№128 «АГАТ» (Гоща) - «Калина» (Бугрин) 07.10.18 - 15:00

№129 «Полісся» (Рокитне) - «Колос» (Кричильськ) - 07.10.18 - 15:00

№130 «Садове» (Садове) - «Рафалівка»06.10.18 - 15:00

№131 «Малинськ» (Малинськ) - «ОДЕК» (Оржів) - 31.10.18 - 16:00 (юнаки 13:30).

№132 «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - Ізотоп(Вараш)07.10.18 - 15:00

«Маяк» (Сарни) - вихідний

* Про дату і час матчу буде повідомлено додатково.

Резервний день – середа 10.10.18 (початок матчів о 16:00, матчі юнаків - 13:30).


23 ТУР

№133 «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - «Малинськ» (Малинськ) - 13.10.18 - 15:00

№134 «ОДЕК» (Оржів) - «Садове» (Садове) -  17.10.2018 - 16:00 (юнаки 13:30)

№135 «Рафалівка» - «Полісся» (Рокитне) - 14.10.18 - 15:00

№136 «Колос» (Кричильськ) - «АГАТ» (Гоща) - 13.1018. - 15:00

№137 «Калина» (Бугрин) - «Вілія» (Млинів) - 14.10.18 - 15:00

№138 «Коливань» (Клевань) - «Маяк» (Сарни) - 14.10.18 - 15:00

«Сокіл» (Радивилів-Крупець) - вихідний

* Про дату і час матчу буде повідомлено додатково.

Резервний день – середа 17.10.18 (початок матчів о 16:00, матчі юнаків - 13:30).


24 ТУР

№139 «Маяк» (Сарни) - «Калина» (Бугрин) - 21.10.18 - 15:00

№140 «Вілія» (Млинів) - «Колос» (Кричильськ) - 21.10.18 - 15:00

№141 «АГАТ» (Гоща) - «Рафалівка» - 21.10.18 - 15:00

№142 «Полісся» (Рокитне) - «ОДЕК» (Оржів) - 21.10.18 - 15:00

№143 «Садове» (Садове) - «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - 21.10.18 - 15:00

№144 «Малинськ» (Малинськ) - «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - 24.10.18 - 16:00

«Коливань» (Клевань) - вихідний

* Про дату і час матчу буде повідомлено додатково.

Резервний день – середа 24.10.18 (початок матчів о 16:00, матчі юнаків - 13:30).


25 ТУР

№145 «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - «Садове» (Садове) - 28.10.18 - 15:00

№146 «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - «Полісся» (Рокитне) - 27.10.18 - 15:00

№147 «ОДЕК» (Оржів) - «АГАТ» (Гоща) *

№148 «Рафалівка» -»Вілія» (Млинів) - 28.10.18 - 15:00

№149 «Колос» (Кричильськ) - «Маяк» (Сарни) - 27.10.18 - 15:00

№150 «Калина» (Бугрин) - «Коливань» (Клевань) - 28.10.18 - 15:00

«Малинськ» (Малинськ) - вихідний

* Про дату і час матчу буде повідомлено додатково.

Резервний день – середа 31.10.18 (початок матчів о 16:00, матчі юнаків - 13:30).


26 ТУР

№151 «Коливань» (Клевань) - «Колос» (Кричильськ) - 04.11.18 - 15:00

№152 «Маяк» (Сарни) - «Рафалівка» - 04.11.18 - 15:00

№153 «Вілія» (Млинів) - «ОДЕК» (Оржів) *

№154 «АГАТ» (Гоща) - «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - 04.11.18 - 15:00

№155 «Полісся» (Рокитне) - «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - 04.11.18 - 15:00

№156 «Садове» (Садове) - «Малинськ» (Малинськ) - 07.11.18 - 15:00

«Калина» (Бугрин) - вихідний

* Про дату і час матчу буде повідомлено додатково.

Резервний день – середа 07.11.18 (початок матчів о 16:00, матчі юнаків - 13:30).

 

КАЛЕНДАР перше коло

 

"АГАТ" (Гоща)

"Вілія" (Млинів)

"Ізотоп-РАЕС" (Вараш)

"Калина" (Бугрин)

"Коливань" (Клевань)

"Колос" (Кричильськ)

"Малинськ" (Березнівський р-н)

"Маяк" (Сарни)

"ОДЕК" (Оржів)

"Полісся" (Рокитне)

"Рафалівка" (Володимирецький р-н)

"Сокіл" (Радивилів-Крупець)

"Садове" (Гощанський р-н)

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: