Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

КАЛЕНДАР фінального етапу Першості Рівненщини 2018 р. (2 ліга)

* у календарі можливі зміни

1 ТУР

1 Енергія (Володимирець) - Лісівник (Дубровиця) - 15:00 - 23.09.
2 Свиспан (Костопіль) - Вельбівно - 15:00 - 22.09
3 Полісся (Малятин) - Локомотив (Здолбунів) - 15:00 - 22.09.
4 ОТГ Клевань-Оржів - Колос (Рачин) - 15:00 - 23.09.

2 ТУР

5 Лісівник (Дубровиця) - Свиспан (Костопіль) - 15:00 - 30.09.
6 Вельбівно - Енергія (Володимирець) - 15:00 - 29.09.
7 Локомотив (Здолбунів) - ОТГ Клевань-Оржів - 15:00 - 29.09.
8 Колос (Рачин) - Полісся (Малятин) - 15:00 - 29.09.

3 ТУР

9 ОТГ Клевань-Оржів - Вельбівно - 15:00 - 07.10.
10 Енергія (Володимирець) - Локомотив (Здолбунів) - 15:00 - 07.10.
11 Полісся (Малятин) - Лісівник (Дубровиця) - 15:00 - 06.10.
12 Свиспан (Костопіль) - Колос (Рачин) - 15:00 - 06.10.

4 ТУР

13 Колос (Рачин) - Енергія (Володимирець) - 15:00 - 13.10.
14 Локомотив (Здолбунів) - Свиспан (Костопіль) - 15:00 - 13.10.
15 Вельбівно - Полісся (Малятин) - 15:00 - 13.10.
16 Лісівник (Дубровиця) - ОТГ Клевань-Оржів - 15:00 - 14.10.

5 ТУР

17 Лісівник (Дубровиця) - Енергія (Володимирець) - 15:00 - 21.10.
18 ФК Вельбівно - Свиспан (Костопіль) 15:00 20.10.
19 Локомотив (Здолбунів) - Полісся (Малятин) - 15:00 - 20.10.
20 Колос (Рачин) - ОТГ Клевань-Оржів - 15:00 - 20.10.

6 ТУР

21 Свиспан (Костопіль) - Лісівник (Дубровиця) - 15:00 - 27.10.
22 Енергія (Володимирець) - Вельбівно - 15:00 - 28.10.
23 ОТГ Клевань-Оржів - Локомотив (Здолбунів) - 15:00 - 28.10.
24 Полісся (Малятин) - Колос (Рачин) - 15:00 - 27.10.

7 ТУР

25 Вельбівно - ОТГ Клевань-Оржів - 15:00 - 03.11.
26 Локомотив (Здолбунів) - Енергія (Володимирець) - 15:00 - 03.11.
27 Лісівник (Дубровиця) - Полісся (Малятин) - 15:00 - 04.11.
28 Колос (Рачин) - Свиспан (Костопіль) - 15:00 - 03.11.

8 ТУР

29 Енергія (Володимирець) - Колос (Рачин) - 15:00 - 11.11.
30 Свиспан (Костопіль) - Локомотив (Здолбунів) - 15:00 - 10.11.
31 Полісся (Малятин) - Вельбівно - 15:00 - 10.11.
32 ОТГ Клевань-Оржів - Лісівник (Дубровиця) - 15:00 - 11.11. 

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: