Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

23 тур 1 ліга - дати, час матчів та призначення арбітрів

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Упродовж вихідних, а також у резервний день - середу - на Рівненщині відбудуться матчі двадцять третього туру Чемпіонату області з футболу 2018 р., а також перенесені матчі 14-го («Сокіл» - «АГАТ») і 21-го турів («ОДЕК» - «Сокіл»). Пропонуємо вашій увазі інформацію щодо дати, часу та призначення Комітету арбітрів бригад, котрі обслуговуватимуть поєдинки.

У призначеннях можливі зміни.


Матчі 12 жовтня:

21 тур - «ОДЕК» (Оржів) - «Сокіл» (Радивилів-Крупець).

16:00 (юнаки - 13:30), стадіон "ОДЕК" (Оржів).

Арбітр - А.Ганіченко, асистенти - Т.Кир’янчук, Ю.Карпович, 4-й арбітр - Ю.Возьний, спостерігач арбітражу - В.Гуменний.


Матчі 13 жовтня:

«Ізотоп-РАЕС» (Вараш) - «Малинськ».

15:00, стадіон "Ізотоп" (Вараш).

Арбітр - А.Ганіченко, асистенти - С.Швидун, В.Остимчук, 4-й арбітр - В.Штинь, спостерігач арбітражу - О.Гудима.

«Колос» (Кричильськ) - «АГАТ» (Гоща)

15:00, стадіон "Динамо" (Сарни).

Арбітр - Н.Мамчур, асистенти - А.Приймачук, В.Дрикін, 4-й арбітр - В.Кулай, спостерігач арбітражу - О.Гіль.

«Калина» (Бугрин) - «Вілія» (Млинів)

16:00 (юнаки 13:30), стадіон "Агроліцей" (с. Бугрин).

Арбітр - С.Каращук, асистенти - Ю.Шамич, Р.Никорович, 4-й арбітр - Д.Шекель, спостерігач арбітражу - В.Кобилецький.


Матчі 14 жовтня:

«Рафалівка» - «Полісся» (Рокитне)

15:00, стадіон "РАФ-Брук" (Рафалівка).

Арбітр - А.Шевчук, асистенти - І.Серветник, Р.Никорович, 4-й арбітр - М.Штинь, спостерігач арбітражу - В.Кобець.

«Коливань» (Клевань) - «Маяк» (Сарни)

15:00, стадіон "Парк" (Клевань).

Арбітр - В.Самков, асистенти - О.Гладков, П.Федюра, 4-й арбітр - М.Шибунька, спостерігач арбітражу - В.Чирков.


Матчі 17 жовтня:

«ОДЕК» (Оржів) - «Садове» (Садове)

16:00 (юнаки 13:30), стадіон "ОДЕК" (Оржів).

Арбітр - В.Самков, асистенти - Т.Кир`янчук, І. Серветник, 4-й арбітр - В.Кулай, спостерігач арбітражу - В.Криницький.

14 тур - «Сокіл» (Радивилів-Крупець) - «АГАТ» (Гоща)

16:00 (юнаки 13:30), стадіон "Колос" (Радивилів).

Арбітр - А.Ганіченко, асистенти - Т.Ткачук, В.Остимчук, 4-й арбітр - Ю.Возьний, спостерігач арбітражу - О.Кучер.

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: