Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

9 тур 1 ліга - дати, час матчів та призначення арбітрів

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Упродовж вихідних на Рівненщині відбудуться матчі дев`ятого туру Чемпіонату області з футболу 2018 р. Пропонуємо вашій увазі інформацію щодо дати, часу та призначення бригад арбітрів, котрі обслуговуватимуть поєдинки.

 

Матчі 23 червня:

"Колос" (Кричильськ) - "Полісся" (Рокитне)

16:00, стадіон "Динамо" (Сарни)

Арбітр - Максим Фірсов, асистенти - Сергій Швидун, Юрій Карпович, 4-й арбітр - Інна Вакулко, спостерігач арбітражу - Олег Гудима.

"Ізотоп-РАЕС" (Вараш) - "Сокіл" (Радивилів-Крупець)

18:00, стадіон "Ізотоп" (Вараш)

матч U-17 розпочнеться о 15:30.

Арбітр - Андрій Шевчук, асистенти - Тарас Ткачук, Тарас Кир`янчук, 4-й арбітр - Тарас Штинь, спостерігач арбітражу - Валерій Гладков.

 

Матчі 24 червня:

"Рафалівка" - "Садове"

16:00, стадіон "РАФ-Брук" (Рафалівка)

Арбітр - Андрій Приймачук, асистенти - Радіон Никорович, Олексій Гладков, 4-й арбітр -
Сергій Печончик, спостерігач арбітражу - Микола Васюта.

"Коливань" (Клевань) - "Вілія" (Млинів)

16:00, стадіон "Парк" (Клевань)

матч команд U-17 перенесено на 28 червня (16:00).

Дискваліфікація: Андрій Ліщишин ("Вілія") - 1 матч - 4 попередження

Арбітр - Сергій Каращук, асистенти - Володимир Остимчук, Володимир Саварин, 4-й арбітр - Максим Шибунька, спостерігач арбітражу - Володимир Кобець.

"Калина" (Бугрин) - "АГАТ" (Гоща)

16:00, стадіон "Агроліцей" (с. Бугрин)

Арбітр - Наталя Мамчур, асистенти - Сергій Милян, П.Федюра, 4-й арбітр - Дмитро Шекель, спостерігач арбітражу - Юрій Сось. 

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: