Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Інформаційний звіт про нараду голів постійних комітетів РОФФ

Рiвненська обласна федерацiя футболу

У вівторок у приміщенні Рівненської обласної федерації футболу відбулася нарада голів постійних комітетів РОФФ. Під час двогодинної зустрічі були обговорена поточна робота кожного комітету, а також проблемні питання, котрі виникли у процесі діяльності комітетів.

Зокрема голова комітету дитячо-юнацького футболу Володимир Дзюбак наголосив на необхідності пошуку нової формули організації ДЮФЛ Рівненщини.

Голова комітету футзалу Михайло Кондратюк повідомив, що для розвитку цього виду спорту не вистачає залів для організації тренувального й ігрового процесів. У той же час є здобутки серед дитячого футзалу - команда футзалістів (2004 р.н.) минулого сезону виборола чемпіонство України та завоювала кубок України.

Голова Апеляційного комітету Микола Петренчук зауважив, що потрібно доопрацьовувати регламент змагань з урахуванням здобутого досвіду.

нарада голів комітетів Рівненська обласна федерація футболу

Валерій Гладков - голова комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань - у своєму виступі говорив про проблемні стадіони у Гощі та Бугрині. Під час обговорення була висловлена пропозиція ввести із наступного сезону - до початку змагань - атестацію спортивних споруд.

Окрім цього під час наради була розглянута оцінка персонального складу членів виконавчого комітету РОФФ, діяльності комітету з проведення змагань і комітету арбітрів, днями оприлюднена на офіційному сайті команди "ОДЕК" (Оржів). Голови комітетів ухвалили рішення організувати спільне засідання комітетів етики і чесної гри, проведення змагань та контрольно-дисциплінарного з запрошенням уповноважених представників команд "ОДЕК" та "Маяк" для розгляду ситуації. Засідання призначене 11 годину середи 22 серпня у приміщенні Рівненської обласної федерації футболу (вул. С.Петлюри 35, 2 пов., м.Рівне).

 нарада голів комітетів Рівненська обласна федерація футболу

Також голови комітетів обговорили пропозицію щодо запровадження із наступного сезону пріоритетності чемпіонату Рівненської області серед інших аматорських змагань.

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: