Головна » Новини

Арсенал - Верес: Футбольний фарт був на боці суперника

23.07.2015, 00:38      Переглядів: 365

Відкриття сезону 2015 для «Вересу» припало на протистояння з іншим клубом, який у своїй історії мав достатньо тривалий період виступів у еліті вітчизняного футболу. Київський «Арсенал» так само, як і наш рівненський клуб, відродився подібно до міфічного Феніксу і ставить перед собою тільки високі завдання. Тож саме це протистояння, що проходило на смарагдовому газоні затишного стадіону у місті Бориспіль, стало одним із тих, до яких була прикута увага футбольних фахівців і вболівальників на перші стадії національного Кубку України.

Розпочалось суперництво двох екс-учасників вищої ліги із досить тривалої розвідки, після якої обидві команди раз по раз пробували на міцність захисні редути своїх візаві. І «Верес», і «Арсенал» у першій половині матчу мали непогані нагоди, аби забити з гри, проте напевно цьому завадило як хвилювання, притаманне стартовим іграм сезону, так і елементарна «незіграність» футболістів (адже не секрет, що обидва колективи майже в авральному порядку формували свої склади перед початком чемпіонату). Як не прикро, але діставати м’яча із сітки власних воріт прийшлося саме вересівцям. Після «обрізки» нашого захисту у центрі поля, арсеналівці  перехопили м’яч, через фланг доставивши його до карного майданчику гостей, де він «знайшов» руку одного із рівнян. Арбітр матчу вказав на «позначку» - покарання вдало виконав гравець канонірів Володимир Тимченко. Атакуюча ланка «Вересу» мала кілька непоганих нагод, аби змінити ситуацію, проте в першому таймі це зробити не вдалося.

Друга 45-хвилинка ознаменувалася невисоким темпом. «Арсенал» вийшов на другий тайм з думками про утримання рахунку, часто нав’язуючи гостям боротьбу в центрі поля та не дозволяючи їм створити щось небезпечне біля власних воріт. На 68-й хвилині «Верес» отримав право на небезпечний штрафний (захисники синьо-червоних зфолили за лічені метри від лінії власної карної зони). Пробивати з цієї позиції взявся Богдан Скоцький (вихованець обласного футболу вийшов на поле саме в другій половині гри), але його удар мети не досяг. Надалі футболісти київської команди вправно переводили гру у спокійне русло, а виїзні ультрас рівнян ефектно гнали вперед гравців «народної команди», намагаючись завести вересівців. До слова, наші фани були сьогодні на висоті – футболісти «Вереса» постійно відчували їхню підтримку! Попри не дуже видовищну гру, вболівальники з Рівного були дуже активними і такій підтримці гравці нашої команди мають бути дуже вдячні. Та саме такий неквапливий перебіг гри, нехай у вечірню, проте все ж спекотну липневу погоду, був на руку господарям поля. До честі гравців «Вереса», вони спробували створити щось схоже на останній штурм брами канонірів, в останній атаці у штрафний майданчик суперника на подачу кутового прибіг голкіпер рівнян Ігор Нагірний... Але попри всі намагання, змінити рахунок на табло бориспільського стадіону нашим футболістам так і не вдалося.

Відмітимо, що гра було досить рівною, однак футбольний фарт все ж був на стороні суперника. 0:1 – в 1/16 фіналу Кубку виходить «Арсенал», а «Верес», який після чотирирічної перерви знову повернувся у великий професійний футбол, сконцентровує всі сили на боротьбі у чемпіонаті України серед команд другої ліги.

Олексій ГЛАДКОВ

"ВЕРЕС": Напірний Ігор, Лазар Данило, Жовтюк Микола, Гальчук Любомир, Нікіфоров Валентин, Цурупін Артем, Коблюк Тарас (Абатуров Юрій, 63), Рибалко Микола (Степанчук Владислав, 63), Міліщук Назар (Скоцький Богдан, 46), Лакуста Олександр, Шутов Олег. Головний тренер: Олег Лутков.

"АРСЕНАЛ-КИЇВ": Капаліані Георгій, Карпенко Сергій, Адаменко Роман, Журба Роман, Менжега Олександр (Оджукву Денис, 46), Дорофєєв Сергій (Бровко Ігор, 46), Чорномаз Анатолій, Бухал Гліб (Брижчук Тимофій, 64), Черненко Руслан, Тимченко Володимир, Панфілов Сергій. Головний тренер: Андрій Анненков.

Гол: Тимченко (з пен., 26). Попередження: Лазар - Черненко. Арбітр: О.Шандор (Львів).