Головна » Новини

Богдан Новак забив і віддав пас у матчі зібрної проти чорногрців + ВІДЕО

10.04.2017, 14:27      Переглядів: 295

У неділю, 9 квітня, у київському Палаці спорту відбулися матчі другого туру основного раунду кваліфікації чемпіонату Європи 2018 року з футзалу.

У складі українців результативно зіграв Богдан Новак, гравець МФК "Кардинал-Рівне" і екс-футболіст низки обласних команд. Гра завершилася перемогою українців з рахунком 4:2. Новак відзначився голом, завдяки якому господарі зрівняли рахунок у грі 1:1, а також результативною передачею на Педяша, який забив другий м`яч української збірної у цій грі.

Звіт про матч від прес-служби ФФУ.

Перше в історії протистояння між національними збірними командами України та Чорногорії, яке відбулося після завершення матчу між бельгійцями та хорватами, традиційно розпочалося із акції підтримки дітей-переселенців зі сходу України та окупованого Криму у рамках соціального проекту ФФУ «PLAY AWAY, PLAY EVERY WHERE» - «Грай в гостях – грай всюди». Юні хлопці та дівчата супроводили гравців збірних України та Чорногорії на ігровий майданчик перед початком матчу.

Із самого початку гри українці повністю зачинили чорногорців на їх половині поля, але гостям несподівано вдалося реалізувати першу ж контратаку. Байовіч замкнув простріл Драшковіча з лівого флангу. Відповіді українців не довелося довго чекати – Новак відновив статус-кво. Минула ще хвилина, і Педяш змусив знову радіти трибуни з українськими вболівальниками. Але на 8-й хвилині зразкова атака балканців правим флангом знову призвела до взяття наших воріт – Байовіч вдруге переграв Ципуна.

У середині першої половини гри роботи у Деспотовіча значно побільшало. Журба та Коваль кілька разів змушували відпрацьовувати за помилки захисників воротаря чорногорської збірної, а найреальнішу нагоду знову вивести «синьо-жовтих» уперед у рахунку мав Білоцерківець, але м’яч після удару, немов зачарований, не перетнув лінію воріт. Не дивлячись на ігрову перевагу команди Олександра Косенка та численні атаки на ворота суперників, більше забитих м’ячів у першій 20-хвилинці глядачі не побачили.

У другій половині гри українці продовжили активні спроби зламати насичений захист балканців. Підопічні Свєто Лєсара відчайдушно оборонялися, намагаючись втримати успішний для них результат. Емоційний вибух стався на 29-й хвилині, коли «синьо-жовтим» нарешті вдалося розпечатати ворота Деспотовіча. Шотурма на замасі хитнув двох опонентів і невідпорним ударом з лівої ноги забив гол.

На 35-й хвилині господарі провели зразкову контратаку, в результаті якої Журба більярдним ударом поклав м’яч у дальній нижній кут. Завдяки цьому взяттю воріт «синьо-жовті» уникнули останніх інфарктних хвилин у зустрічі і здобули другу перемогу в основному раунді кваліфікації Євро-2018 – 4:2.

Україна – Чорногорія – 4:2

Голи: Новак (4), Педяш (5), Шотурма (29), Журба (35) – Байовіч (3,8)

Попередження: Байчетіч (25)

Україна: Ципун – Чепорнюк, Коваль, Журба, Білоцерківець – Іваняк (к), Разуванов, Новак, Педяш, Мик. Грицина, Мих, Грицина, Зварич, Корсун, Шотурма

Чорногорія: Деспотовіч – Драшковіч (к), Байчетіч, Байовіч, Гойковіч, Асановіч, Сушич, Бойовіч, Коровіч, Калашан, Кандіч, Мілічіч, Обрадовіч, Місовіч

У вівторок, 11 квітня, відбудуться матчі третього туру основного раунду кваліфікації чемпіонату Європи 2018 року, в яких Бельгія зустрінеться із Чорногорією, а Україна та Хорватія розіграють пряму путівку на континентальний форум у Словенії.