Головна » Новини

Чемпіонат ААФУ: ОДЕК обіграв тернополян, ФК "Малинськ" поступився "Оскару" + ВІДЕО

24.04.2017, 17:11      Переглядів: 401

Оржівський ОДЕК здобув перемогу у черговій зустрічі Чемпіонату ААФУ, перегравши на рідному стадіоні тернопільську "Ниву".  Результативними виявилися кінцівки обох таймів, коли господарі реалізували в голи стандартні положення - штрафні удари вдало виконав Олександр Ніколайчук, котрий записав до свого активу два асиста.

Натомість ФК "Малинськ" не зумів здобути бодай очко в гостях у лідера Групи 1 - "Оскара" з Підгір`я. Лише завдяки голу Тараса Топоровського на третій компенсованій хвилині малинська команда уникнула поразки з крупним рахунком.

Результати матчів 14 туру.

22.04 (субота) "Оскар" – ФК "Малинськ" 16:00. Стадіон "Маяк" (Підгір’я), 500 глядачів

Голи: Басараб(+21), Романишин (58), Дмитрів (89) – Топоровський (90+3)

3:1 (1:0)

23.04 (неділя) ОДЕК – "Нива" (Тернопіль) 16:00. Стадіон "ОДЕК" (Оржів), 300 глядачів

Голи: Коляда (41), Апанчук (90+1)

2:0 (1:0)

23.04 (неділя) "Чортків-Педуніверситет" – "Агробізнес" 15:00. Стадіон "Харчовик" (Чортків), 400 глядачів

Голи: Заставецький (+35) – Темнюк (2, 55, 73), Юрчак (86)

1:4 (1:1)

23.04 (неділя) "Нива" (Теребовля) – "Чайка" 16:00. Стадіон "Колос" (Теребовля), 800 глядачів

Гол: Бухал (78)

0:1 (0:0)

23.04 (неділя) "Рочин" – ФК "Львів" 16:00. Стадіон "Шкільний" (Соснівка), 500 глядачів

Гол: Кохман (30)