Головна » Новини

Чемпіонат аматорів: наші команди розійшлися миром із суперниками, а "Маяк" стартує у розіграші Кубку

20.09.2016, 17:03      Переглядів: 501
Чемпіонат України серед аматорів 2016/17
ГРУПА 1. 6 тур
"ОДЕК" – "Гірник" – 2:2 (1:1)
17.09, 17:00. Стадіон "ОДЕК" (Оржів), 650 глядачів
Голи: Танечник (10, автогол), Ніколайчук (74) – Портянко (15), Підкіпняк (55)
"Оскар" – ФК "Львів" – 1:0 (1:0)
18.09, 17:00. Стадіон "Маяк" (Підгір`я), 1100 глядачів
Гол: Романишин (19)
"Нива" (Тернопіль) – "Чайка" – 0:2 (0:1)
17.09, 17:00. Стадіон с. Великі Гаї, 300 глядачів
Голи: Баранович (4), Алексевич (90+2, автогол)
ФК "Малинськ" – "Агробізнес" – 1:1 (0:0)
18.09, 17:00. Стадіон "Ліон" (Малинськ), 250 глядачів
Голи: Онищук (71) – Юрчак (65)
Турнірна таблиця
М Команда І В Н П М О
1 "Агробізнес" (Волочиськ, Хмельницька обл.) 5 3 2 0 11:2 11
2 "Гірник" (Соснівка, Львівська обл.) 4 3 1 0 5:2 10
3 "Оскар" (Підгір’я, Івано-Франківська обл.) 6 3 1 2 6:5 10
4 "Чайка" (Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.) 5 3 0 2 6:4 9
5 "ОДЕК" (Оржів, Рівненська обл.) 4 2 1 1 6:5 7
6 "Ковель-Волинь" (Ковель, Волинська обл.) 4 2 0 2 7:3 6
7 "Нива" (Теребовля, Тернопільська обл.) 5 2 0 3 4:9 6
8 "Нива" (Тернопіль) 5 1 2 2 5:7 5
9 ФК "Малинськ" (Рівненська обл.) 5 1 1 3 3:6 4
10 ФК "Львів" 5 1 0 4 6:5 3
11 "Чортків-Педуніверситет" (Чортків, Тернопільська обл.) 4 1 0 3 1:12 3
ГРУПА 2. 6 тур
"Інгулець-3" – "Таврія" – 3:4 (1:1)
17.09, 13:00. Стадіон "ім. О. Поворознюка" (Володимирівка), 200 глядачів
Голи: Кобуладзе (24, 85), Логовський (89) – Логвиненко (9 - з пен.), Соколан (61), Жиганов (77, 90)
МФК "Житомир" – "Соллі Плюс" – 0:1 (0:1)
17.09, 16:00. Стадіон Агротехнічного коледжу (Житомир), 1200 глядачів
Гол: Коваленко (18)
"Вікторія" – "Квадро" – 0:5 (0:1)
17.09, 16:00. Стадіон "Вікторія" (Миколаївка), 300 глядачів
Голи: Скотаренко (23, 59, 71), Бондаренко (47), Тарануха (81)
МФК "Первомайськ" – "Авангард" – 1:0 (0:0)
18.09, 16:00. Стадіон "Центральний" (Первомайськ). 350 глядачів
Гол: Бартальов (48)
Не реалізував пенальті: Чоларія (80, М)
"Єдність" – "Металіст 1925" – 0:1 (0:1)
17.09, 16:00. Стадіон "Єдність" (Плиски), 800 глядачів
Гол: Наполов (40)
"Таврія-Скіф" – ФК "Врадіївка" – 2:1 (0:0)
17.09, 16:00. Стадіон "Таврія-Скіф" (Роздол), 400 глядачів
Голи: Кійко (72), Невмивака (81) – Гранковський (58)
Турнірна таблиця
М Команда І В Н П М О
1 "Таврія-Скіф" (Роздол, Запорізька обл.) 6 4 2 0 17:7 14
2 "Соллі Плюс" (Харків) 4 4 0 0 13:2 12
3 "Металіст 1925" (Харків) 5 3 2 0 12:2 11
4 "Вікторія" (Миколаївка, Сумська обл.) 6 2 3 1 7:8 9
5 "Єдність" (Плиски, Чернігівська обл.) 5 2 2 1 7:6 8
6 "Квадро" (Первомайський, Харківська обл.) 4 2 1 1 11:5 7
7 ФК "Врадіївка" (Миколаївська обл.) 5 1 1 3 2:4 4
8 МФК "Житомир" 6 1 1 4 2:7 4
9 МФК "Первомайськ" (Миколаївська обл.) 5 1 1 3 6:18 4
10 "Таврія" (Сімферополь) 3 1 0 2 6:13 3
11 "Інгулець-3" (Петрове, Кіровоградська обл.) 3 0 1 2 6:8 1
12 "Авангард" (Корюківка, Чернігівська обл.) 4 0 0 4 1:10 0

Джерело:Олександр Дем’янчук, UA-Футбол 

 

Визначився порядок проведення Кубка України серед аматорів 2016/2017

Визначився порядок проведення Кубка України серед аматорів 2016/2017

Загальна кількість команд-учасниць турніру – 27.

Перша стадія турніру – Попередній етап. Його учасниками є 22 команди. З них 15 команд, що не беруть участі в чемпіонаті України, та 7 команд-учасниць чемпіонату, що мають менші досягнення у Всеукраїнських змаганнях серед аматорських команд у порівнянні з іншими.

22 команди-учасниці Попереднього етапу, розподілені на пари за територіальним принципом, визначать 11 переможців, що потраплять до 1/8 фіналу розіграшу. До них приєднаються 5 команд-учасниць чемпіонату, що мають більші досягнення у Всеукраїнських змаганнях серед аматорських команд у порівнянні з іншими: "Гірник" (Соснівка Львівської обл.), "Єдність" (Плиски Чернігівської обл.), ФК "Врадіївка" (Миколаївська обл.), "ОДЕК" (Оржів Рівненської обл.), "Чайка" (Петропавлівська Борщагівка Київської обл.).

Період проведення матчів Попереднього етапу розіграшу Кубка: 31.08 – 9.10.2016 р.

Щодо дат проведення матчів 1/8 фіналу розіграшу Кубка. У зв’язку з тим, що календарем чемпіонату України не передбачено ігрових днів для проведення матчів розіграшу Кубка, крім як 24/25 та 8/9.10.2016 р., матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубка відбудуться по середах – 19.10 та 26.10.2016 р.

Склад учасників, дати та порядок проведення матчів Попереднього етапу

31.08 – 7.09. Матчі відбулися. Переможців визначено.

"Факел" (Липовець Вінницької обл.)          –  0:2

"Фрунзівець" (Ніжин Чернігівської обл.)   –  0:0

"Колос" (Хлібодарівка Херсонської обл.) –  0:5

"Колос" (Зачепилівка Харківської обл.)     –  +:-

7 – 14.09

ФК "Миколаїв" (Львівська обл.) – "Случ" (Старокостянтинів Хмельницької обл.)

Перший матч – 3:0

ФК "Самбір" (Львівська обл.) – "ДСО-Поділля" (Тернопільський р-н)

Перший матч – 1:0

"Джуніорс" (Шпитьки Київської обл.) – "Патріот" (Кукавка Вінницької обл.)

Перший матч – 2:0

14 – 21.09

ФК "Бершадь" (Вінницька обл.) – "Нова Поліція" (Кропивницький)

21.09 – 2.10

"Маяк" (Сарни Рівненської обл.) – ФСК "Слобода" (Чернівецька обл.)

24.09 – 8.10

"Вікторія" (Миколаївка Сумської обл.) – "Авангард" (Корюківка Чернігівської обл.)

"Квадро" (Первомайський Харківської обл.) – "Таврія-Скіф" (Роздол Запорізької обл.)

25.09 – 8.10

ФК "Львів" – "Оскар" (Підгір’я Івано-Франківської обл.)

4 – 9.10

СКК "Демня" (Львівська обл.) – МФК "Житомир"