Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Для Екстра-ліги у рівненської команди не вистачає третини бюджету ВІДЕО

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Рівненський футзальний клуб МФК "Кардинал-Рівне" на сьогоднішній день заручився підтримкою спонсорів, які готові виділити кошти, що покриє дві третини бюджету клубу на сезон. "Фінансова діра", яка зможе перекреслити усі напрацювання та залишити рівнян без "Екстра-ліги" оцінюється у небагато-немало тридцять тисяч доларів на рік. Про це повідомив віце-президент МФК "Кардинал-Рівне" Михайло Кондратюк на традиційні прес-конференції керівництва клубу.

Публічно розповісти про проблеми та звернутися до потенційних спонсорів за допомогою засобів масової інформації та журналістів, яких традиційно ледь вмістила кімната для прес-конференцій ДЮСШ-4, власне, і було головним меседжем даного зібрання. Віце-президент клубу Михайло Кондратюк розповів, що увесь цей час від закінчення минулого сезону керівництво команди жодного дня не відпочивало, а працювало над пошуком потенційних інвесторів та спонсорів, було проведено більше сотні зустрічей, але звести "дЕбет з крЕдетом" на сьогоднішній день не вдається. МФК "Кардинал-Рівне" звертається до усіх любителів футзалу та небайдужих бізнесменів, які можуть допомогти команді утриматися у найвищій лізі Чемпіонату України з футзалу. Дірка в сезонному бюджеті не така вже й велика - 30 тисяч доларів. Керівництво клубу готове зустрітися та обговорити усі нюанси співпраці. Ще раз нагадуємо контактний телефон Віце-президента клубу Михайла Кондратюка 0673633066.

Керівництво МФК "Кардинал-Рівне" дякує усім ЗМІ та їх журналістам, що завітали на прес-конференцію, і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

На прес-конференції керівництво клубу відповіло на усі запитання журналістів, найважливіші теми, які цікавили представників ЗМІ вже описав журналіст Олександр Мельничук у матеріалі видання "Все про спорт". Крім того, Вашій увазі повний відеозапис прес-конференції:

МФК «Кардинал-Рівне», який кілька місяців тому залишився без головного спонсора, шукає кошти аби продовжити виступати в українській Екстра-лізі з футзалу. Про це повідомляє «ВСЕ про СПОРТ».

За словами представників МФК «Кардинал-Рівне», наразі вдалося знайти лише дві третини від необхідної суми коштів, аби заявитися у Екстра-лігу.

- Ми провели більше двох десятків зустрічей з потенційними інвесторами клубу, аби сформувати бюджет для участі команди в Екстра-лізі, - говорить віце-президент МФК «Кардинал-Рівне» Михайло Кондратюк. – Проте, станом на сьогодні достатньої суми коштів для старту немає. Не вистачає третини коштів - 25-30 тисяч доларів. Якщо ми до 25 липня не розпочнемо тренувальні збори, то підготувати нормально команду до Екстра-ліги буде неможливо. Якщо не вдасться заявитися в Екстра-лігу – гратимемо в Першій лізі, але сподіваємося, що таки вдасться.

Варто відзначити, що екс-президент «Кардинала» Володимир Валявка клуб не залишив, а готовий й надалі його підтримувати.

- Ситуація в країні та в бізнесі досить складна, - говорить Володимир Валявка. – Але я в будь-якому випадку буду підтримувати команду.  Можу підтвердити, що 1/3 бюджету на Екстра-лігу я готовий виділити. Також у нас була заборгованість перед гравцями 600 тисяч гривень й, наразі, з цієї суми погашено усього десь 2%. Тому основних гравців, які грали в команді минулого сезону, нам важко буде втримати, якщо ми не продовжимо виступати в Екстра-лізі. Але зобов’язання, які я брав на себе, я постараюся в найближчий час закрити.

Тренером команди наразі залишається Сергій Піддубний, який мав чимало пропозицій від інших команд, але прийняв рішення наразі залишитися в Рівному й робити все, щоб команда тут існувала.

- Кістяк рівненських гравців команди зберігся й вони так само чекають на вирішення ситуації, - говорить Сергій Піддубний. – Але цього для Екстра-ліги замало. Потрібне буде підсилення, щоб команда могла показати результат.

Як зазначили у МФК «Кардинал-Рівне», «днем Х» стане 1 серпня. До цього часу «Кардинал» продовжить шукати інвесторів. 

ВІДЕО

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: