Головна » Новини

До вирішальної стадії наближається масовий міні-футбольний турнір у Здолбунові

30.12.2015, 09:32      Переглядів: 383

20-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ
З МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2015 РОКУ

19 грудня
55    Шкільна – ДЮСШ-Шкільна-2    5:1
56    Євро-Цементник – Зірка    3:3
57    ХФК Надія-юнаки – Б-52    2:7
58    Метеор – Хаос     1:3
59    Нова Мощаниця – Benny Hill    0:1
60    Danger – Нежданчик    5:0 т.р.
61    ХФК Сапфір – Експрес    0:6
62    Арсенал-Глинськ – Нежданчик    5:0 т.р.
63    Дрім-Тім – FC Germania    4:5

20 грудня
64    Хемп-01 – ФК Здовбиця    2:1
65    Вікторія – ДЮСШ-Здовбиця    13:0
66    Діана – Ямайка     4:3
67    ПАТ Волинь-Цемент – Zimar-Gas    2:2
68    Білашів – Ребелс     1:5
69    Олімпік – Benny Hill    0:5 т.р.
70    Темп – Медик     2:10
71    ФК Глинськ – ДЮСШ-Шкільна-2    3:2
72    FC Germania-2 – Стеблівка    5:0

26 грудня
73    Zimar-Gas – Темп     8:1
74    Стеблівка – ХФК Сапфір    6:2
75    Danger – Б-52    0:5 т.р.
76    ХФК Надія-юнаки – Альфа-Центавра    3:2
77    Зірка – Експрес     3:5
78    Нова Мощаниця – ФК Глинськ    2:4
79    Діана – Метеор     4:2
80    Білашів – ПАТ Волинь-Цемент    3:5

27 грудня
81    Хемп-01 – Ямайка     1:2
82    Альфа-Центавра – Арсенал-Глинськ    3:2
83    Євро-Цементник – FC Germania-2    2:2
84    Медик – Ребелс     3:2
85    ФК Статус – FC Germania    6:2

2 СІЧНЯ (СУБОТА)

1/16 фіналу   
9.00    Євро-Цементник – ФК Глинськ (пара 1)       
9.50    Медик – ХФК Надія-юнаки (2)                         
10.40    Експрес – ФК Здовбиця (3)      
11.30    Альфа-Центавра – Вікторія (4)  
12.20    Ребелс – Дрім-Тім  (5)       
13.10    Ямайка – Хаос   (6)   
14.00    Б-52 – Зірка  (7)   
14.50    Олімпік – Білашів   (8)   

3 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

1/8 фіналу

9.00    Арсенал-Глинськ – (5)         (пара 9)

9.50    FC Germania – (6)                        (10)

10.40 Діана – (7)                                       (11)

11.30    ФК Статус – (8)                            (12) 

12.20    FC Germania-2 – (1)                   (13)

13.10    ПАТ Волинь-Цемент – (2)        (14)

14.00    Шкільна – (3)                               (15)

14.50    Benny Hill – (4)                             (16)

 

9 СІЧНЯ (СУБОТА)

 

1/4 фіналу
9.00    (11) – (12)                                     
10.00    (9) – (10)                                       
11.00    (15) – (16)                                     
12.00    (13) – (14)

10 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

1/2 фіналу
 9.00    (19) – (20)
10.00    (17) – (18)
11.00    Матч за 3-є місце
12.00    ФІНАЛ
                                    
Серед бомбардирів лідирують:
(голи забиті командам, які зайняли 5-6 місця в групах, в залік бомбардирів не враховуються)

№ п/п    Прізвище гравця (команда)    Забиті м’ячі
1    Гайдук В.(FC Germania)    6
2-5    Гриценко Ю.(Експрес), Оніщук Ю.(FC Germania-2), Сондак В., Савчук Б.(обоє-Діана)    5
6-9    Топоровський Т.(Євро-Цементник), Романець В.(Арсенал-Глинськ),    4
    Цимбалюк М.(Б-52), Гаркуша Ю.(Медик)   
10-20    Нікіфоров Д., Бойко Р.(обоє-Зірка), Конюх К.(Медик), Павлюк І.(Білашів),    3
    Приндета Віт., Зубко С., Савчук С.(всі-ПАТ Волинь-Цемент),   
    Кухарчук О.(Шкільна), Ткачук В., Наумець А., Сержанюк О.(всі-ФК Статус)   
26-27 грудня попередження отримали:
Дубич В., Панасюк О.(обоє-Темп), Гуменюк В.(Zimar-Gas), Лопуга О.(Альфа-Центавра),
Мельничук О., Мазурок Д.(обоє-ХФК Сапфір), Стецюк І.(Зірка), Паробочий В.(Білашів),
Гриценко Ю., Фрідріх В.(обоє-Експрес), Лис Я.(Альфа-Центавра),Топоровський Т.(Євро-Цементник), Бондарук О., Мартинюк В., Усік В.(всі-FC Germania-2),
Грицак О., Конюх К., Пашкевич Д., Возняк О.(всі-Медик)
Два попередження мають:
Гриценко Ю.(Експрес), Мартинюк В.(FC Germania-2), Стецюк І.(Зірка), Возняк О.(Медик),
Яцюк Ю., Топоровський Т.(обоє-Євро-Цементник), Овчарук В.(Дрім-Тім), Власюк В.(Білашів),
Давидюк В.(ФК Здовбиця), Баранов Д.(Шкільна)
Вилучення:
Нікіфоров П.(Зірка)
Штрафники:
Нікіфоров П.(Зірка) – матч №92 (1/16 фіналу)
В 85 матчах командами забито 524 м’ячі, що становить 6,16 гола за гру.

Положення 2-х команд (матчі з 1, 3 і 4 командами в групах) після групових змагань:
                                                             
1    BENNY HILL                  3    2    1    0     8:2      7
2    FC GERMANІА               3    2    0    1    8:10    6
3    ЄВРО-ЦЕМЕНТНИК       3    1    2    0     8:7     5
4    МЕДИК                            3    1    1    1   10:10   4
5    АЛЬФА-ЦЕНТАВРА      3    1    1    1      5:5     4
6    ЯМАЙКА                          3    1    1    1     4:4     4

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД ПІСЛЯ ГРУПОВИХ ЗМАГАНЬ:
                  ГРУПА ,,А”                                               
1    FC GERMANІА-2           5    3    2    0    19:6     11
2    ЄВРО-ЦЕМЕНТНИК      5    3    2    0    17:11   11
3    ЕКСПРЕС                      5    3    1    1    16:8    10
4    ЗІРКА                              5    2    1    2    25:23    7
5    СТЕБЛІВКА                   5    1    0    4    13:27    3
6    ХФК САПФІР                 5    0    0    5     9:24     0
               ГРУПА ,,В”                                                
1    АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК     5    4    0    1    25:5    12
2    АЛЬФА-ЦЕНТАВРА        5    3    1    1    32:7    10
3    Б-52                                5    3    1    1    26:6    10
4    ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ       5    3    0    2    17:17   9
5    DANGER                        5    1    0    4    7:34     3
6    НЕЖДАНЧИК                5    0    0    5    6:44     0
              ГРУПА ,,С”                                                             
1    ПАТ ВОЛИНЬ-ЦЕМЕНТ     5    3    2    0    19:12    11
2    МЕДИК                                5    3    1    1    25:13    10
3    РЕБЕЛС                             5    3    0    2      20:7      9
4    БІЛАШІВ                              5    3    0    2    14:14     9
5    ZIMAR-GAS                         5    1    1    3    13:18     4
6    ТЕМП                                   5    0    0    6      5:32     0
            ГРУПА ,,D”                                                    
1    ДІАНА                                  5    5    0    0    22:9    15
2    ЯМАЙКА                             5    3    1    1    11:5    10
3    ФК ЗДОВБИЦЯ                   5    2    0    3      5:7      6
4    ХАОС                                  5    1    2    2      5:9      5
5    ХЕМП-01                            5    1    1    3     7:11    4
6    МЕТЕОР                             5    1    0    4     6:15    3
           ГРУПА ,,E”                                                                   
1    ШКІЛЬНА                           5    4    1    0    25:9    13
2    BENNY HILL                      5    4    1    0    12:3    13
3    ОЛІМПІК                             5    2    0    3    14:15    6
4    ФК ГЛИНСЬК                    5    2    0    3    11:12    6
5    НОВА МОЩАНИЦЯ            5    2    0    3    12:19    6
6    ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2            5    0    0    5    8:24    0
           ГРУПА ,,F”                                     
1    ФК СТАТУС                      4    3    1    0    31:6    10
2    FC GERMANІА                 4    3    0    1    18:10    9
3    ДРІМ-ТІМ                           4    2    0    2    14:10    6
4    ВІКТОРІЯ                          4    1    1    2    15:4      4
5    ДЮСШ-ЗДОВБИЦЯ           4    0    0    4    2:50      0
 

Милян Сергій, голова ЗРФФ
zrff.com.ua – офіційний сайт Здолбунівської районної федерації футболу