Головна » Новини

Другий тур обласної "Ліги чемпіонів"

10.08.2015, 10:51      Переглядів: 418

8 серпня відбулися матчі другого туру обласної «Ліги чемпіонів». В групі «Південь» представник Рівненського району – команда ФК «Забороль» - в центральному матчі туру зуміла обіграти здолбунівський «Цементник» з рахунком 3:1. В першому таймі, котрий завершився з рахунком 1:1, між колективами точилася цікава боротьба: обидва голи були забиті з 11-метрових ударів (у складі господарів відзначився Віктор Онищук, а в складі гостей – Максим Марченко). В другій половині зустрічі заборольці збільшили свою перевагу завдяки влучним пострілам вже згадуваного Віктора Онищука та Володимира Ткачука. У іншому поєдинку цієї групи ФК «Башарівка» з Радивилівщини на власному полі обіграла представників Корецького району – ФК «Жадківку» - 2:1. Таким чином, після двох турів у цій підгрупі лідерство захопив колектив із Заборолі, який має стовідсотковий показник (6) в графі «набрані очки». На два пункти від заборольців відстають башарівці, «Цементник» має 1 пункт і ФК «Жадківка» - 0. Саме два лідери групи «Південь» зустрінуться в очному протистоянні в наступному турі (15 серпня в Заборолі).

В підгрупі «Північ» в суботу відбувся матч між командами Клесова (Сарненський район) та «Горинню» із Великих Цепцевичів (Володимирецький район). На 19-й хвилині рахунок відкрили гості (відзначився Віталій Корзюк), а на 49-й господарі відновили статус-кво зусиллями Дмитра Кузьмича. В наступному турі в цій групі зустрінуться «Моноліт» з Кузнецовська (після однієї гри має 3 очки) та «Горинь» (1 очко). Нагадаємо, що в даній групі за вихід у фінал змагаються три колективи.