Головна » Новини

ФК "Малинськ" першим вступає в боротьбу за Кубок України

12.08.2015, 08:24      Переглядів: 483

 Три клуби Рівненщини цього року боротимуться за Кубок України серед аматорських команд - це сарненський "Маяк", "ОДЕК" з Оржева та ФК "Малинськ".

Асоціація аматорського футболу України вже провела жеребкування пар, склала сітку змагань та оголосила дати перших матчів.

Зважаючи на те, що загалом в цьому турнірі зголосилися прийняти участь 32 команди з усієї України, то всі команди розпочинатимуть змагання з першого раунду, тобто з 1/16 фіналу. Щоправда не одночасно, так першими з представників Рівненщини в боротьбу вступить ФК "Малинськ", який вже 12 серпня о 18:00 на своєму полі прийматиме СКК "Демня", одного з лідерів Чемпіонату Львівської області. Натомість "Маяк" та "ОДЕК" свої перші матчі проведуть 19 серпня сарненчани прийматимуть "Збруч" з Волочиська Хмельницької області, а оржівці зіграють на виїзді у Львівській області з тамтешнім ФК "Миколаїв" з однойменного населеного пункту. 

Загалом же сітка Кубку України серед аматорських команд виглядає наступним чином (у календарі зміни, ФК "Миколаїв" та "ОДЕК" свої матчі зіграють 19 та 26 серпня):