Головна » Новини

ФК "Малинськ" та ОДЕК програли матчі 19 туру Чемпіонату ААФУ + ФОТО + ВІДЕО

29.05.2017, 21:22      Переглядів: 279

Обидва представники Рівненщини в Чемпіонаті України серед аматорів програли свої матчі у черговому турі змагань. І ФК “Малинськ”, і ОДЕК у гостях не зуміли забити бодай раз, а от втримати власні ворота у недоторканності їм не вдалося.

Коментар хавбека “Ниви” Михайла Штанкевича про матч “Нива” – ОДЕК.

– Гра була дуже важкою, суперник грав в силовий футбол,у них було багато високорослих гравців, але ми найшли ключ до перемоги, наша команда показала характер, бажання, і волю до перемоги.

– Сьогодні команда мала багато стандартів, один з яких і приніс перемогу. Ви награвали цей компонент гри?

– Виходячи на поле, кожен гравець знає свою роль, і старається виконати настанови тренера. Ми багато працюємо над всіма аспектами гри і над стандартними положеннями в тому числі, і це принесло свої плоди.

Звіт про матч ФК “Львів” – ФК “Малинськ” на офіційному сайті львівського клубу:

19 тур Чемпіонату України серед аматорських команд
28.05.2017 15-00 ст. “СКА”, м. Львів , 100 глядачів

Арбітр: Подригуля В.В. (Луцьк)
Асистенти арбітра: Морозюк Б.В. (Івано-Франківськ), Синишин Ю.Т. (Івано-Франківськ)
Резервний арбітр: Баран А.І. (Львівська обл.)
Спостерігач: Овчар І.І. (Івано-Франківськ)

ФК “Львів” – ФК “Малинськ” – 2-0 (1-0).
Голи: Міщук (3), Шпирка (61).
Вилучення : Кравців (друга жовта, 90+4)

ФК “Львів”: Жук, Савошко О. (Турко, 84) Бариляк, Матушевський, Чепа, Янчак (Дахновський, 43), Зайчук (Дроздовський, 77 ), Романчук (Семенюк ,75), Кравців, Шпирка (Горін, 65 ), Міщук (Ременяк, 71)
Головний тренер: Андрій Чіх.

29 травня, на стадіоні “СКА” у рамках 19-го туру Чемпіонату України серед аматорських команд ФК “Львів” приймав гостей з рівненської області – ФК “Малинськ”. Футболісти хотіли привітати головного тренера з днем народження, який святкував 58-річчя.

Вже з перших хвилин гри “городяни” показують суперникам, хто господар на полі. На 3-ій хвилині гри львів’яни відкривають рахунок через помилку гостей. Гравець ФК “Малинськ” у своєму штрафному майданчику не влучив по м’ячі, та втратив його, вдало скористався цим моментом Остап Міщук, який заволодів шкіряним, та з близької відстані розстріляв голкіпера суперників. У першій половині першого тайму “синьо-золоті леви” виглядали дещо сильнішими, намагалися створювати небезпечні епізоди. Невдалий удар завдав Євген Кравців, який отримав пас з правого флангу від Вадима Янчака та надто сильно пробив вище воріт. У “городян” ударів у площину суперників, хоч і мимо, було більше, ніж у гостей. Перший небезпечний момент гості створили у штрафному майданчику в другій половині першого тайму. Гравець ФК “Малинськ” отримав пас з правого флангу та пробив удар, який Андрій Жук перевів на кутовий. Через декілька хвилин гості знову зробили спробу взяти ворота, проте їхній атаці забракло влучності. На перерву команди пішли з рахунком 1-0 на користь господарів.

З роздягальні обидві команди вийшли на поле зарядженими. З перших хвилин ФК “Львів” почав активно пресингувати суперників. Гості, в той час, гідно тримали оборону, тому гра була досить напруженою. На 61-ій хвилині Юрій Шпирка отримує м’яч біля свого штрафного майданчика, пробігає майже ціле поле, робить передачу на лівий фланг Євгену Кравціву, який в два дотики віддає пас назад Шпирці. Юрій Шпирка з ударної позиції пробиває в кут воріт суперників, 2-0. Вся команда дружньо підбігає до тренерської лавки та вітає Андрія Чіха з днем народження. Пропустивши другий гол, гості почали більше помилятися в обороні, даючи господарям створювати нові небезпечні моменти. Через декілька хвилин Шпирка робить передачу на правий фланг Олександру Савошку, який завдає потужний удар з близької відстані, голкіпер ФК “Малинськ” ногою дотягнувся та перевів круглого на кутовий. Гості протягом другого тайму виконали два штрафні удари, які не увінчалися успіхом. Останній епізод у грі створює Артур Ременяк, який мав вихід сам на сам з воротарем, проте помилився та не зміг завершити свою атаку. В підсумку, впевнена та закономірна перемога “городян”, які здобувають другу перемогу поспіль у цьому році. Безпрограшна серія для “синьо-золотих левів” у аматорському Чемпіонаті складає три матчі.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ

Огляд матчу.

Перший тайм.

19 ТУР
27.05 (субота) "Чайка" – "Агробізнес"
17:00. Стадіон "Козак-Арена" (Петропавлівська Борщагівка), 300 глядачів Голи: Бартошук (+53) - Груша (79)

1:1 (0:0)

28.05 (неділя) "Нива" (Теребовля) – "ОДЕК"
16:00. Стадіон "Колос" (Теребовля), 500 глядачів Гол: Сороцький В. (39)

1:0 (1:0)

28.05 (неділя) "Рочин" – "Чортків-Педуніверситет"
16:00. Стадіон "Шкільний" (Соснівка), 800 глядачів Голи: Домальчук (5), Цюпка (10, 24)