Головна » Новини

ФК "Порубка" сенсаційно виграв Кубок "Пролісок" Дубровицького району

13.04.2017, 08:36      Переглядів: 229

Футбольна команда із маленького села Порубка сенсаційно виборола престижний районний Кубок з футболу «Пролісок».

На старті футбольного сезону-2017 гравці Порубки одразу дали зрозуміти, що їхня команда налаштована боротися за найвищі місця у районному Кубку з футболу «Пролісок-2017».

Починаючи з групового етапу порубчанам дісталася найсильніша група «В», де їхніми суперниками були завжди сильні господарі Бережки, молода команда села Залужжя та чинні володарі Кубка «Пролісок» ФК «Дубровиця».

Спочатку Порубка зіграла в нічию з командою Залужжя. Потім сенсаційно розгромили господарів поля ФК «Случ» (с.Бережки) – рахунок 4-1, а на завершення ошелешили чинних чемпіонів ФК «Дубровиця», перегравши їх у напруженій боротьбі 1-0.

Загалом, на фінальній частині турніру, можна сказати, був аншлаг. Завдяки підтримці своїх вболівальників «Порубка», яка, до слова, вже давно нічого не вигравала, у півфіналі викинула з боротьби чемпіонів району з футболу та переможців Суперкубка-2017 ФК «Сокіл» (с.Осова).

Фінал, як і очікувалось, був дуже напруженим. Порубка зустрілась з іншою сенсацією турніру – футбольною командою із села Сварицевичі, яка теж давно не перемагала в турнірах районного рівня.

Мотивація команд призвела до того, що у першому таймі на футбольній арені «Горинь» була приблизно рівна гра, і суперники намагалися відповідати моментом на момент. Саме тому, після закінчення першого тайму на табло були нулі.

А коли розпочався другий тайм, то «Порубці» вдалося заробити одинадцяти метровий та забити гол (автор влучного пострілу Покидько Руслан). Після пропущеного голу «Сварицевичі» заграли активніше, але часу було в обмаль. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 1-0 на користь ФК «Порубка».