Головна » Новини

Футзальні команди з Рівненщини тріумфували у Білорусі

07.02.2017, 10:36      Переглядів: 352

Як повідомляє сайт ФК "Садове", за інформацією Костопільської районної федерації футболу, “28-29 січня 2017 року в Республіці Білорусь, м. Столін в спортивному залі ФОК “Комунальник” пройшли ігри VII міжнародного турніру з футзалу.

Приймали участь команди: «Столінский РФСК»(м.Столін), РФСК «Здоровье» (м. Лунінєц), «Свиспан-Горизонт» (м. Костопіль), ФК «Енергія» (м. Володимирець). Наші земляки втретє зайняли Перше місце перегравши у фіналі команду з Володимирця”.

Про це також повідомив Олександр Гребень, який працює у відділі мололоді і спорту Володимирецької РДА:

“28-29 січня 2017 року, в м.Столін (Республіка Білорусь) збірна команда Володимирецького району, за фінансової підтримки БФ “Наш Край” народного депутата України Василя Яніцького, взяла участь у міжнародному турнірі з міні-футболу. Наслідок запеклих футбольних баталій – почесне ІІ місце, красень-кубок та почесна грамота.

Окрім того, почесні грамоти “за сприяння прикордонному співробітництву у сфері фізичної культури і спорту з Республікою Білорусь” отримали народний депутат України Василь Яніцький та голова Володимирецької РДА Володимир Хоружий”.