Головна » Новини

"Горизонт" не вистояв проти "Славії" у фіналі Кубка мера Рівного + ВІДЕО

02.01.2016, 12:17      Переглядів: 269

Останньою футзальною подією 2015 року у Рівному став фінал Кубка мера, який пройшов 30 грудня у залі ДЮСШ №4. У ньому рівненська «Славія» здобула вольову перемогу над костопільським «Горизонтом» і стала володарем цього почесного трофею.

Сам фінальний поєдинок почався вдаліше для команди Костопіль, яка майже відразу забила два м`ячі (Роман Дацюк та Сергій Степанюк). Утім, «Славія» завдяки двом голам Романа Волоха, рахунок зрівняла. Здавалося, ще трішки і рівненчани дотиснуть суперника, але натомість вони знову примудрилися пропустити (Роман Дацюк оформив «дубль») і команди пішли на перерву за рахунку 2:3 на користь «Горизонту»

Другу половину фінального матчу «Славія» провела набагато зібраніше, особливо це стосувалося гри в обороні. Спочатку «славісти» зрівняли рахунок (Микола Коляда), а згодом вийшли уперед – 4:3 (дальній удар вдався Максиму Новосаду). За кілька хвилин до фінальної сирени «Горизонт» був змушений піти «ва-банк» і випустити на поле п`ятого польового гравця. Саме помилку під час розіграшу «п`ятого зайвого» використав Олександр Бондар, який вразив порожні ворота суперника та встановив остаточний рахунок мату – 5:3 на користь «Славії».

Таким чином, рівненчанам, які ставали чемпіонами відкритого чемпіонату міста два останні роки, підкорилася вершина, котру вони безуспішно штурмували п`ять років тому. Нагадаємо, що у 2010 році у фіналі «Славія» поступилася «Соколу».

Відзначимо, що минулого року володарем Кубка мера міста Рівне стала команда «Хімік», котра у фіналі перемогла «Комфорт-Сервіс».