Головна » Новини

Хахльов про гру «Вереса»: «Усе в порядку. До зустрічі в Стрию»

23.07.2015, 14:08      Переглядів: 293

Рівненський «Верес» вибув з Кубка України. У рамках розіграшу 1/32 Кубка рівняни мінімально поступилися київському «Арсеналу». Матч відбувся 22 липня на стадіоні «Колос» у Борисполі. Першу офіційну гру відродженої команди «Верес» (Рівне) для ERVE.UA по черзі прокоментували головний тренер клубу Олег Лутков, капітан команди Микола Жовтюк та голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов.

Олег Лутков, головний тренер ФК «Верес» (Рівне):

Маючи такий короткий період підготовки до Кубка та Чемпіонату, вважаю, що ми досить достойно виглядали проти «Арсенала». Я задоволений своїми футболістами, їх самовіддачею. Звичайно, що не все виходило. У першому таймі потрібно було використовувати свої моменти, які ми мали. Якщо суддя призначив пенальті – значить так треба було.

Ще раз повторюю: деякі футболісти провели з командою лише 2-3 тренування. Ми збираємо цю команду по годинах і хвилинах.

Через такі матчі ми будемо набирати, а в чемпіонаті ми вже будемо більш достойно виглядати. Є ще 3 дні на підготовку до чемпіонату, які ми правильно використаємо, Але загалом, ми на правильному шляху.

Команда буде ще доукомплектовуватися. Сьогодні звідси ми забираємо ще двох гравців. Селекція буде вестися до кінця завершення трансфертного вікна. Ми активно зараз працюємо на трансфертному ринку. І маємо усі умови для того, щоб команда існувала в тепличних умовах. До нас їдуть багато таких як Шутов, Жовтюк, Гальчук.

Будуть відомі імена, будуть ще придбання. Завдання незмінно одне – за підсумками чемпіонату вийти в першу лігу. Задача серйозно, але така яку можна вирішити.

Микола Жовтюк, капітан ФК «Верес» (Рівне):

Хлопці показали самовіддачу. Виглядали досить непогано. Особливо перший тайм. В другому – трішки підсіли, але нічого. В подальшому ми будемо набирати форму і показувати кращі результати, і виконувати ті завдання, які перед нами стоять.

Зараз буде вимальовувати стиль команди. Який буде атакуючий, гарний, цікавий для вболівальників, адже ми граємо саме для них.

З таким керівництвом та тренерським штабом, думаю, вони поставлять нам саме таку гру, яку від нас чекають вболівальники Рівненщини.

Пропущений гол – це помилка усієї команди. Не можна сказати, що це помилка окремих гравців. Захисникам потрібно діяти трохи обережніше, але це футбол, усі помиляються. Якби ніхто не помилявся, то рахунок був би на табло – нулі.

Сподобалося, що хлопці вже повітря кусали, але викладалися на максимум.

Олексій Хахльов, голова Рівненської обласної федерації футболу:

Думаю, все нормально. Ми тільки формуємо команду. Пропустили гол з пенальті, а не з гри. Але в грі мали такі ж шанси перемогти, як і суперник. Все в порядку. Рухаємося далі. До зустрічі у Стрию.

Наступний матч, вже рамках Першості України з футболу в 2 лізі, футбольний клуб «Верес» (Рівне) проведе на виїзді в місті Стрий проти місцевої команди «Скала». Зустріч відбудеться у неділю, 26 липня.