Головна » Новини

Хто контролюватиме роботу ФК «Верес» скажуть 25 травня

25.05.2015, 12:08      Переглядів: 383

 25 травня о 15:30 у конференц-залі готелю «Мир» відбудеться прес-конференція Рівненського футбольного клубу «Верес», під час якої представлять склад Наглядової Ради клубу.

Планується, що Наглядова Рада клубу буде складатися з 35-ти осіб, які працюватимуть до 1-го липня 2015 року, коли відбудуться Збори членів РФК «Верес». Саме тоді вони і затвердять, або внесуть зміни до цього списку.

У заході візьмуть участь голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов, виконавчий директор РФК «Верес» Євген Донцов та власник Рівненського агентства новин ERVE.UA Сергій Ющишин, які розкажуть про вже сформований розширений список членів Наглядової Ради.

Адміністрація РФК «Верес» надала можливість усім бажаючим, а найперше футбольним вболівальникам, журналістам та експертам, запропонувати своїх кандидатів на входження до складу тимчасової Наглядової Ради клубу.

Зазначимо, що відповідно до Положення про тимчасову Наглядову Раду, основними її функціями є:

- здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю ФК «Верес», у тому числі забезпечення підготовки повної та достовірної публічної інформації про клуб;
- здійснення контролю за запобіганням, виявленням та врегулюванням конфлікту інтересів посадових осіб органів ФК «Верес», у тому числі за використанням майна клубу в особистих інтересах та укладення угод з пов`язаними особами.