Головна » Новини

Жеребкування 1/16 та 1/8 фіналу Кубка області

22.03.2016, 15:08      Переглядів: 1495

Комітет з проведення змагань РОФФ у вівторок, 22 березня, провів жеребкування двох етапів Кубка області з футболу сезону 2016 року.

КУБОК ОБЛАСТІ-2016

1/16 фіналу (команда-господар вказана у календарі першою, переможець визначається за результатами одного матчу) 10 квітня 2016 р., початок ігор 15:00

№1 ФК «Граніт» (Томашгород Рокитнівський р-н) – ФК Маяк (Сарни)

№2 Продторгобладнання – ФК ОДЕК (Оржів)

№3 ФК Острожець (Млинівський р-н) – ФК Малинськ (гра о 16:00)

№4 ФК Імпульс (Дубно) – ФК Сокіл (Радивилів)

№5 ФК Дядьковичі (Рівненський р-н) – ФК Садове

№6 ФК Грабів (Рівненський р-н) – ФК АГАТ (Гоща)

№7 ФК АГАТ-Симонів (Гощанський р-н) – ФК Вельбівно

№8 ФК Клесів (Сарненський р-н) – ФК Ізотоп-РАЕС (Кузнецовськ)

№9 ФК Дубровиця – ФК Случ (Березне)

№10 ФК Коливань (Клевань) – ФК Волинь-Цемент (Здолбунів)

№11 ФК Рафалівка (Володимирецький р-н) – ФК Колос (Кричильськ) (гра 9 квітня)

№12 ФК Стир (Демидівка) – ФК Млинів

№13 ФК Горбаків (Гощанський р-н) – ФК Калина (Бугрин)

№14 МФК Володимирець - Полісся (Рокитне)

№15 ФК Острог-Академія – ФК Зоря (Рівненський р-н)

№16 ФК Костопіль – Верес-Водник (Рівне)

 

1/ 8 фіналу (команда-господар вказана у календарі першою, переможець визначається за результатами одного матчу) 17 квітня 2016 р., початок ігор 15:00

 

№17 (переможець пари) ФК Імпульс (Дубно) – ФК Сокіл (Радивилів)  -  

(переможець пари) ФК Острог-Академія – ФК Зоря (Рівненський р-н)   

 

№18 (переможець пари) ФК Дубровиця – ФК Случ (Березне)  -  

(переможець пари) ФК Коливань (Клевань) – ФК Волинь-Цемент (Здолбунів)

 

№19 (переможець пари) ФК Грабів (Рівненський р-н) – ФК АГАТ (Гоща)   -  

(переможець пари) ФК Стир (Демидівка) – ФК Млинів

 

№20 (переможець пари) ФК АГАТ-Симонів (Гощанський р-н) – ФК Вельбівно  -  

(переможець пари) ФК Клесів (Сарненський р-н) – ФК Ізотоп-РАЕС (Кузнецовськ)

 

№21(переможець пари) ФК Острожець (Млинівський р-н) – ФК Малинськ  -  

(переможець пари) ФК Горбаків (Гощанський р-н) – ФК Калина (Бугрин)

 

№22 (переможець пари) Продторгобладнання – ФК ОДЕК (Оржів)  -  

(переможець пари) ФК Дядьковичі (Рівненський р-н) – ФК Садове

 

№23 (переможець пари) ФК Рафалівка (Володимирецький р-н) – ФК Колос (Кричильськ)  - 

(переможець пари) ФК Костопіль – Верес-Водник (Рівне)

 

№24 (переможець пари) ФК «Граніт» (Томашгород Рокитнівський р-н) – ФК Маяк (Сарни) - (переможець пари) МФК Володимирець - Полісся (Рокитне)