Головна » Новини

Календар 1 кола 2 ліги чемпіонату Рівненської області

20.04.2017, 08:49      Переглядів: 789

В КАЛЕНДАРІ МОЖЛИВІ ЗМІНИ!

 І тур 29.04 (субота)
1. Калина – Сокіл Нд.16.00
2. Водник - КАМАЗ-Агро Сб.16.00
3. Волинь-Цемент – Експрес Сб.16.00
4. Полісся – Граніт Сб.16.00
5. Костопіль – Стир Сб.16.00
6. Коливань – Енергія Сб.16.00
Острог-Академія – вихідний

ІІ тур 06.05 (субота)
7. Сокіл – Водник Сб.16.00
8. КАМАЗ-Агро – Волинь-Цемент Сб.16.00
9. Експрес – Полісся Сб.16.00
10. Граніт – Костопіль Сб.16.00
11. Стир – Коливань Сб.16.00
12.Енергія - Острог-Академія Сб.16:00
Калина – вихідний

ІІІ тур 13-14.05 (субота-неділя)
13. Водник – Калина Сб.16.00
14. Волинь-Цемент – Сокіл Нд.16.00
15. Полісся - КАМАЗ-Агро Нд.16.00
16. Костопіль – Експрес Сб.16.00
17. Коливань – Граніт Нд.16.00
18. Острог-Академія – Стир Сб.16.00
Енергія – вихідний

IV тур 20-21.05 (субота-неділя)
19. Калина – Волинь-Цемент Нд.16.00
20. Сокіл – Полісся Нд.16.00
21. КАМАЗ-Агро - Костопіль Сб.16.00
22. Експрес – Коливань Нд.16.00
23. Граніт – Острог-Академія Нд.16.00
24. Стир – Енергія Сб.16.00
Водник – вихідний

V тур 27-28.05 (субота-неділя)
25. Волинь-Цемент - Водник Нд.16.00
26. Полісся – Калина Нд.16.00
27. Костопіль – Сокіл Сб.16.00
28. Коливань - КАМАЗ-Агро Нд.16.00
29.Острог-Академія – Експрес Сб.16.00
30. Енергія – Граніт Нд.16.00
Стир – вихідний

VI тур 04.06 (субота-неділя)
31. Водник – Полісся Нд.16.00
32. Калина – Костопіль Нд.16.00
33. Сокіл – Коливань Нд.16.00
34. КАМАЗ-Агро - Острог-Академія Сб.16.00
35. Експрес – Енергія Нд.16.00
36. Граніт – Стир Нд.16.00
Волинь-Цемент – вихідний

VII тур 10-11.06 (субота-неділя)
37. Полісся – Волинь-Цемент Нд.16.00
38. Костопіль – Водник Сб.16.00
39. Коливань – Калина Нд.16.00
40. Острог-Академія - Сокіл Сб.16.00
41. Енергія – КАМАЗ-Агро Нд.16.00
42. Стир – Експрес Сб.16.00
Граніт – вихідний

VIII тур 17-18.06 (субота-неділя)
43. Волинь-Цемент Костопіль Сб.16.00
44. Водник – Коливань Нд.16.00
45. Калина - Острог-Академія Нд.16.00
46. Сокіл Енергія – Нд.16.00
47. КАМАЗ-Агро Стир Нд.16.00
48. Експрес – Граніт Нд.16.00
Полісся - вихідний

IX тур 24-25.06 (субота-неділя)
49. Костопіль – Полісся Сб.16.00
50. Коливань – Волинь-Цемент Нд.16.00
51.Острог-Академія - Водник Сб.16.00
52. Енергія – Калина Нд.16.00
53. Стир – Сокіл Сб.16.00
54. Граніт – КАМАЗ-Агро Нд.16.00
Експрес – вихідний

X тур 28.06 (середа)

55. Полісся - Коливань Ср.16.00
56. Волинь-Цемент – Острог-Академія Ср.16.00
57. Водник – Енергія Ср.16.00
58. Калина – Стир Ср.16.00
59. Сокіл – Граніт Ср.16.00
60. КАМАЗ-Агро - Експрес Ср.16.00
Костопіль – вихідний

XІ тур 01-02.07 (субота-неділя)
61. Коливань – Костопіль Нд.16.00
62. Острог-Академія - Полісся Сб.16.00
63. Енергія – Волинь-Цемент Нд.16.00
64. Стир – Водник Сб.16.00
65. Граніт – Калина Нд.16.00
66. Експрес – Сокіл Нд.16.00
КАМАЗ-Агро – вихідний

XIІ тур 05.07 (середа)
61.Костопіль - Острог-Академія Ср.16.00
62. Полісся – Енергія Ср.16.00
63. Волинь-Цемент – Стир Ср.16.00
64. Водник – Граніт Ср.16.00
65. Калина – Експрес Ср.16.00
66. Сокіл - КАМАЗ-Агро Ср.16.00
Коливань – вихідний

XIІІ тур 08-09.07 (субота-неділя)
55. Острог-Академія – Коливань Сб.16.00
56. Енергія – Костопіль Сб.16.00
57. Стир – Полісся Сб.16.00
58. Граніт – Волинь-Цемент Нд.16.00
59. Експрес – Водник Нд.16.00
60. КАМАЗ-Агро - Калина Нд.16.00
Сокіл – вихідний

Початок ігор першості області 16:00.