Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

КАЛЕНДАР матчів 22 обласного турніру з футболу “Меморіал Володимира Шморгуна 2018”

Рiвненська обласна федерацiя футболу

3 березня у Рівному стартує 22-й обласний турнір із футболу “Меморіал Володимира Шморгуна 2018”. Матчі відбуватимуться на запасному полі стадіону "Авангард".

У турнірі, що традиційно організовує Рівненська обласна федерація футболу, цьогоріч візьмуть участь 9 команд. Матчі відбудуться за таким графіком.

Турнір відбувається на честь колишнього гравця рівненської команди майстрів “Колгоспник” і старшого тренера команди “Авангард”, тренера дитячо-юнацького футболу, президента обласної федерації футболу Володимира Андрійовича Шморгуна.

Зверніть увагу, що у календарі можливі зміни.

 

1-й тур 03.03.2018 (субота)

"АГАТ" 10:20 "Водник"
"Калина" 15:00 "Полісся"
"Коливань" 16:20 "КОЛІФКС" U-17

07.03.2018 (середа)

"Малинськ" 16:00 ДЮСШ "Верес" U-17

"ОДЕК" - вихідний

2-й тур 04.03.2018 (неділя)

"Калина" 09:30 "Коливань"
"Малинськ" 11:00 "Полісся"
"АГАТ" 12:30 "КОЛІФКС" U-17
ДЮСШ "Верес" U-17 14:00 "ОДЕК"

"Водник" - вихідний

3-й тур 08.03.2018 (четвер)

ДЮСШ "Верес" U-17 09:30 Полісся
"ОДЕК" 11:00 "Водник"
"АГАТ" 12:30 "Калина"
"Малинськ" 14:00 "Коливань"

"КОЛІФКС" U-17 - вихідний

4-й тур 10.03.2018 (субота)

"Полісся" 09:30 "ОДЕК"
"Малинськ" 11:00 "АГАТ"
"Коливань" 12:30 ДЮСШ "Верес" U-17

07.03.2018 (середа)

"КОЛІФКС" U-17 14:30 "Водник"

"Калина" - вихідний

5-й тур 11.03.2018 (неділя)

"Полісся" 09:30 "Коливань"
ДЮСШ "Верес" U-17 11:00 "АГАТ"
"Водник" 12:30 "Калина"
"ОДЕК" 14:00 "КОЛІФКС" U-17

"Малинськ" - вихідний

6-й тур 17.03.2018 (субота)

"Коливань" 09:30 "ОДЕК"
"Полісся" 11:00 "АГАТ"
"Водник" 12:30 "Малинськ"
"КОЛІФКС" U-17 14:00 "Калина"

ДЮСШ "Верес" U-17 - вихідний

7-й тур 18.03.2018 (неділя)

"Коливань" 09:30 "АГАТ"
"Малинськ" 11:00 "КОЛІФКС" U-17
"Водник" 12:30 ДЮСШ "Верес" U-17
"ОДЕК" 14:00 "Калина"

"Полісся" - вихідний

8-й тур 24.03.2018 (субота)

"Полісся" 09:30 "Водник"
"АГАТ" 11:00 "ОДЕК"
"Калина" 12:30 "Малинськ"
"КОЛІФКС" U-17 14:00 ДЮСШ "Верес" U-17

"Коливань" - вихідний

9-й тур 25.03.2018 (неділя)

"Коливань" 09:30 "Водник"
"Калина" 11:00 ДЮСШ "Верес" U-17
"КОЛІФКС" U-17 12:30 "Полісся"
"ОДЕК" 14:00 "Малинськ"

"АГАТ" - вихідний

15:30 Закриття турніру, нагородження переможців.

збільшити зображення

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: