Головна » Новини

Календар матчів чемпіонату області 2016 року

21.07.2016, 12:05      Переглядів: 995
Календар матчів чемпіонату області 2016 року
І ліга, ІІ коло
Х тур  28.08(неділя)
ХІ тур 04.09 (неділя)
 46. Малинськ – Случ
Нд.16:00
 51. Случ – Садове
Нд.16:00
 47. АГАТ – ОДЕК
Нд.16:00
 52. ОДЕК – Малинськ
Нд.16:00
 48. Волинь-Цемент– Маяк
Нд.16:00
 53. Маяк – АГАТ
Нд.16:00
 49. Сокіл – Млинів
Нд.16:00
 54. Млинів – Волинь-Цемент
Нд.16:00
 50. Садове – Ізотоп-РАЕС
Нд.16:00
 55. Ізотоп-РАЕС - Сокіл
Нд.16:00
           
ХІІ тур  10-11.09 (субота-неділя)
ХІІІ тур 17-18.09 (субота-неділя)
 56. Случ – ОДЕК
Сб.16.00
 61. ОДЕК – Садове
Нд.16:00
 57. Малинськ – Маяк
Нд.16:00
 62. Маяк  – Случ
Сб.16:00
 58. АГАТ – Млинів
Нд.16.00
 63. Млинів – Малинськ
Нд.16:00
 59. Волинь-Цемент - Ізотоп-РАЕС
Нд.16.00
 64. Ізотоп-РАЕС - АГАТ
Нд.16:00
 60. Садове – Сокіл
  Нд.16.00
 65. Сокіл – Волинь-Цемент
Нд.16:00
 
ХІV тур  24-25.09 (субота-неділя)
ХV тур  01-02.10 (субота-неділя)
66. ОДЕК – Маяк
Нд.16:00
71. Маяк  – Садове
Нд.15:00
67. Случ  – Млинів
Сб.16:00
72. Млинів – ОДЕК
Нд.15:00
  68. Малинськ – Ізотоп-РАЕС
Нд.16:00
73. Ізотоп-РАЕС - Случ
Сб.15:00
69. АГАТ - Сокіл
Нд.16:00
74. Сокіл – Малинськ
Нд.15:00
70. Садове – Волинь-Цемент
Нд.16:00
75. Волинь-Цемент - АГАТ
Нд.15:00
 
ХVI тур 08-09.10(субота-неділя)
ХVII тур  15-16.10(субота-неділя)
76. Маяк – Млинів
Нд.15:00
81. Млинів – Садове
Нд.15:00
77. ОДЕК – Ізотоп-РАЕС
Нд.15:00
82. Ізотоп-РАЕС - Маяк
Нд.15:00
78. Случ – Сокіл
Сб.15:00
83. Сокіл – ОДЕК
Нд.15:00
79. Малинськ – Волинь-Цемент
Нд.15:00
84. Волинь-Цемент – Случ
Сб.15:00
80. Садове – АГАТ
Нд.15:00
85. АГАТ – Малинськ
Нд.15:00
 
ХVІІІ тур 23.10 (неділя)
86. Млинів – Ізотоп-РАЕС
Нд.15:00
87. Маяк – Сокіл
Нд.15:00
88. ОДЕК– Волинь-Цемент
Нд.15:00
89. Случ – АГАТ
Нд.15:00
90. Садове – Малинськ
Нд.15:00
 
Початок ігор чемпіонату області:  ЮНАКИ – 13:30
                                                             ДОРОСЛІ – 16:00;
                починаючи з 01.10.16р. початок ігор  ЮНАКИ – 12:30
                                                             ДОРОСЛІ – 15:00
                                            

                                                                         Комітет з проведення змагань РОФФ