Головна » Новини

Календар матчів чемпіонату області з футболу 2016 року серед команд ветеранів

21.07.2016, 11:52      Переглядів: 340

 Календар матчів чемпіонату області з футболу 2016 року серед команд ветеранів

ІІ коло
Група «Північ»:
ІЗ
VІ тур 20.08 (субота)
VІІ тур 27.08 (субота)
 31. Маяк – Дубровицький
Сб.16.00
 37. Володимирецький – Маяк
Сб.15.00
 32. Полісся – Володимирецький
Сб.15.00
 38  Ізотоп-РАЕС.– Полісся
Сб.15.00
  Ізотоп-РАЕС – вихідний
  Дубровицький – вихідний 
 
VІІІ тур 03.09 (субота)
ІХ тур 10.09 (субота)
 43. Ізотоп-РАЕС – Володимирецький
Сб.15.00
 49. Полісся – Маяк
Сб.15.00
 44. Полісся – Дубровицький
Сб.15:00
 50. Дубровицький - Ізотоп-РАЕС
Сб.15.00
  Маяк – вихідний
  Володимирецький – вихідний
                                                                                    
Х тур17.09 (субота)
 55. Володимирецький – Дубровицький 
Сб.15.00
 56. Ізотоп-РАЕС – Маяк  
Cб.15.00
  Полісся – вихідний
Група «Південь»:

VІ тур 20.08 (субота)
VІІ тур 27.08 (субота)
 33. Автоленд – Іква
Сб.16.00
 39. Дубенський – Автоленд
 Сб.16.00
 34. Дубенський – Тинне-Городок
Сб.16.00
 40. Сокіл – Тинне-Городок 
 Сб.16.00
  Сокіл – вихідний
  Іква – вихідний
 
VІІІ тур 03.09 (субота)
ІХ тур 10.09 (субота)
 45. Сокіл – Дубенський
Сб.16.00
 51. Тинне-Городок – Автоленд  
 Сб.16.00
 46. Тинне-Городок  – Іква
Сб.16:00
 52. Іква – Сокіл  
 Сб.16.00
  Автоленд – вихідний
 Дубенський - вихідний
                                                                                    
Х тур17.09 (субота)
 57. Дубенський – Іква
Сб.16.00
 58. Сокіл – Автоленд  
Сб.16.00
  Тинне-Городок – вихідний
Група «Центр»:
Сл

VІ тур 20.08 (субота)
VІІ тур 27.08 (субота)
 35. Костопільський – Дубно  
Сб.16.00
 41. Старко – Костопільський 
 Сб.16.00
 36. Зеніт слави – Старко
Сб.16.00
 42. Славія – Зеніт слави  
 Сб.16.00
  Славія – вихідний
  Дубно – вихідний
 
VІІІ тур 03.09 (субота)
ІХ тур 10.09 (субота)
 47. Славія – Старко  
Сб.16.00
 53. Зеніт слави – Костопільський  
Сб.16.00
 48. Дубно – Зеніт слави
Сб.16.00
 54. Дубно – Славія
Сб.16.00
  Костопільський – вихідний
 Старко – вихідний
                                                                                    
Х тур17.09 (субота)
 59. Старко – Дубно
Сб.16.00
 60. Славія – Костопільський  
Сб.16.00
  Зеніт слави – вихідний
 
Ігри ¼ фіналу: 24.09.16р. та 01.10.16р.; ½ фіналу: 08.10.16р. та 15.10.16р.; фінал: 22.10.16р.                                                                                      
                                                                                        
Комітет з проведення змагань РОФФ