Головна » Новини

Календар матчів першості області 2016 року (II ліга, група "Південь")

21.07.2016, 11:58      Переглядів: 518
Календар матчів першості області 2016 року
ІІ ліга, ІІ коло
Група «Південь»
                                      
Х тур 13-14.08 (субота-неділя)
ХІ тур 20-21.08 (субота-неділя)
  46. Верес-Водник – Стир (14.09)
 14 вересня
 51.Коливань - Верес-Водник  (21.09)
 21 вересня
  47. Зоря – Коливань
 Нд.16.00
 52. АГАТ – Зоря
 Нд.16.00
  48. Острог-Академія – АГАТ
 Нд.16.00
 53. Імпульс – Острог-Академія
 Нд.16.00
  49. Калина – Імпульс
 Нд.16.00
 54. Вельбівно – Калина
 Нд.16.00
  50. Сокіл – Вельбівно
   Сб.16:00
 55. Сокіл – Стир 
   Сб.16:00
           
ХІІ тур 27-28.08 (субота-неділя)
ХІІІ тур 03-04.09 (субота-неділя)
  56. Стир – Коливань
 Сб.16.00
 61. АГАТ – Стир
 Нд.16.00
  57. Верес-Водник – АГАТ (28.09)
 28 вересня
 62.Імпульс – Верес-Водник (05.10)
5 жовтня
  58. Зоря – Імпульс
 Нд.16.00
 63. Вельбівно – Зоря
 Нд.16.00
  59. Острог-Академія – Вельбівно
 Нд.16.00
 64. Калина – Острог-Академія
 Нд.16.00
  60. Сокіл – Калина
   Сб.16:00
 65. Коливань – Сокіл
   Нд.16.00
 
ХІV тур 10-11.09 (субота-неділя)
ХV тур 18.09 (неділя)
66. Коливань – АГАТ
 Нд.16.00
 71. Імпульс – Коливань
 Нд.16.00
67. Стир – Імпульс
 Сб.16.00
 72. Вельбівно – Стир
 Нд.16.00
68. Верес-Водник – Вельбівно
 Сб.16.00
 73. Калина – Верес-Водник
 Нд.16.00
69. Зоря – Калина
 Нд.16.00
 74. Острог-Академія – Зоря
 Нд.16.00
70. Сокіл – Острог-Академія
 Сб.16:00
 75. АГАТ – Сокіл
   Нд.16.00
 
ХVI тур 24-25.09 (субота-неділя)
ХVIІ тур 01-02.10 (субота-неділя)
76. АГАТ – Імпульс
 Нд.16.00
 81. Вельбівно – АГАТ
 Нд.15.00
77. Коливань – Вельбівно
 Нд.16.00
 82. Калина – Коливань
 Нд.15.00
78. Стир – Калина
 Сб.16.00
 83. Острог-Академія – Стир
 Нд.15.00
79. Верес-Водник – Острог-Академія
 Сб.16.00
 84. Зоря – Верес-Водник
 Сб.15.00
80. Сокіл – Зоря
 Сб.16:00
 85. Імпульс – Сокіл
   Нд.15:00
 
ХVIІІ тур 08.10 (субота)
86. Імпульс – Вельбівно
 Сб.15.00
87. АГАТ – Калина
 Сб.15.00
88. Коливань – Острог-Академія
 Сб.15.00
89. Стир – Зоря
 Сб.15.00
90. Сокіл – Верес-Водник
 Сб.15:00
Початок ігор першості області - 16:00;
починаючи з 01.10.16р. початок ігор  15:00.
 Примітка: Згідно п.5.2. Регламенту обласних змагань з футболу серед аматорських командна 2016 рік: за результатами групового етапу по два кращих колективи виходять до фінального етапу із золотими очками (враховуються набрані очки в іграх між командами учасниками фінального етапу зіграні в груповому етапі). У фінальному етапі ігри проводяться у два кола. Ігри між учасниками однієї групи групового етапу не проводяться.
 

Комітет з проведення змагань РОФФ