Головна » Новини

Календар матчів першості області 2016 року (II ліга, група "Північ")

21.07.2016, 12:01      Переглядів: 412
Календар матчів першості області 2016 року
ІІ ліга, ІІ коло
Група «Північ»
                                                                                                             
VІІІ тур 28.08 (субота-неділя)
ІХ тур 03-04.09 (субота-неділя)
 22. МФК Енергія – Горинь
Сб.15.00
 25. Рафалівка – МФК Енергія
Нд.15.00
 23. Полісся – Рафалівка
Нд.15.00
 26. Граніт – Полісся
Нд.15.00
 24. Костопіль – Граніт
Cб.15.00
 27. Колос – Костопіль
Сб.15.00
   Колос - вихідний
     Горинь - вихідний
           
Х тур 10-11.09 (субота-неділя)
ХІ тур 17-18.09 (субота-неділя)
 28. Горинь –  Рафалівка
Сб.15.00
31. Граніт – Горинь
Нд.15.00
 29. МФК Енергія – Граніт
Нд.15.00
32. Колос – МФК Енергія
Нд.15.00
 30. Полісся – Колос
Нд.15.00
33. Костопіль - Полісся
Сб.16.00
   Костопіль - вихідний
   Рафалівка - вихідний
 
ХІІ тур24-25.09 (субота-неділя)
ХІІІ тур01-02.10 (субота-неділя)
34. Рафалівка – Граніт
Нд.15.00
37. Колос – Рафалівка
Нд.15.00
35. Горинь – Колос
Сб.15.00
38. Костопіль – Горинь
Cб.15.00
36. МФК Енергія – Костопіль
Сб.15.00
39. Полісся – МФК Енергія
Нд.15.00
    Полісся - вихідний
    Граніт - вихідний
 
ХІVтур 08-09.10 (субота)
40. Граніт - Колос
Сб.15.00
41. Рафалівка – Костопіль
Сб.15.00
42. Горинь – Полісся
Сб.15.00
    МФК Енергія – вихідний
 
Початок ігор першості області - 15:00.
 
Примітка: Згідно п.5.2. Регламенту обласних змагань з футболу серед аматорських командна 2016 рік: за результатами групового етапу по два кращих колективи виходять до фінального етапу із золотими очками (враховуються набрані очки в іграх між командами учасниками фінального етапу зіграні в груповому етапі). У фінальному етапі ігри проводяться у два кола. Ігри між учасниками однієї групи групового етапу не проводяться.
 
 
                                            

                                                                                Комітет з проведення змагань РОФФ