Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

КАЛЕНДАР обласних змагань на призи клубу "Шкіряний м`яч"

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Упродовж 19-20 квітня на Рівненщині відбудуться змагання обласного етапу змагань на призи клубу "Шкіряний м`яч" серед хлопчаків 2007 р.н.

Найкращі команди кожного із районів та міст обласного підпорядкування зійдуться у чотирьох підгрупах. Переможці кожної зони здобудуть право виступу у "фіналі 4-х" (де визначиться учасник Всеукраїнського етапу від Рівненщини).

Команди, що посядуть 2-і та 3-і місця у кожній із 4-х груп - одежать по футбольному м`ячу та будуть нагороджені почесними дипломами Всеукраїнського клубу "Шкіряний м`яч".

U- 11 (2007 р.н.)

19 квітня (четвер) - смт Смига Дубенського району, штучне поле "Єврошпон-Смига"

І зона:  Демидівський, Дубенський, Млинівський, Радивилівський райони, м. Дубно

19 квітня (четвер) - с. Вельбівне Острозького району, місцевий стадіон

ІI зона: Здолбунівський, Гощанський, Острозький, Рівненський райони, м. Рівне

 

20 квітня (п’ятниця) – м. Костопіль, стадіон ДЮСШ

ІІІ зона: Березнівський, Корецький, Костопільський, Сарненський райони, м. Острог

20 квітня (п’ятниця) – м. Вараш, запасне поле стадіону "Ізотоп-РАЕС"

IV зона: Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський, Рокитнівський райони, м. Вараш

Просимо забезпечити прибуття команд до 11 години.

 

Змагання обласного етапу в інших вікових групах.

U-12 (2006 р.н.)

- Рівненський р-н (Зоря) – 26 квітня (четвер)

- Дубенський р-н (Смига) – 26 квітня (четвер)

- Березнівський р-н (Березне) – 27 квітня (п’ятниця)

- Володимирецький р-н (Володимирець) – 27 квітня (п’ятниця)

U-13 (2005 р.н.)

- Гощанський р-н (Гоща) – 03 травня (четвер)

- Дубенський р-н (Смига) – 03 травня (четвер)

- Костопільський р-н (Костопіль) – 04 травня (п’ятниця)

- м. Вараш – 04 травня (п’ятниця)

U-14 (2004 р.н.)

- м. Рівне – 10 травня (четвер)

- Дубенський р-н (Смига) – 10 травня (четвер)

- Березнівський р-н (Березне) – 11 травня (п’ятниця)

- Дубровицький р-н (Дубровиця) – 11 травня (п’ятниця)

Комітет дитячо-юнацького футболу
Рівненської обласної федерації футболу

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: