Головна » Новини

"Коливань" переграв "Садове" за сумою двоматчового протистояння і здобув путівку до 1 обласної ліги

20.11.2017, 11:26      Переглядів: 353

У повторному матчі за право у наступному сезоні виступати в 1 лізі чемпіонату Рівненської області з футболу "Коливань" з Клеваня здобув прийнятний для себе результат та "відправив" ФК "Садове" до 2 ліги.

Перша половина матчу була за представниками Рівненського району: наприкінці тайму влучним ударом по воротам господарів відзначився Микола Попнюк. На початку другого тайму він же практично зняв усі питання стосовно долі двоматчевого протистояння, оформивши дубль - 0:2.

ФК "Садове" спромігся до кінця зустрічі зрівняти рахунок і завершити важкий для себе сезон нічийним результатом.

Таким чином, "Коливань" здобула право виступати в найсильнішому дивізіоні обласного футболу в сезоні 2018 року.

ФК "Садове" - "Коливань" - 2:2

19.11.2017. Повторний перехідний матч. с.Садове. 100 глядачів.

Арбітр: А.Ганіченко (Рівне)

Голи: Коваль Я., 72, Жак В., 90 (з пен.) - Попнюк М., 40, 54.

Попередження: Савчук, 53, Жилінський, 72 - Кравець, 88