Головна » Новини

"Колос" (Кричильськ) - чемпіон ІІ ліги області, "ОДЕК" (Оржів) - володар Суперкубку області

13.11.2016, 11:36      Переглядів: 793

12 листопада у Рокитному відбувся «золотий матч» першості Рівненської області з футболу (ІІ ліга) між беззаперечними лідерами сезону – ФК Рафалівкою (Володимирецький район) та «Колос» (Кричильськ, Сарненський район). В підсумку, футболісти з Сарненщини виявилися сильнішими і захистили титул чемпіонів ІІ ліги, здобутий торік.

На стадіоні «Ювілейний» зібралося близько трьох сотень вболівальників футболу, які приїхали підтримати свої команди. До слова, організовано підтримували своїх «рафалівські ультрас», які навіть палили файєри і кидали димові шашки, але прихильники кричильської команди «взяли кількістю», не менш активно вболіваючи за власних улюбленців, проте без заборонених на стадіонах засобів.

Матч розпочався з атак кричильців, що вилилося у забитий гол на 12 хвилині: у «кучі малій» перед воротами суперників найбільш розторопнішим виявився Андрій Сорока, який заштовхав м’яч у сітку – 1:0. Надалі гра проходила у цікавій і напруженій боротьбі з моментами біля обох воріт, однак змінити рахунок на табло суперникам до перерви не вдалося. В другій половині зустрічі успіх був на стороні минулорічних переможців другого за силою футбольного дивізіону Рівненщини. Переломними у матчі стали перші 15 хвилин другого тайму: спершу Роман Левчун ударом головою після розіграшу штрафного удару переграв голкіпера ФК Рафалівки Віталія Бедика, а згодом дубль оформив Андрій Сорока – 3:0. Наприкінці зустрічі команди обмінялися результативними «пострілами»: у кричильців відзначився Валерій Куришко, а у рафалівців з пенальті один м’яч зумів «відквитати» Ярослав Похила.

Після гри обидві команди були нагороджені кубками, дипломами і медалями від РОФФ. Вітаємо «Колос» (Кричильськ) з перемогою, а ФК Рафалівку – зі «сріблом» першості!

«Колос» (Кричильськ) – ФК Рафалівка (Володимирецький р-н) – 4:1 (1:0)
Голи: А.Сорока, 12, 60, Р.Левчун, 48, В.Куришко, 74 – Я.Похила, 80
Попередження: Токов, Кардаш, Солтис, Ю.Сорока – Засєкін, Нестерчук, Кушнір
Арбітр: О.Демянюк (Рівне).

Основний час матчу за Суперкубок області, який відбувся у Млинові, завершився нульовою нічиєю. Згідно регламенту «ОДЕК» і ФК «Малинськ» визначали сильнішого у серії післяматчевих пенальті – кращими тут виявилися оржівці (4:3), які і здобули черговий трофей в нинішньому сезоні. Звіт про цей поєдинок з’явиться на нашому сайті пізніше.