Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Команда ДЮСШ "Верес" U-15 перемогла у турнірі пам`яті Володимира Дударенка!

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Минулого тижня під егідою Рівненської обласної федерації футболу відбувся другий щорічний турнір пам`яті Володимира Дударенка. У змаганні упродовж 11-12 жовтня брали участь 5 команд - "Спартак" (Дубно), ДЮСШ "Верес-1" U-15, ДЮСШ "Верес-2" U-15, Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю, Рай.ДЮСШ (Дубенський район).

Другий рік поспіль у турнірі перемогли вересівці (докладніша інформація про перший Меморіал В.Дударенка). Срібло виборола команда костопільського ліцею-інтернату, а бронзові медалі - дубенська команда.

У нагородженні переможців взяв участь представник родини Дударенків футболіст команди НК "Верес"(Рівне) Олександр Дударенко.

Зауважимо, що Володимир Дударенко - єдиний вихованець рівненського футболу, котрий здобув звання чемпіона СРСР (у складі ЦСКА) та зіграв за збірну союзу. Вихованець рівненської футбольної школи із 1960 по 1965 рік виступав за місцевий клуб "Колгоспник".

У 1966 році Володимир отримав повістку до армії і продовжив свою кар`єру в львівському СКА, який у той час тренував Сергій Шапошников, проте надовго там не затримався, уже наступного сезону Шапошников очолив головну армійську команду країни — московський ЦСКА, до якої він запросив і Дударенка. У ЦСКА Володимир одразу ж став гравцем основного складу.

У 1975 році Дударенко повернувся в СКА, який у той час змінив назву і місто, і в 1977 році завершив в ньому кар`єру гравця. 1971 року провів два товариські матчі у складі національної збірної СРСР проти Мексики і Сальвадору.

Фото ДЮСШ з футболу "Верес" 

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

Оперативні результати матчів, відеозаписи й трансляції

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: