Головна » Новини

Комітет арбітрів Рівненської обласної федерації футболу оголошує набір слухачів до "Школи футбольного арбітра"

01.12.2016, 14:43      Переглядів: 505

Комітет арбітрів Рівненської обласної федерації футболу оголошує набір слухачів (хлопців та дівчат) до "Школи футбольного арбітра". Основне завдання школи – пошук, відбір, виховання і базова підготовка футбольних арбітрів Рівненської області.

Слухачі Рівненської «Школи футбольного арбітра» будуть залучатися до проведення матчів чемпіонату та першості Рівненської області, змагань дитячо-юнацької футбольної ліги, а кращі молоді арбітри будуть рекомендовані до проведення матчів Всеукраїнського рівня, в т.ч. професійної футбольної ліги, починаючи з нинішнього сезону.

Теоретичні та практичні заняття (трактування Правил гри, сучасна методика арбітражу, та ін.) проводитиме голова Комітету арбітрів РОФФ, в недалекому минулому суддя Прем`єр-ліги України, арбітр національної категорії Микола Степанович Васюта.

Зарахування до школи проводиться на підставі особистої заяви і за умови відсутності медичних протипоказань для занять спортом. Навчання є безкоштовним і проходитиме у м.Рівне. Для слухачів із районів області будуть проводитися семінари на місцях. Просимо усіх бажаючих звертатися до Комітету арбітрів РОФФ.

Контактний телефон: (097) 903 74 67