Головна » Новини

Костопільська жіноча команда "Родина-Ліцей" завершила 1 коло чемпіонату України у вищій лізі

16.11.2017, 10:52      Переглядів: 213

У заключному матчі першого кола костопільська “Родина-Ліцей” на власному полі поступилася уманський “Пантері” і остаточно забронювала за собою в нинішньому році передостаннє дев’яте місце.

“8 листопада останній матч першого кола Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд провели колективи «Родина-Ліцей» Костопіль та «Пантери» з Умані.

Заключний матч у цьому році для обох команд видався доволі напруженим і драматичним. Перший тайм пройшов у досить рівній боротьбі. Найкращий момент втратила гравець «Пантер» Ірина Рибалкіна, яка на 34 хвилині не реалізувала пенальті.

Після перерви напруження в матчі зростало. Вже на 59 хвилині команди залишилися в меншості. Після цього стало очевидно, що вся гра йшла до першого голу. Спритнішими в цьому стали гості з Умані – на 61 хвилині рахунок відкрила Оксана Білокур. Через десять хвилин рахунок збільшила Тетяна Козиренко – 0:2. Футболістки «Родина-Ліцей» продовжували шукати можливість, щоб забити бажаний гол і скоротити відставання у рахунку. Та все ж фортуна в цей день була на боці уманчанок, які зуміли реалізувати ще одну атаку, завдяки Оксані Білокур.

У підсумку — 0:3, і команди завершуть перше коло і йдуть на відпочинок”.

2017/18 ЧЕМПИОНАТ УКРАИНЫ. ВЫСШАЯ ЛИГА
08.11.2017. 14.00. Стадион “Колос” (Костополь). Зрителей: 150

РОДЫНА-ЛИЦЕЙ – ПАНТЕРЫ 0:3

Арбитр матча: Причина София (Львовская). Ассистенты арбитра: Вдовина Александра (Львов), Чайка Ирина (Львов). Четвертый арбитр: Кирьянчук Тарас (Ровно). Делегат ФФУ: Мазуренко Наталья (Киевская).

ГОЛЫ: 0:0 Рыбалкина Ирина (34, незабитый пенальти), 0:1 Билокур Оксана (61), 0:2 Козыренко Татьяна (71), 0:3 Билокур Оксана (84).

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ: Будник Светлана (85) – Рыбалкина Ирина (55), Романова Кристина (60).

УДАЛЕНИЯ: Семенюк Юлия (59) – Татарин Кристина (59).

Примечание: Юлия Семенюк и Кристина Татарин были удалены за драку на поле.

РОДЫНА-ЛИЦЕЙ: Герасимчук Алла, Джуренко Ирина, Колещук Мария, Канарская Кристина, Мушин Иванна, Косик Марина (Годунко Алина, 62), Руда Елена, Котяш Ирина, Старухина Алина (Саврук Елена, 75), Семенюк Юлия, Вегерич Надежда (Будник Светлана, 77).

Запасные: Денищич Мария, Чкадуа Кристина, Войт Карина, Стромидло Виктория, .

ПАНТЕРЫ: Рябовол Ольга, Татарин Кристина, Познохирева Юлия, Моспан Лилия, Ткачук Анжелика (Крючкова Людмила, 62), Рыбалкина Ирина, Романова Кристина (Мажара Анастасия, 74), Янчук Полина, Билокур Оксана (Комарова Ольга, 90+2), Козыренко Татьяна, Серемчук Виктория.

Запасные: Крупницкая Влада.