Головна » Новини

Лідери здобули чергові перемоги

09.06.2016, 13:58      Переглядів: 422

Вчора відбулись матчі 6 туру, що були перенесені на 8 червня у зв’язку з участю двох обласних команд у чемпіонаті України серед аматорів. У Оржеві «ОДЕК» впевнено обіграв ФК «Млинів» (3:0), а в Малинську місцеві футболісти обіграли радивилівський «Сокіл» (2:1).
Оржівці в першому таймі так і не змогли відкрити рахунок – досить грамотно у захисті зіграли млинівські футболісти. Втім, вже по перерві «ОДЕК» продемонстрував як треба здобувати потрібний результат: на самому старті другої половини зустрічі гольовим «дуплетом» вистрілили Владислав Семенчук та Віктор Каращенко. А приблизно за двадцять хвилин до завершення поєдинку Юрій Красномовець встановив остаточний рахунок – 3:0 на користь оржівців.
Інший учасник стадії плей-офф аматорського чемпіонату України на власному полі також зумів здобути перемогу. Проглядати ФК «Малинськ» у середу приїхали представники їхніх суперників по Всеукраїнським змаганням, в стані яких був помічений екс-асистент тренера «Буковини» Богдан Самардак. Думається, усі свої «козирі» футболісти з Березнівщини їм не розкрили. Вони протягом більшості ігрового часу тримали гру під власним контролем, що вилилось у забиті м’ячі Віталія Брикси (по одному в кожному із таймів – перший головою, другий після пасу Юрія Сондака). До честі «соколят» Радивилова, їм вдалось наприкінці поєдинку провести гол престижу: ефектним ударом зі штрафного з середньої відстані відмітився Віталій Ніколайчук.
Отже, лідери цьогорічного чемпіонату Рівненщини знову перемогли і укріпили свої позиції на вершині турнірної таблиці. Побажаємо обом командам успішно провести перші поєдинки вирішальної стадії чемпіонату України!