На Гощанщині відіграли 3 тур чемпіонату + ФОТО + ВІДЕО

18.05.2017, 14:15      Переглядів: 158
3 тур Чемпіонату Гощанського району

14 травня, неділя
Група "А"
"Калина-2" - "Агат-1" (Симонів) 0:3, ФК "Курозвани" - ФК "Бабин" 3:0, "Інтербетон" - ФК "Садове-2"
Група "B"
"Агат" (Гоща) - "Горинь" 4:0, "Чайка" - "Дедденс" 2:2, ФК "Горбаків" - ФК "Малятин"`1:2

Гощанці провели другий матч на у чемпіонаті і вдруге домоглися крупної перемоги над суперником. Цього разу під «гарячу ногу» «агатівців» потрапила «Горинь», яка була лідером групи «Б» з максимумом набраних очок.

А матчем туру можна назвати поєдинок у Горбакові, в котрому зійшлися срібний та бронзовий призери минулорічного чемпіонату. Нагадаємо, в 2016 році ці команди обмінялися гостьовими поразками, от і цього разу вони вирішили не міняти традицій – мінімальну перемогу здобули гості з Малятина.

Нелегким видався дебютний поєдинок чинних чемпіонів у Рясниках. Вже за підсумками першого тайму ФК «Садове-2» поступався «Інтербетону» з рахунком 0:2. Проте у другій половині зустрічі гості таки дотиснули суперника, щоправда переможний третій м’яч влетів у ворота об’єднаної ряснико-федорівської дружини лише на третій компенсованій хвилині - звіт про матч на сайті ФК "Садове" + ФОТО ПОЄДИНКУ