Головна » Новини

На Острожчині стартували районні змагання

19.05.2015, 09:16      Переглядів: 423

 Дванадцять команд вийшли на старт Чемпіонату та першості Острозького району з футболу. В кожній з ліг грають по шість колективів. Відбулися ігри першого туру:

17 травня (неділя)

Перша ліга

ФК "Вельбівно" - "Оріон" - 4:3

"Міраж" - "Чайка" - 0:1

ФК "Хорів" - "ОККО" - 0:3

Друга ліга

ФК "Розваж" - "Оболонь" - 2:0

ФК "Кунів" - "ДЮСШ-Цукровик" - 1:3

"Альянс" - "Нива" - 4:2

 

Календарі змагань

Перша ліга:

І тур 17 травня (неділя) ІІ тур 24 травня (неділя) ІІІ тур 31 травня (неділя)
1. "Міраж" (Кургани) - "Чайка" (Сіянці) 4. "Міраж" - "ОККО" 7. ФК "Плужне" - "Міраж"
2. ФК "Хорів" - "ОККО" (Острог) 5. "Оріон" - ФК "Плужне" 8. "Чайка" - "ОККО"
3.ФК"Вельбівно" -  "Оріон" (Верхів) 6."Чайка" - ФК "Вельбівно"23.05 9. ФК "Вельбівно" -  ФК "Хорів"
     
ІV тур 7 червня (неділя) V тур 14 червня (неділя) VІ тур 21 червня (неділя)
10. "Міраж" - ФК "Хорів" 13.ФК "Вельбівно" - "Міраж"13.06 16. ФК "Хорів" - "Чайка"
11. "Оріон" - "Чайка" 14. "Оріон" - ФК "Хорів" 17.ФК"Плужне" - ФК"Вельбівно"
12. "ОККО" - ФК "Плужне" 15. "Чайка" - ФК "Плужне" 18. "ОККО" - "Оріон"
     
VІІ тур 28 червня (неділя)    
19. "Міраж" - "Оріон"    
20."ОККО" - ФК"Вельбівно"    
21.ФК"Хорів" - ФК"Плужне"    

 

Друга ліга:

І тур 17 травня (неділя) ІІ тур 24 травня (неділя) ІІІ тур 31 травня (неділя)
1. ФК "Розваж" - "Оболонь" (Мощаниця) 4. ФК "Кунів" - ФК "Розваж" 7. "ДЮСШ-Цукровик" - ФК "Розваж"
2. ФК "Кунів" - "ДЮСШ-Цукровик" (Оженин) 5. "Нива" - "Оболонь" 8. "Юність" - "Нива"
3. "Альянс" (Межиріч) - "Нива" (Волосківці) 6. "Юність" (Плоска) - "ДЮСШ-Цукровик" 23.05 9. "Оболонь" - "Альянс"
     
ІV тур 7 червня (неділя) V тур 14 червня (неділя) VІ тур 21 червня (неділя)
10. ФК "Розваж" - "Нива" 13. ФК "Розваж" - "Альянс" 16. "Юність" - ФК "Розваж"
11. "Альянс" - "ДЮСШ-Цукровик" 6.06 14. "Нива" - ФК "Кунів" 17. "ДЮСШ-Цукровик" - "Оболонь"
12. "Юність" - ФК "Кунів" 15. "Оболонь" - "Юність" 18. ФК "Кунів" - "Альянс"
     
VІІ тур 28 червня (неділя)    
19. "Оболонь" - ФК "Кунів"    
20. "Альянс" - "Юність"    
21. "Нива" - "ДЮСШ-Цукровик"