Головна » Новини

На вихідних у Рівному стартує "Меморіал Леоніда Молчановського 2016"

02.03.2016, 09:44      Переглядів: 379

Календар Меморіалу Молчановського 2016

 

Учасники

Група А

1. "Продторгобладнання" (Рівне)

2. ФК "Тинне"

3. "Горинь" (Кустин)

4. "Чайка" (Малинівка)

5. "Імпульс" (Дубно)

6. "Рівес" (Верхівськ)

7. ФК "Горбаків"

 

Група Б

1. "Славія" (Рівне)

2. "Ветеран-Тинне"

3. "Полісся" (Малатин)

4. ФК "Курозвани"

5. ХФК "Надія" (Рівне)

6. "Крокус" (Рівне)

 

1 тур

5 березня       9:30     "Надія"           :           "Полісся"

5 березня       10:50   "Чайка"          :           "Імпульс"

5 березня       12:10   "Славія"         :           "Крокус"

5 березня       13:30   "Ветеран-Тинне"      :           "Курозвани"

5 березня       14:50   "Тинне"          :           ФК "Горбаків"

5 березня       16:10   "Рівес"            :           "Горинь"

 

2 тур

6 березня       9:30     "Курозвани" :           "Крокус"

6 березня       10:50   "Полісся"       :           "Ветеран-Тинне"

6 березня       12:10   "Тинне"          :           "Імпульс"

6 березня       13:30   "Славія"         :           "Надія"

6 березня       14:50   "Продторгобладнання"        :           "Рівес"

6 березня       16:10   "Чайка"          :           "Горинь"

 

3 тур

8 березня       10:00   "Горинь"        :           ФК «Горбаків»

8 березня       13:00   "Продторгобладнання"        :           "Тинне"

8 березня       11:30   "Чайка"          :           "Рівес"

 

4 тур

12 березня     9:30     "Надія"           :           "Крокус"

12 березня     10:50   "Полісся"       :           "Курозвани"

12 березня     12:10   ФК «Горбаків»         :           "Імпульс"

12 березня     13:30   "Чайка"          :           "Продторгобладнання"

12 березня     14:50   "Славія"         :           "Ветеран-Тинне"

12 березня     16:10   "Тинне"          :           "Горинь"

 

5 тур

13 березня     9:20     "Крокус"        :           "Ветеран-Тинне "

13 березня     10:50   "Славія"         :           "Полісся"

13 березня     12:10   "Тинне"          :           "Рівес"

13 березня     14:50   "Горинь".       :           "Імпульс"

13 березня     13:30   "Курозвани" :           "Надія"

13 березня     16:10   ФК «Горбаків»         :           "Продторгобладнання"

 

6 тур

19 березня     9:30     "Полісся"       :           "Крокус"

19 березня     10:50   "Славія"         :           "Курозвани"

19 березня     12:10   "Продторгобладнання"        :           "Імпульс"

19 березня     13:30   "Рівес"            :           ФК «Горбаків»

19 березня     14:50   "Тинне"          :           "Чайка"

19 березня     16:10   "Ветеран-Тинне"      :           "Надія"

 

7 тур

20 березня     10:00   "Продторгобладнання"        :           "Горинь"

20 березня     11:30   ФК «Горбаків»         :           "Чайка"

20 березня     13:00   "Імпульс"       :           "Рівес"

 

Плей-офф

 

Перший раунд

26 березня     -:-              :          

26 березня     -:-              :          

26 березня     -:-              :          

26 березня     -:-              :          

 

Чвертьфінальний раунд

27 березня     -:-        3А-6Б             :          

27 березня     -:-        3Б-6А             :          

27 березня     -:-        4А-5Б             :          

27 березня     -:-        4Б-5А             :          

 

Півфінальний раунд

2 квітня          -:-        Чвертьфінал 1           :           Чвертьфінал 4

2 квітня          -:-        Чвертьфінал 2           :           Чвертьфінал 3

 

Матч за третє місце

3 квітня          -:-        -          :           -

 

Фінал

3 квітня          -:-        -          :           -