Головна » Новини

На вихідних у Здолбунові стартує ювілейний турнір з міні-футболу памяті Я.Гайдучика

27.11.2015, 09:21      Переглядів: 392

 

20-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ПО МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2015 РОКУ

СКЛАД ПІДГРУП:

група ,,А”

1.ЕКСПРЕС

2.ХФК САПФІР

3. FC GERMANIA-2

4.ЄВРО-ЦЕМЕНТНИК

5.СТЕБЛІВКА

6.ЗІРКА

група ,,B”

1.АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

2.АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

3.НЕЖДАНЧИК

4. DANGER

5.ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ

6.Б-52

група ,,C”

1.РЕБЕЛС

2.МЕДИК

3. ZIMAR-GAS

4.ПАТ ВОЛИНЬ-ЦЕМЕНТ

5.ТЕМП

6.БІЛАШІВ

група ,,D”

1.ДІАНА

2.ФК ЗДОВБИЦЯ

3.ЯМАЙКА

4.ХАОС

5.МЕТЕОР

6.ХЕМП-01

група ,,E”

1. BENNY HILL

2.НОВА МОЩАНИЦЯ

3.ШКІЛЬНА

4. ОЛІМПІК

5.ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2

6.ФК ГЛИНСЬК

група ,,F”

1.FC GERMANIA

2.ФК СТАТУС

3.ВІКТОРІЯ

4.ДРІМ-ТІМ

5.ДЮСШ-ЗДОВБИЦЯ

Календар матчів 1-4 туру:

28 ЛИСТОПАДА (СУБОТА)

1.            8.30       ДЮСШ-Шкільна-2 – Олімпік

2.            9.20       ФК Здовбиця – Хаос

3.            10.10     Темп – Білашів

4.            11.00     Ямайка – Метеор

5.            11.50     ХФК Надія-юнаки – Danger

6.            12.40     Нова Мощаниця – Шкільна

7.            13.30     ХФК Сапфір – Євро-Цементник

8.            14.20     Дрім-Тім – Вікторія

9.            15.10     Зірка – FC Germania-2

29 ЛИСТОПАДА (НЕДІЛЯ)

10.         8.30       Альфа-Центавра – Danger

11.         9.20       Б-52 – Арсенал-Глинськ

12.         10.10     Ребелс – Темп

13.         11.00     Білашів – Zimar-Gas

14.         11.50     ФК Статус – Дрім-Тім

15.         12.40     Експрес – Стеблівка

16.         13.30     Хемп-01 – Діана

17.         14.20     FC Germania – ДЮСШ-Здовбиця

18.         15.10     ДЮСШ-Шкільна-2 – Нова Мощаниця

5 ГРУДНЯ (СУБОТА)

19.         8.30       Метеор – ФК Здовбиця

20.         9.20       Зірка – ХФК Сапфір

21.         10.10     Benny Hill – ФК Глинськ

22.         11.00     Медик – ПАТ Волинь-Цемент

23.         11.50     Б-52 – Нежданчик

24.         12.40     ПАТ Волинь-Цемент – Ребелс

25.         13.30     Нежданчик – ХФК Надія-юнаки

26.         14.20     FC Germania – Вікторія

27.         15.10     Нежданчик – Альфа-Центавра

6 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

28.         8.30       Хаос – Хемп-01

29.         9.20       Benny Hill – Шкільна

30.         10.10     Стеблівка – Євро-Цементник

31.         11.00     ФК Глинськ – Олімпік

32.         11.50     Danger – Арсенал-Глинськ

33.         12.40     Zimar-Gas – Медик

34.         13.30     ДЮСШ-Здовбиця – ФК Статус

35.         14.20     ФК Здовбиця – Діана

36.         15.10     Експрес – FC Germania-2