Рiвненська обласна федерацiя футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна федерацiя футболу Рiвненська обласна
федерацiя футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Народний клуб "Верес" не змінюватиме назву - коментарі керівництва клубу

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Рівненський "Верес" не змінюватиме назву й продовжить свою історію успіху саму на теренах Рівненщини. Про це заявили очільники клубу телеканалу Рівне 1.

- Довіра, дія, результат - такі три основні принципи ми декларували від першого дня відродження "Вереса". В основі успіху будь якої справи лежить - довіра. За три роки новітньої історії ми неодноразово доводили, що діємо в інтересах нашого клубу і розвитку футболу. Разом з «Лімо» і почесним президентом клубу Богданом Йосиповичем Копитком ми збудували сильний клуб, який показує хороший спортивний результат і може слугувати взірцем партнерства громади, бізнесу і влади. Переконаний, що довіра між членами клубу і керівництвом має бути основою співпраці й надалі. Тому з усією серйозністю і відповідальністю хочу сказати: "Верес" - це рівненський клуб. Все інше, це цілеспрямовані інформаційні атаки на наш народний клуб. Метою яких є зупинити наш розвиток, знищити наш успіх. Але ми переможемо, бо тільки разом - ми сила! - наводить слова Олексія Хахльова сайт телеканалу Рівне 1.

Зі свого боку почесний президент "Вереса", бізнесмен Богдан Копитко, який у 2015 році підтримав ідею народного клубу на Рівненщині й інвестує власні чималі кошти у розвиток клубу, підтвердив намір й надалі підтримувати рівненський клуб і закликав владу, вболівальників, представників бізнесу докладати ще більше зусиль для успішного поступу "Вереса" на теренах України:

- Мені особисто дивно читати про нібито перейменування «Вереса». Народний клуб «Верес» - це унікальна історія успіху, з цілою армією відданих уболівальників по всій Україні. Щоб ця історія так само успішно продовжувалась потрібно ще сильніше і відданіше підтримувати команду та докласти всіх можливих зусиль для якнайшвидшої реконструкції стадіону "Авангард" у Рівному, - сказав Богдан Копитко.

Фото - спільнота LuckyFans

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: